poster

Neviditelní (TV seriál)

 • Slovensko

  Neviditeľní

Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Česko, 2014, 12 h 6 min (Minutáž: 13x55 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • veronikav
  **

  Chvíli to vypadalo nadějně .....ale bohužel :( Fajn obsazení asi nestačí ......(7.11.2014)

 • zette
  **

  Namet mi prijde celkem napadity a zajimavy. Najde se zde par vtipnych situaci (hlavne kolem postavy Barbory Polakove, v te holce je velky potencial v komedialnich rolich). Jinak se jedna o dost nudny a utahany serial, ktery neni schopen udrzet si mou trvalou pozornost.(19.9.2014)

 • insurgentes
  *****

  Tento seriál mě přivedl na myšlenku dobrovolně začít platit koncesionářské poplatky, ačkoliv televizi dlouhodobě nemám a nesleduji a české televizi bych nadto neplatil už jen z přesvědčení. To, co tady vzniklo, nemá obdoby - herecky, famozitka. Langmajer, Babčáková a Sobota ve svých archetypech, k tomu smrtící koktejl těch nej roštěnek současnýho českýho světa: Plodková, Boková, Sandra Nováková a dokonce samotná Velká Blondýna... Ale hlavně, hlavně to neskutečně trefný a přitom laskavý podobenství současné společnosti, kde hrstka utajených vyvolených ovládá svět, ty zase přes různý převodní páky (doktorka Mráčková alias vrchní státní zástupkyně Bradáčová :) ovládaj kluci odněkud z "Atolu" a jediná šance je v tom, že se celej ten zmrdisystém zakousne na vlastním přezmrdování.... Kdo nepochopil, že tenhle seriál není o vodnících, ale o svobodných zednářích a způsobu, jakým ovládli svět ("...a až dosadíme svýho papeže..."), tak nemá co sem psát žádný komentáře.(9.4.2015)

 • Radek99
  **

  Televizní zklamání podzimu...(6.9.2014)

 • type_B
  ***

  Nasládle zamilovaná epizoda mi poněkud zkazila dojem.(13.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace