poster

Neviditelní (TV seriál)

 • Slovensko

  Neviditeľní

Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Česko, 2014, 12 h 6 min (Minutáž: 13x55 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skip
  ***

  První díl mě hodně zaujal, dost jsem se u něj bavil a těšil jsem se na další. Jenže hned od druhého dílu začal seriál stagnovat, jako by tvůrci vystříleli všechnu munici hned na začátku. Ale i tak to byla vcelku pohodová podívaná a řadím seriál k těm lehce nadprůměrným.(25.12.2014)

 • zette
  **

  Namet mi prijde celkem napadity a zajimavy. Najde se zde par vtipnych situaci (hlavne kolem postavy Barbory Polakove, v te holce je velky potencial v komedialnich rolich). Jinak se jedna o dost nudny a utahany serial, ktery neni schopen udrzet si mou trvalou pozornost.(19.9.2014)

 • Snorlax
  ****

  Opět se potvrdilo, že Bartoška si umí vybrat, v čem hraje. Když se člověk přenese nad to, že idol osmdesátých let značně šeple, nezbývá než ocenit práci jeho i ostatních. Samotný seriál je velmi příjemný a obsahuje bezpočet značně vtipných replik. Bohužel ne všechny díly jsou zábavné. Právě ta nevyváženost je zřejmě největším problémem. Zvažuji, zda hodnocení ještě nenavýšit, abych poněkud vyvážila „názor" uživatele s populární sestrou, kterému k zhodnocení stačilo pouhých deset minut.(21.12.2014)

 • Tryskomyš
  ***

  Je to divné. Zlatej Mráček. Autoři to zde moc překombinovali. Tak strašně to chtěli mít vodnické že to až přehnali. Co mně potěšilo, byla vodnická rada. Objevilo se v ní spousta neherců. Zpěvák Ondřej Hejma, hlasatelky Pavlína Danková, Jolana Voldánová, módní kritička Františka Čížková, ředitel rádia Frekvence 1 Michel Fleischmann, režisér Václav Vorlíček, psycholog Ivan Douda.(28.11.2014)

 • xxmartinxx
  *

  Nevtipné a nezajímavé. Hodinová stopáž je ústřel a otravné okoukané tváře to rozhodně neutáhnou. Pečený sněhulák hlásí jiné laťky, takže tohle jen taktně přejít.(8.9.2014)

 • - Během rozhovoru Vydry (Jiří Bartoška) a Laušmana (Jiří Langmajer) v prvním díle, kdy oba aktéři sedí ve vodě na židlích, se v záběrech změní poloha ucha na kýblu, samotného kýblu a větve, která leží na břehu. (Jirka_Globus)

 • - Samotné natáčení scény Laušmanovi (Jiří Langmajer) sebevraždy vzbudilo na pražské Kampě celkem rozruch a muselo se několikrát opakovat. Dokonce zde zastavil jeden z výletních parníků, který plul okolo. (Jirka_Globus)

 • - Během křtu dětí ve 4. díle vodnický kněz Jaromír Dulava ponoří do vody jedno z dětí, při následném záběru, kdy ho vrací matce, je však naprosto suché. (Matylda13)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace