Bažanti jedou do Španělska

• Francie

Charlots font l'Espagne, Les

Komedie

Francie / Španělsko, 1972, 85 min

Bažantíci tentokrát vyjeli do Španěl a to byl asi nejlepší impulz, pro každého z nich, zkusit to na nějakou slečnu. Gagy jsou tak nějak typické, takže určitě neurazí...(25.5.2016)

• kingik

Tentokrát je to slabota. Aby populární komici Les Charlots byli opravdu dobří, musí je vést schopný režisér a Jean Girault tím typem režiséra není. Snad až příliš se spoléhal na to, že mu to ti čtyři vitální komici zahrají sami a tak jim dal dostatek prostoru pro jednotlivá komediální vystoupení. Jenže z toho je jen sled trapných scének, které postrádají většinou ráz a smysl. Prostě je to servírované bez ladu a skladu. A přitom řada situací do kterých se naši hrdinové ve Španělsku dostali přímo volala po dobrém komediálním vyznění. Jenže to zkrátka nepřišlo a obehrané vtípky to nespasí. 40%(29.9.2011)

• Fingon

-Mám tu bójku objet zleva nebo zprava? -Středem -Ježíši, vždyť je to mina!(7.12.2005)

Bažanti odjeli za nudou do Španělska, možná tam měli zůstat, co já vím. Jen vím, že jsem čekal více. Jediný vtipný moment byl na té stavbě, jak to tam zazdili apod.(11.12.2011)

• Mr.Bulanek

No tak že by to bylo vtipne se ani moc rict neda. Zatim nejslabsi bazanti jak jsem videl, kdybych ho nevidel tak bych asi o nic neprisel. Ale zase na druhou stran bylo na co koukat, slecen v plavkach bylo vic nez dost :-)(10.8.2011)