Neviditelní (TV seriál)

Neviditeľní

Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Česko, 2014, 12 h 6 min (Minutáž: 13x55 min)

• zette

Namet mi prijde celkem napadity a zajimavy. Najde se zde par vtipnych situaci (hlavne kolem postavy Barbory Polakove, v te holce je velky potencial v komedialnich rolich). Jinak se jedna o dost nudny a utahany serial, ktery neni schopen udrzet si mou trvalou pozornost.(19.9.2014)

hihihi... Česká tévé se rozhodla nás letos na podzim rozmrdat na sračku.... Tru Blád po Vorlíčkovsku..... já se poseru. Snad všechny atributy vodnické světa jsou totálně mimo a trapný... to co fungovala před třiceti lety se prostě k novému kabátu nehodí.(6.9.2014)

• xxmartinxx

Nevtipné a nezajímavé. Hodinová stopáž je ústřel a otravné okoukané tváře to rozhodně neutáhnou. Pečený sněhulák hlásí jiné laťky, takže tohle jen taktně přejít.(8.9.2014)

Nechápu zdejší hodnocení "odpad" (zajímalo by mě, kolik hodnotící ze seriálu viděli). Je to vtipné, neotřelé, se skvělými narážkami na aktuální dění v naší zemi. Výborná Babčáková, Poláková, Hádek, Bartoška, Langmajer a siréna Pazderková.(23.9.2014)

• milka

Vodnický seriál s Jolanou Voldánovou, Ondřejem Hejmou a rádoby vtipnými odkazy na Babiše a Bobošíkovou? Jasné české WTF roku a zároveň také největší dramaturgická slátanina posledních let.(14.9.2014)