poster

Kam se poděla sedmá rota?

 • Francie

  Mais oů est donc passée la septième compagnie?

 • Itálie

  Dov'è finita la 7 compagnia?

  (Itálie)
 • slovenský

  Kam sa podela siedma rota?

 • anglický

  Now Where Did the Seventh Company Get to?

Komedie / Válečný / Akční

Francie / Itálie, 1973, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Beckett51
  ****

  Velice povedená francouzská komedie. Jediné co mi tam chybělo byl Louis De Funes. 80%(21.8.2011)

 • Vojcl
  ***

  Celkem zábavná stará francouzská komedie, která určitě potěší příznivce tohoto žánru.. Na druhou stranu podle mne nedosahuje takových kvalit jako třeba filmy s Louisem de Funésem nebo Pierre Richardem...(27.1.2006)

 • sud
  *****

  První a nejlepší z trilogie zábavných Francouzských válečných komedií. Neodolatená trojice vojáků, telefonista Pithivier, seržant Chaudart a kulometčík Tassin jsou vysláni na výzvědy. Mezitím, je jejich rota obklíčena Německým vojskem a vzána do zajetí. A oni tři, spolu se sestřeleným poručíkem Duvauchelem se jim vydávají na pomoc. Samozřejmě, že se ve filmu nešetří typickou Francouzskou zábavou a dobrými fóry (šéf musí do vody, to kolo nemá brzdy, teď jsem si vzpoměl že jsem zapomněl říct šéfovi o tom psovi, nákup s pancéřovým vozem...). Co se týče Francouzských válečných komedií, předčí ji už jen "Velký flám" s Louisem de Funésem.(5.11.2005)

 • anderson
  ****

  SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = ?.?.199?, réžia českého znenia (LUCERNAFILM VIDEO) = MARIE FRONKOVÁ+PREMIÉRA NA STV 1 = 16.1.2016, réžia českého znenia (ÚPF 1975) = K. M. WALLÓ (16.1.2016)(16.1.2016)

 • darkrobyk
  ***

  ,,Až pojedete z kopce, tak se modlete - to kolo nemá brzdy." Úsměvný příběh z druhé světové války postavený na konfliktu Francouzi x Němci. Kdysi mě tahle komedie hodně pobavila, dnes už ji tak třeskutě vtipnou neshledávám. Frantíci střídavě vyhrávají a prohrávají nad Skopčáky, vyřizují si úsměvně účty s kolaboranty, kolísají ( někteří) mezi snahou nasolit nepříteli zadek a nebo se někde zašít a počkat, až se vše přežene. Bavila mě hudba ( H.Bourtayre) i tupost Němců ( vzít jim zajatce nebo rozstřílet tank nebylo nakonec až tak těžké). Vynikající dabing pozvedá film výše, ale z dřívějších 4* u mě padá na stále krásné 3*. ,,Uklouzl jsem, vážně jsem uklouzl!"(19.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace