poster

Neviditelní (TV seriál)

 • Slovensko

  Neviditeľní

Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Česko, 2014, 12 h 6 min (Minutáž: 13x55 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • zette
  **

  Namet mi prijde celkem napadity a zajimavy. Najde se zde par vtipnych situaci (hlavne kolem postavy Barbory Polakove, v te holce je velky potencial v komedialnich rolich). Jinak se jedna o dost nudny a utahany serial, ktery neni schopen udrzet si mou trvalou pozornost.(19.9.2014)

 • geklon
  ***

  hihihi... Česká tévé se rozhodla nás letos na podzim rozmrdat na sračku.... Tru Blád po Vorlíčkovsku..... já se poseru. Snad všechny atributy vodnické světa jsou totálně mimo a trapný... to co fungovala před třiceti lety se prostě k novému kabátu nehodí.(6.9.2014)

 • xxmartinxx
  *

  Nevtipné a nezajímavé. Hodinová stopáž je ústřel a otravné okoukané tváře to rozhodně neutáhnou. Pečený sněhulák hlásí jiné laťky, takže tohle jen taktně přejít.(8.9.2014)

 • koog
  ***

  Nechápu zdejší hodnocení "odpad" (zajímalo by mě, kolik hodnotící ze seriálu viděli). Je to vtipné, neotřelé, se skvělými narážkami na aktuální dění v naší zemi. Výborná Babčáková, Poláková, Hádek, Bartoška, Langmajer a siréna Pazderková.(23.9.2014)

 • milka
  **

  Vodnický seriál s Jolanou Voldánovou, Ondřejem Hejmou a rádoby vtipnými odkazy na Babiše a Bobošíkovou? Jasné české WTF roku a zároveň také největší dramaturgická slátanina posledních let.(14.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace