poster

Odebrat z přátel

 • USA

  Unfriended

 • USA

  Cybernatural

 • USA

  Offline

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Odobrať z priateľov

Horor / Thriller

USA, 2014, 83 min

Režie:

Levan Gabriadze

Scénář:

Nelson Greaves

Kamera:

Adam Sidman
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dadel
  ****

  Přestože nápad není úplně originální, dopadlo to mnohem lépe než tento film bývalého nejslavnějšího hobita a bývalé nejslavnější pornoherečky. Dění na desktopu udrží pozornost po celou dobu a můžete si všímat všech detailů, které nelze v titulcích pochytit (musela být jistě velká piplačka to poskládat dohromady), programy fungují jak mají, jediná nereálná věc je, že hrdinové datlují rychleji, než by měl být normální člověk s 10 prsty fyzicky schopen (u ducha OK), ale to lze jistě odpustit, jinak by film neměl příjemných 75 minut (bez natahovaných titulků). Prostě příjemný teenagerský thriller (horor to zas moc není).(4.8.2015)

 • T2
  ***

  Rozpočet $1miliónTržby USA $32,482,090Tržby Celosvetovo $62,882,090Tržby za predaj Blu-ray v USA $1,019,480 //počet predaných kusov 51,423Tržby za predaj DVD v USA $1,407,964 //počet predaných kusov 89,809║ jednoznačne ide o dobrý námet, s ktorým sa troška dalo viac pohrať, lebo dialógy a schéma pomsty fungovala, patričné vydesenie skype-júcich(alebo postupne skapajúcich) a napätie bolo dosiahnuté, len to duchovno tam až tak moc nesedelo ale aj tak výsledok uspokojivý /50%/(16.9.2015)

 • Jericho666
  ****

  Čekal jsem, kdy takový horor přijde a bál jsem se, že až přijde, tak to bude blbost. Kupodivu nebyla a k mému překvapení si film zachovává koncept celou dobu filmu, skvěle a hravě s ním pracuje a herci hrají přesvědčivě, že po nějaké době se divák do filmu prostě zaboří. Není to lekačka ani gore film, ale atmosféra minutu po minutě příjemně nepříjemně thrillerově houstne a to se mi líbí. Sice jsem doufal v nějakou větší logičnost záporáka na síti, ale i tak musím do nadprůměrného hodnocení, protože jsem se upřímně bavil a nenudil.(7.3.2016)

 • Dzeyna
  **

  Docela kravina.(31.7.2015)

 • Chrustyn
  ***

  Jednoduchý a výsledku hloupý horor, který překvapivě dobře funguje i přes svou minimalističnost. Celý film sledujete pouze monitor a probíhající videohovor, několika přátel, který postupně umírají za podivných okolností. Současnou na facebooku závislou generaci film možná i vyděsí, ostatní možná potěší, co všechno se dá udělat s málem.(21.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace