poster

Bažanti jedou do Španělska

 • Francie

  Charlots font l'Espagne, Les

Komedie

Francie / Španělsko, 1972, 85 min

 • Rex Mundi
  *****

  Keď ich miluješ, nie je čo riešiť :-)(29.5.2012)

 • B!shop
  ****

  No tak film ma sice jinyho rezisera nez vetsina bazantich filmu, a je to trosku na stylu foru poznat, ale rozhodne nemuzu rict, ze bych se bavil nak min. Hlavni ctyrka jsou jako vzdy sympataci, pisnicky zpivaj chytlavy a delaj jeden maler za druhym, navic nejsou omezeny mistem, takze se dostanou na spoustu zajimavejch mist. Sice sem se nesmal v jednom kuse, ale zabava to je prijemna.(1.2.2008)

 • Kryton
  **

  Bohužel Bažanti ve Španělsku baví hlávně scénami na stavbě. Do té doby to je vesměs ohrané až někdy přespříliš přehrané scény.(26.5.2012)

 • anli
  ***

  Bažanti jedou tentokrát pod taktovkou režiséra Jeana Giraulta do Španělska.Je to opět klasická Charlotí komedie,i když myslím,že trochu slabší.Je tu spousta vtipných scén a gagů,ale jejich propojení je tady bez nápadu a nějaké invence.Zřejmě si s Giraultem tolik nesedí,jako se Zidim.Pořád je to ale příjemná a nenáročná komedie pro pobavení,jak jsme u Charlots zvyklí.Dávám malinko průměrných 55% a do Španělska se vždycky rád vracím.(1.9.2011)

 • LiVentura
  ****

  Roztomilé grimasy a poťouchlé a nablblé skeče slavné komediální písničkářské skupiny čtyř "pomatenců" žijí navždy...:-))(24.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace