poster

Appleseed Alpha

 • Japonsko

  Appleseed α

 • Japonsko

  アップルシード アルファ

 • USA

  Appleseed Alpha

Animovaný / Akční / Sci-Fi

Japonsko / USA, 2014, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kulyk
  ***

  Rákos udržel své jurodivé filosofie na uzdičce, pročež jde o sledovatelné post-apo. S veskrze sympatickým Dvourožcem v hlavní roli. Tři řitní otvory chyb a pseudologičností nahrazuje fakt, že.... rákos udržel své jurodivé filosofie na uzdičce, nevídané!(23.10.2014)

 • fefee
  ****

  Parádna postapo-virtual sci-fi s geniálnymi prvkami hraničiacimi s realitou a technológiou ktorá konkuruje SW. Super, takéto vecičky ja môžem, mňam.(5.4.2015)

 • Axis
  ***

  Bohužel jen technologické demo bez jakéhokoliv jiného přesahu. Za jehož vizuál a svět bych v hrách zabíjel a za jeho tupost též. S původním filmem (2004) má spojitost jen ústředním duem army hot chick Deunan s kybervojákem Briareosem a jejich bloumáním světem po třetí či jaké světové válce. Dřív se alespoň filozofovalo a vykrádalo téma soužití lidí, kyborgů a umělých lidských bytostí. Na pozadí se prováděli vynikající akční party a k tomu se bojovalo v robotických exoskeletonech. Dnes jde jen o hru na první signální. 5/10 za technologii.(20.7.2014)

 • Firebug
  **

  Zatím posledním přírůstkem do série Appleseed tvůrci potvrdili, že největším tahákem jejich filmů je technická (grafická) stránka a zaměření na akci. S nějakým příběhem si nikdo moc hlavu neláme. Zvláštní, že Alpha by o dost lépe fungovala jako samostatná akční jednohubka, které bych pro mou slabost k animaci klidně šoupnul i 3*. Jako prequel to však nedává nejmenší smysl a vlastně staví dobrou polovinu prvního Appleseedu (kde jde o sbližování Deunan se cyber-verzí jejího dávno ztraceného parťáka Briareose) na hlavu. Nu což. Akce je docela fajn ale bez napětí. Technická stránka je parádní, ale k dokonalosti má pořád daleko (hlavně zvláštní pohyb postav občas zamrzí). Navíc mi byla bližší grafická stylizace snímku Appleseed: Ex Machina. 2,5*(25.1.2015)

 • Geriel
  ****

  recenze ZDE(16.11.2014)

 • - Závěrečnými titulky snímek nekončí, po jejich skončení následuje kratká scéna. (Geriel)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace