poster

Kam se poděla sedmá rota?

 • Francie

  Mais oů est donc passée la septième compagnie?

 • Itálie

  Dov'è finita la 7 compagnia?

  (Itálie)
 • slovenský

  Kam sa podela siedma rota?

 • anglický

  Now Where Did the Seventh Company Get to?

Komedie / Válečný

Francie / Itálie, 1973, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bloom
  *****

  Po Velkém flámu nejlepší francouzská válečná komedie. Ústřední trojice hrdinů je skvěle sehraná, brzdí je pouze poručík Dubochel. Tassina si v tomto díle zahrál Aldo Maccione, který byl později neobratně nahrazen Henrim Guybetem. V Čechách se vyskytuje dvojí dabing filmu: v obou dabuje Jeana Lefebvra Stanislav Fišer a Pierra Tornadea Soběslav Sejk, který v porevolučním dabingu dabuje ještě další dvě postavy. V předrevolučním dabingu mluví Choudarda František Vicena a Tassina Josef Langmiler a Dubochela Petr Štěpánek, po revoluci je Choudard Jan Přeučil, Tassin Jiří Plachý a Dubochel Otakar Brousek ml. stejně jako v dalších dvou dílech, které sem přišly až po revoluci.(16.2.2006)

 • Malarkey
  *****

  2. Světová válka a komedie má rozhodně něco do sebe. Většinou se totiž filmy s touto tématikou stanou hodně slavné a neméně úspěšné. Ať už je to Sedmá rota, Stepující stonožka nebo nejúspěšnější francouzská komedie vůbec Velký flám. Každá komedie má něco do sebe a obzvlášť Sedmá rota nádherně zobrazuje charakteristiku francouzského národa v podání tří naprosto úžasných a sympatických herců v pro mě v čele s Jeanem Lefebvre, protože to byl právě on, kvůli kterému jsem jako malý prvně viděl Návrat sedmé roty a i dnes se rád podívám a vrátím do tehdejší doby chaoticky rozpoložené francouzské země, ve které by se právě tito tři těžko ztratili. --- To je Pitivier. Sedí na starostovi – Cože? – Jsou na hřbitově.(16.3.2007)

 • sepp
  *****

  Tenhle fim proste zboznuju, v zesmesnovani Nemcu byli Frantici vzdycky perfektni ;)(7.9.2003)

 • lebowski
  ****

  Nejlepší díl ze série o sedmé rotě(15.3.2003)

 • Beckett51
  ****

  Velice povedená francouzská komedie. Jediné co mi tam chybělo byl Louis De Funes. 80%(21.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace