Bažanti jedou do Španělska

• Francie

Charlots font l'Espagne, Les

Komedie

Francie / Španělsko, 1972, 85 min

Já teda nevím, ale i přes to relativně nízký hodnocení tady jsem se i u tohohle dílu bavil víc než dobře. Je na tom znát, že pod jiným režisérem to je trochu jinej styl humoru, ale Girault byl stejnej borec jako Zidi a dokázal z týhle čtveřice bláznů vytáhnout maximum. Takže se jedná asi o můj druhý nejoblíbenější díl. Ne všechny vtipy se povedli, ale kadence je tak vražedná, že už si tady každej nějakej ten dobrej fórek najde.80%(3.1.2015)

• Frajer42

Tento díl bažantů byl skutečná slabota. Jakmile se kluci dostanou do Španělska, tak jde humor jaksi stranou. A dostanou se tam proklatě brzy. Bohužel, když tento díl srovnám s předchozím i s nadcházejícím, tak je mezi nimi propast ohromná. Taková lepší 1*.(23.2.2013)

• Mr.Bulanek

No tak že by to bylo vtipne se ani moc rict neda. Zatim nejslabsi bazanti jak jsem videl, kdybych ho nevidel tak bych asi o nic neprisel. Ale zase na druhou stran bylo na co koukat, slecen v plavkach bylo vic nez dost :-)(10.8.2011)

• rt12

Nene, to nebylo ono.(25.5.2014)

Keď ich miluješ, nie je čo riešiť :-)(29.5.2012)