poster

Báječná Angelika

 • Francie

  Merveilleuse Angélique

 • slovenský

  Skvelá Angelika

 • slovenský

  Báječná Angelika

Dobrodružný

Francie / Západní Německo / Itálie, 1965, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  ****

  Tohle pokračování se podle mě docela povedlo. Přitvrdilo se, přibylo nějaké to násilí, bitky přestřelky a deziluze. Napínavější a akčnější než jednička. akorát ta Angelika, nejen, že nebude nikdy můj typ, ale občas mě ta její postava dost sere, jak si myslí, že se z ní každej chlap musí zákonitě potento...70%(20.3.2015)

 • paascha
  **

  Pokračující tklivě romantická epopej o těžkém údělu středověké kurvy. Po ztrátě milovaného Péráka se Anděla uchýlí do podsvětí...jak běžné(25.7.2008)

 • AngelAngie
  ***

  Angelika báječná zcela určitě je, už pro její popularitu...(15.8.2008)

 • Ivoshek
  **

  Rozhodně souhlasím, že nejlepší figura je Jean Rochefort jako šéf tajnejch. Možná vlastně i nejrajcovnější, protože mně teda Mišel Mersyjér nijak zvlášť sexy nikdy nepřišla. Jinak tenhle díl je takový správně intrikánský.(27.12.2014)

 • Enšpígl
  **

  Ne, tak tohle neberu. Absolutně mě v tom filmu chyběla záplekta, dobrodružství, romantika prostě všechno. Navíc ten film beru jako urážku mužské rasy. V létě jsem se toulal po naší krásný zemi a na našich zámícch jsem viděl obrazy všech těch šlechtičen z historie a kdyby průvodce neřekl že je to žena, myslel bych si že koukám na ropuchu. Mám tedy pochopení, když tenkrát "ženská smetánka", vypadala tak jak vypadala, že když ti paprdové uviděli Angeliku, měli bouli mezi nohama sotva se ukázala, ale aby se všichni chovali tak iracionálně a a poslouchali Angeliku na slovo jako v tomhle díle, to je úplně směšný. Jediný pozitivum filmu je Jean Rochefort. Vždycky když se objevil ten pes - nějaký bojový plemeno bez košiku, tak se za chvíli po něm objevil i Jean Rochefort a dalo se na to koukat, pak odešel a nastala zase příběhová monotónost, kdy Angelika rozkazovala chlapům na potkání a ty by jí snad poslechly i kdyby jim řekla, aby vychlastali za hodinu celej Tichej oceán a já jen čekal, až se tam objeví zase ten čokl a za ním Jean Rochefort. Uznejte, že tenhle opakující se cyklus jednoho časem omrzí. Takže jedna hvězda za Jean Rocheforta a druhá, ne za báječnou Angeliku, ale za báječnou hudbu z dílny Michela Magneho, která mě koukání na tu příběhovou bezradnost, dělala snesitelnější.(20.10.2007)

 • Michèle Mercier

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace