poster

Nezkrotná Angelika

 • Francie

  Indomptable Angélique

 • SK název

  Neskrotná Angelika

 • EN název

  Indomptable Angélique

Dobrodružný

Francie / Západní Německo / Itálie, 1967, 80 min

Komentáře uživatelů k filmu (84)

 • Lima
  ****

  Přestože po druhém díle muselo být každému divákovi jasné, že Angelika je ve skutečnosti neukojená nymfomanka, schovávající se za lásku k manželovi :o), o to víc jí možná nekteří fandili :o). Já vím, je to hrozná limonáda, ale i ta za určitých okolností chutná jako šampaňské. Ty krásné lodě, to krásné moře, ta tklivá hudba....ehm....jsem prostě nenapravitelný romantik.(4.1.2003)

 • Gemini
  **

  Stále naivnější a hloupější filmová série spěje pomalu ale jistě do finále. Na Angeliku silně podprůměrná stopáž také leccos vypovídá o krátícím se dechu scénáře a lecčeho dalšího. Pokud jste se u minulých tří filmů ještě jakžtakž drželi, nyní už nemáte šanci ubránit se smíchu, protože čekáte že každou chvíli zazní kultovní věta "Jsem královna všech moří!!!"(23.9.2005)

 • Tosim
  ***

  Je samozřejmě jasné, že Angelika evidentně je neukojená nymfomanka, ovšem zarážející je, že existují i neukojení diváci(čky), které stále další a další snímky z téhle ságy uspokojují. K dobru (a hvězdičku) jim leze přičíst to, že tyhle filmy byly lepší, než současné telenovely - i když asi to není jejich zásluha. Je to trošku rozporuplné, nemyslíte? Na druhé straně trocha toho půvabu, dobrodružství a krásně starého feelingu se dá v dílech, jako jsou tato, snést... :-)(8.10.2003)

 • Enšpígl
  ****

  Jako specialista na jizvu Žofrého musím říci, že se cítím poněkud zmaten. Chvílema mě připadá, že už se docela hojí a v následujícím záběru je zase větší a je to humus se na ní koukat. Samozřejmě v tomto díle je mnohem více věcí na které jsem se nemohl vynadívat, předně a "překvapivě" samotná Angelika, konečně jsem si mohl prohlédnout i její celé nohy a musím říci následující ortel - vynikající, stejně jako hrudník i nohy posbíraly plný počet bodů. Hned na začátku mě už zase začínala srát s tím rozkazovaním všem chlapům, ona snad žije v domění že se chlapy narodily aby jí poslouchaly nebo co. Naštěstí jí brzo utnul skřipec ten námořnickej dobytek a já si mohl v klidu vychutnávat "mořské dobrodružství ", které se povedlo na výbornou, protože nic nepotěší mou klukovskou dušíčku více než krásný lodě s napnutýma plachtama s azurovým mořem a geniální hudbou Magneho navrch. Romantická část duše dostala svou pořádnou dávku ke konci filmu a tak jsem spokojeně do sebe chrstnul sklenku červeného vína a jal se napsat tento komentář. Nezkrotný pshimi má velkou slabost pro nezkrotnou Angeliku. Jo a ještě něco. Kurva já bych chtěl bejt taky jako Žofré, aby po mě toužila každá ženská na planetě. Tak si to shrňme co on má a já ne : Žofré je hnusnej protože má jizvu, já jsem hnusnej od přírody, takže tam jsme na tom stejně. Haksna !! To je ono, musím si zmrzačit nohu a pak už budu celej Žofré de Pejrak a bude po mě šílet každá ženská. To sem zvědavej až budu pajdat po chodníku a na rameni si ponesu rádio, ze kterého bude znít hudba Michela Magneho, co to udělá se ženskýma ?(20.10.2007)

 • flanker.27
  **

  Tak co, Angeliko, máš v sobě kapitána?(3.10.2011)

 • Madison
  ***

  Angelika, hudba, hudba, Angelika. Nádeje, túžby, želania, sny. Má divák toľko božej trpezlivosti, aby to zniesol po štvrtýkrát?(14.11.2008)

 • Jeanne
  *****

  Scénáristovi se 2 původní kapitoly ze Středomoří asi moc líbily, když je přepracoval na celý film! Jen nějaký rozumný děj zapomněl napsat. Zato vytvořil jakýsi podmořský palác ve sci-fi stylu apod. A závěr filmu? Ohromná nelogická slátanina. Angelika se opět setká s hrabětem de Peyrac - a pozná ho a pak je unesena! Co to je? Problém je v tom, že na začátku filmu to bylo pár úprav, pak už musely následovat další a další a v těchhle místech to má s knihou společných leda tak pár jmen! Nicméně tak jako celá série, je to extrémně okouzlující film postavený na blond ikonách 60. let. Více viz www.angelique.cz(8.10.2003)

 • viperblade
  ****

  Mám strach, že měknu. Protože i čtvrtý díl o Angelice, jejíž krása si nezadá s některými dnešními kráskami, mě opět bavil. I když ten konec byl fakt divnej, to musím uznat i já, který knihy o Angelice nečetl. Mimochodem, někde jsem slyšel, že v aukční scéně měla jít Angelika až do "polohy" full frontal. To by bylo žrádlo!!! :-)(7.8.2009)

 • Falko
  ****

  Tato a piata cast boli z mojho detstva najzaujimavejsie, pretoze tato cast sa odohravala na lodi s otrokmi, pricom bol zivot Angeliky vecne ohrozeny a neskor sa dostala na aukcny predaj otrokov, ktory bol humorny tym, do akych zavratnych sum sa vysplhal zaujem o nu... 16.01.2009 ____ Michèle Mercier - (Angelika) +++ Robert Hossein - (Jeoffrey de Peyrac) +++ Roger Pigaut - (Markýz d´Escrainville) +++ Hudba: Michel Magne +++(16.1.2009)

 • sud
  ***

  Čtvrté pokračování vyměnilo prostředí Paříže za Středozemní moře. Území plné pirátů, pražícího slunce a krásné přírody. Dobrodružství zažijeme docela dost, však než se film rozjede, zkončí. A konec je dost nelogický a odbytý. Ale je tu ještě další díl.(4.10.2005)

 • bestlama
  *

  Promiskuitní příběh, který střídá jednu mou náladu za druhou s promiskuitní ženou, která střídá partnery.(20.5.2009)

 • Ainy
  ****

  Tak v tomhle díle se snad dobrovolně nikomu nedala ... což kvituji a i celkově příjemný, koukatelný, na-pí-na-vý romantický film.(24.7.2013)

 • Mahalik
  ***

  Angelika, genetika, kinetika, topiče i nelogika a zase Angelika. Angélique de Peyrac utekla od zlotřilého (bože, od koho vůbec?) nepřítele, ale já se bál. Proč? Protože jsem věděl, že za pár minut bude zase někým znásilňována. A to mě štvalo, poněvadž jsem jí vyšší level statečnosti opravdu přál, ale jelikož si u ní chlapi podávali dveře a zřejmě také použíté kondomy (!!!!!!!), nebylo zbytí a musel jsem to přežít. Příště ale raději Kinedril s sebou, to moře udělá svý....(7.8.2009)

 • Xmilden
  ***

  Čtvrté pokračování a s Angelikou se tentokráte podíváme na moře, kam se uchýlila po svém odjezdu z Paříže, kde jí usilovala o život králova milenka.(21.6.2007)

 • paascha
  **

  Tentokrát se kurva Anděla honí - he he he - za přeludem na moři(25.7.2008)

 • NinadeL
  ****

  Angelika a piráti. Spolu se změnou žánru mé nadšení trochu upadá, ale pořád je to velice vděčná divácká záležitost.(6.2.2009)

 • 666teen
  *

  Další zbytečný příběh Štětky na cestách.(10.8.2009)

 • MaedhRos
  *

  Je to sladký jak hovno z nutrie a Mercierová není můj typ.(5.8.2012)

 • WANDRWALL
  **

  Sám bych se k těmhle filmům nikdy nedostal, takže jen díky jedné holčině jsem to shlédl všechny filmy, nechal si jí poplést svoje vnímání a když pak vztah skončil, tak mi zůstalo pět DVD s Angelikou... Tenhle čtvrtý film je spíše určený ženskému publiku, a to některému, a zase prim hají piráti a hrdá a seriozní Angelika, a pokud by její chování mělo hodně dívek a žen, tak by bylo lépe a světě.(13.9.2011)

 • Aky
  ***

  Je to romantické, přeslazené, výpravné, troškou hloupé; stalo se to už klasikou.(18.1.2011)

<< předchozí 1 2 3 4 5