poster

Experimenter

 • USA

  Experimenter: The Milgam Project, The

  (neoficiální název)

Drama / Životopisný

USA, 2015, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lopata555
  ****

  Tento experiment o poslušnosti k autoritám ma celkovo zaujal. A to aj napriek tomu, že bol podaný dosť monotónnym spôsobom. Naozaj sa neblíži náš koniec?(5.12.2015)

 • misterz
  ****

  Inteligentné pojednanie o sociálno-spoločenských témach, ktoré zaujímajú aj mňa. Navyše to bolo podané nápaditým spôsobom, dokonca mi to miestami prišlo, ako keby som sa pozeral na akýsi dokument o rozmanitých spôsoboch a priebehoch testovania ľudskej spoločnosti. Snímok je bohatý na informácie, z ktorých sa divák dozvie predovšetkým veľa o ľudskom spoločenskom správaní, podvedomí a myslení. Okrem prvého experimentu sa mi najviac páčil pokus s výťahom, to nemalo chybu. Krásna ukážka toho, že človek je stádovitý tvor. Jasný nadpriemer. 80/100(19.3.2016)

 • IQ Tiqe
  ***

  Zajímavej výzkum a zajímavý výsledky, ale to ještě neznamená, že to bude nějak zvlášť výjimečnej film. Jsem rád, že jsem ho viděl, ale byl to pro mě spíš vzdělávací dokument.(6.1.2016)

 • PP66
  ***

  Popisně až dokumentárně ztvárněný hraný film o psychologických pokusech (forma odpovídající tématu), který má i svou hlubokou lidskou dimenzi, ta v něm ovšem nijak nevyčnívá a neoslovuje, proto jen tři hvězdy(23.1.2016)

 • KajusaK
  ****

  Jsem happy, že jsem se k filmu konečně po dlouhé době dostala. Perfektně natočené s kulisami, pár postavami které stačily a pěknou dopnující hudbou. Myslím, že kdo zná živototpis Milgrama, tak se zde nic nového nedoví ale i tak stálo za shlédnutí. Taryn Manning byla super, škoda že nebyla ve filmu déle.(29.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace