Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gwaihir
  ****

  Nemusí pršet, stačí když v rámci televizní produkce české provenience odkápne jednou za čas do éteru něco nápaditého, což se v tomto případě rozhodně stalo. Zpočátku jsem tomu sice příliš důvěry nedával, ale o to víc mě těší výsledek, který přenesl na obrazovky funkční vodnický svět a který svou přesně mířenou satirou a chytrým humorem plave ve vodách současné zábavy velmi zdatně. Pro mě jsou tedy Neviditelní příjemným překvapením, jemuž nechybí originalita a kvalitní herectví. Roztomilá blbka Barbory Polákové a neortodoxní páter Radka Holuba jsou naprosto dokonalí. Kámen. 80 %(30.11.2014)

 • kocik1
  ***

  Konečně jednou nápad v českých luzích a hájích. Absurdní humor a recese, jakoby tenhle seriál předurčovaly k nezapomenutelným zážitkům. Jenže je to bohužel celé zpracované poněkud nešikovně, až těžkotonážně, místy se člověk královsky baví a místy zklamaně mhouří oči nad nedotaženým vtipem. Nápad je opravdu dobrý, líbí se mi (záměrně) absurdní zvraty v ději, bohužel je však pravdou, že seriál byl šitý horkou jehlou a to, co mu nejvíc chybí, je řemeslo. Chtělo by to vypilovat vtipy, pointy a mohl to být (k dnešnímu dni 5/10/14) kultovní, dokonalý seriál. Opravdu mě to mrzí, protože potenciál tu je. Popravdě řečeno je to od dob Arabely po dlouhé době český seriál, na jehož pokračování se zatím i přes všechny mouchy těším:-)).(21.9.2014)

 • sator
  ****

  Já se bavím "A vy ho milujete? ano, a Jágra jste taky milovala ? samozřejmě... Manželství je krásná věc ale trvá strašně dlouho;-) Věrnost je něco mezi leností a nedostatkem fantazie;-)(21.9.2014)

 • Prometheus69
  ***

  Aneb.. sexuální harašení po vodnicku ve stravitelné formě.... :D(12.11.2015)

 • Lopezka1982
  ***

  Po dlouhé době zase dobrý, český seriál, s výborným obsazením a milým scénářem. Líbí se mi nápad seriálu i děj, je to příjemná odreagovačka :) Doufám, že se natáčí další pokračovaní....(27.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace