poster

Nezkrotná Angelika

 • Francie

  Indomptable Angélique

 • slovenský

  Neskrotná Angelika

 • anglický

  Indomptable Angélique

Dobrodružný

Francie / Západní Německo / Itálie, 1967, 80 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  ***

  Čtvrté pokračování a s Angelikou se tentokráte podíváme na moře, kam se uchýlila po svém odjezdu z Paříže, kde jí usilovala o život králova milenka.(21.6.2007)

 • Campbell
  ***

  Nejlepší díl Angeliky a taky žádné veledílo, mě osobně celá tahle série dost nudí. I když je Angelika rozhodně kočka tak ty její kecy jsou opravdu unikum. Celou dobu jsem jí sice přál ať dostane co chce(už od prvního dílu jsem jí to přál, ale jen proto aby celá série už skončila). Každopádně kdybych měl hodnotit celou sérii jako komplet dostala by maximálně 2*. Nemám a ani nebudu mít tuhle sérii rád.(6.2.2011)

 • NinadeL
  ****

  Angelika a piráti. Spolu se změnou žánru mé nadšení trochu upadá, ale pořád je to velice vděčná divácká záležitost.(6.2.2009)

 • kingik
  ***

  Angelika se vydává na cesty, aby našla svého manžela, hraběte de Peyrac. Ocitá se na palubě galéry kterou přepadnou piráti. Kdyby tak tušila, že jejich velitelem je její manžel, tak by jistě nevolila skok přes palubu. Následně padne do rukou zlotřilce a opilce, který se jí rozhodne výhodně prodat do otroctví. Kýčovitá Angelika mě nikdy moc nebrala. Přitažlivá Michele Mercier je ve své roli více než dobrá, ale to už se nedá prohlásit o kvalitě jednotlivých dílů se sestupnou tendencí. Navíc je to film pro ženské, které ocení pěkný romantický příběh. Muži mohou maximálně ocenit půvaby Angeliky. Já ještě ocením kvalitní český dabing s vynikající Libuší Švormovou a poměrně solidní režijní práci. Mé hodnocení: 60%(6.3.2013)

 • PetrPan
  ***

  Přiznám se, že asijská dobrodružství slavné markýzy mi připadla nejslabší, kamsi se vytratila ta romantika předešlých dílů a je to poněkud nuda(12.8.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace