poster

Kam se poděla sedmá rota?

 • Francie

  Mais oů est donc passée la septième compagnie?

 • Itálie

  Dov'è finita la 7 compagnia?

  (Itálie)
 • slovenský

  Kam sa podela siedma rota?

 • anglický

  Now Where Did the Seventh Company Get to?

Komedie / Válečný / Akční

Francie / Itálie, 1973, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  *****

  Trapné vystoupení francouzské armády ve druhé světové válce napravilo až povedené vystoupení tří členů sedmé roty a jednoho francouzského pilota o více jak třicet let později. Tenhle čtyřčlený tým si v klidu může říci: Před prdelí, za prdelí, ve Francii nácků jak když nachumelí, přece z toho nebudeme strachy srát, když se tomu můžem všichni smát.(14.10.2007)

 • lamps
  ****

  Klasická francouzská komedie s chytrým humorem, který se musí líbit snad každému. I když je děj filmu zasazen přímo do časů nejtvrdší německé okupace, je až neuvěřitelné, jak ho režisér s výpomocí skvělých herců dokázal dokonale odlehčit a připravit divákovi tak zábavný a absurdní pohled na celou záležitost. Takové válčení bych si nechal klidně také líbit...80%(19.8.2011)

 • Malarkey
  *****

  2. Světová válka a komedie má rozhodně něco do sebe. Většinou se totiž filmy s touto tématikou stanou hodně slavné a neméně úspěšné. Ať už je to Sedmá rota, Stepující stonožka nebo nejúspěšnější francouzská komedie vůbec Velký flám. Každá komedie má něco do sebe a obzvlášť Sedmá rota nádherně zobrazuje charakteristiku francouzského národa v podání tří naprosto úžasných a sympatických herců v pro mě v čele s Jeanem Lefebvre, protože to byl právě on, kvůli kterému jsem jako malý prvně viděl Návrat sedmé roty a i dnes se rád podívám a vrátím do tehdejší doby chaoticky rozpoložené francouzské země, ve které by se právě tito tři těžko ztratili. --- To je Pitivier. Sedí na starostovi – Cože? – Jsou na hřbitově.(16.3.2007)

 • Xmilden
  ***

  První díl klasické francouzské komedie. Humor je hodně jednoduchý a příliš se ho zde nevyskytuje. 65%(28.9.2016)

 • heyda
  ***

  Celkem vtipná komedie, ale frantíci umí natočit i mnohem vtipnější kousky. Chvílemi to skřípalo jak v ději tak v humoru, ale nenudil jsem se. Hodnocení zde je přehnané, já bych dal tak 60 - 70%.(20.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace