poster

Bažanti jedou do Španělska

 • Francie

  Charlots font l'Espagne, Les

Komedie

Francie / Španělsko, 1972, 85 min

 • MJMilan
  ****

  Bažantíci tentokrát vyjeli do Španěl a to byl asi nejlepší impulz, pro každého z nich, zkusit to na nějakou slečnu. Gagy jsou tak nějak typické, takže určitě neurazí...(25.5.2016)

 • Rex Mundi
  *****

  Keď ich miluješ, nie je čo riešiť :-)(29.5.2012)

 • Oskar
  *

  Ještě než se usídlili pod křídly Claudea Zidiho, vyzkoušeli LesCharlots funésovský tandem Girault-Vilfrid. A myslím, že je to vlastně úplně jedno, ty filmy jsou všechny na jedno kopyto, samé zmatené pobíhání a jen občas trochu solidnější gag (pomíchané boty, zavírající se slunečník). Když tyhle filmy vidím po letech znovu, nechce se mi věřit, že mě tohle hejno zdivočelé drůbeže kdysi opravdu bavilo. 20%(12.8.2005)

 • LiVentura
  ****

  Roztomilé grimasy a poťouchlé a nablblé skeče slavné komediální písničkářské skupiny čtyř "pomatenců" žijí navždy...:-))(24.8.2008)

 • kingik
  **

  Tentokrát je to slabota. Aby populární komici Les Charlots byli opravdu dobří, musí je vést schopný režisér a Jean Girault tím typem režiséra není. Snad až příliš se spoléhal na to, že mu to ti čtyři vitální komici zahrají sami a tak jim dal dostatek prostoru pro jednotlivá komediální vystoupení. Jenže z toho je jen sled trapných scének, které postrádají většinou ráz a smysl. Prostě je to servírované bez ladu a skladu. A přitom řada situací do kterých se naši hrdinové ve Španělsku dostali přímo volala po dobrém komediálním vyznění. Jenže to zkrátka nepřišlo a obehrané vtípky to nespasí. 40%(29.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace