Odebrat z přátel

Levan Gabriadze

Nelson Greaves

Adam Sidman
  • verbal

Nikdy bych neřekl, že se jednou dočkám „filmu“, u něhož budu hodinu a půl čumět na Assbookovou stránku s pěti videookny, kde na sebe partička brutálně přehrávajících, oslizlých nezletilců hystericky ječí přes šmejdské noťasové kamery, že je chce nějaká, z toho věčného sezení na internetách vyšinutá, kráva zabít. Trapná a zdegenerovaná zrůdnost, u které se člověk opravdu strašně bojí. Bojí se toho, aby se v brzké době neobjevil na velkém plátně i ultragór kousek o tom, jak třeba bárbinkovská velepiča Dominika Myslivcová dvě hodiny podřezává na tytrubko růžovou rtěnkou své plyšáky. To by skutečně překročilo meze divácké únosnosti těch nejbrutálnějších hororů všech dob a dorazilo už tak narušenou psychiku i nejotrlejších úchylů.(6.8.2015)

• playboxguest

To jsem se zase vecpala do super cool diskuze mezi parádní sociálně protřelý lidičky. Naštěstí imaginárně, ale i tak, jakoby mi nestačilo mastit sociální sítě v reálu doma, já ještě budu jak debil druhou půlhodinu čumět na monitor jinejm pablbům, kteří zapomněli, že někde tam mimo monitor existuje reálný svět. Drmolit dennodenně na skajpu a fíbíčku s takovouhle bandou zabedněnců, včele s nevyrovnanou hysterkou, která půl stopáže křičí jak holka při celodenním gangbangu, tak se taky zabiju. A ještě ráda zhynu podobně přiblblou smrtí, jako mládež v tomhle filmu, nejspíš si nastavím maximálku na posilovací věži, hodím si závaží na hlavu a pro jistotu se ještě přiškrtím expandérem. A ani mi k tomu nebude muset asistovat duch, půjdu do toho dobrovolně. Nedřepět v kině, ale doma, odhlásím se už v polovině stopáže. Horor? Ani náhodou. Spíš cyberthriller podpořenej komedií, lekačka žádná, ale dvakrát jsem šla smíchy do kolen.(25.6.2015)

• mzss1

|1%| Kurva, to jsem si dal! xD Říkal jsem si, sakra, určitě to nebude tak zlé. Bude to asi taková kravinka na 2*, při nejhorším na tu 1*, ale že to bude taková pakárna plná debilních pubertáků, to jsem fakt netušil. Nepatřím mezi ty typy diváků, abych film hned odsoudil na základě pár odpadů a přidal se do houfu ovcí, ale tohle fakt nešlo. Jakou dobu trvá, než se začne něco dít. Poslouchat kecy těch sráčů mě opravdu psychicky ničilo. Když už začali chcípat, tak ani to mě nezaujalo. To jedno směšné a možná vtipně vyhlížející procento dávám, že když viděli ti výrostci šílený strach v xichtu (bylo to hrané, jak já nevím co), tak jsem musel přivírat oči, jak mi bylo trapně. Takže tohle pro mě bylo menší částí hororu. xDDD Za to dávám to 1%!!! A to je film tak krátký, já myslel, že na to čumím celý den. No, má chyba, že jsem se do toho dal. Hlavně, že trailer uváděl: Nový hororový žánr. No coment!(13.8.2015)

Žádné zázraky jsem od tohoto snímku, který se odehrává na jedné obrazovce jednoho monitoru nečekal, ale nakonec mě příjemně překvapil. On si ho asi člověk víc užije, když se na něj kouká doma na svém monitoru, tak se snadněji vtáhne do děje. Musím říct, že mě tenhle horor opravdu zaujal a prožíval dění společně s postavami. Když se na to koukáte a přijde vám zvukové ohlášení o příchozí zprávě od přátel... jako kdybyste byli toho opravdu součástí. :D Herci fajnoví a opravdu jejich chování bylo hodně uvěřitelné. Dávám palec nahoru.(8.8.2015)

Vypněte si u toho facebook a skype, jinak se už během prvních deseti minut zblázníte z nejistoty, jestli ony notoricky známé zvuky právě zazněly ve filmu nebo někdo píše (volá) vám.(9.8.2015)

• - Pôvodne mal byť film uvedený na MTV, avšak potom, čo bol vyrobený trailer, sa vďaka množstvu pozitívnych reakcii rozhodli tvorcovia pre jeho uvedenie v kinách. (beso74)

• - Celý film bol natočený v jednom dome, pričom jednotliví herci boli umiestnení v rôznych izbách. (beso74)

• - Keď bola Courtney Halverson (Val Rommel) na premiére tohto filmu, v kine niekto stlačil požiarne tlačidlo a celá sála musela byť evakuovaná. Diváci neskôr žartovali, že to musel byť duch Laury Barns. (Marceloo)