poster

Bažanti jedou do Španělska

 • Francie

  Charlots font l'Espagne, Les

Komedie

Francie / Španělsko, 1972, 85 min

 • Fingon
  **

  -Mám tu bójku objet zleva nebo zprava? -Středem -Ježíši, vždyť je to mina!(7.12.2005)

 • Rex Mundi
  *****

  Keď ich miluješ, nie je čo riešiť :-)(29.5.2012)

 • anli
  ***

  Bažanti jedou tentokrát pod taktovkou režiséra Jeana Giraulta do Španělska.Je to opět klasická Charlotí komedie,i když myslím,že trochu slabší.Je tu spousta vtipných scén a gagů,ale jejich propojení je tady bez nápadu a nějaké invence.Zřejmě si s Giraultem tolik nesedí,jako se Zidim.Pořád je to ale příjemná a nenáročná komedie pro pobavení,jak jsme u Charlots zvyklí.Dávám malinko průměrných 55% a do Španělska se vždycky rád vracím.(1.9.2011)

 • Wacoslav1
  ****

  Já teda nevím, ale i přes to relativně nízký hodnocení tady jsem se i u tohohle dílu bavil víc než dobře. Je na tom znát, že pod jiným režisérem to je trochu jinej styl humoru, ale Girault byl stejnej borec jako Zidi a dokázal z týhle čtveřice bláznů vytáhnout maximum. Takže se jedná asi o můj druhý nejoblíbenější díl. Ne všechny vtipy se povedli, ale kadence je tak vražedná, že už si tady každej nějakej ten dobrej fórek najde.80%(3.1.2015)

 • Kryton
  **

  Bohužel Bažanti ve Španělsku baví hlávně scénami na stavbě. Do té doby to je vesměs ohrané až někdy přespříliš přehrané scény.(26.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace