Odebrat z přátel

USA, 2014, 83 min

Levan Gabriadze

Nelson Greaves

Adam Sidman

Jedna z (formálně) nejoriginálnějších hororových vyvražďovaček, jaké kdy vznikly. Skvělý a velmi odvážný nápad, kupodivu i velmi dobře dotažený. Navíc se to dá brát i jako zmodernizovaná, stoprocentně aktuální a značně svérázná variace na Deset malých černoušků... 70 %(13.11.2016)

• verbal

Nikdy bych neřekl, že se jednou dočkám „filmu“, u něhož budu hodinu a půl čumět na Assbookovou stránku s pěti videookny, kde na sebe partička brutálně přehrávajících, oslizlých nezletilců hystericky ječí přes šmejdské noťasové kamery, že je chce nějaká, z toho věčného sezení na internetách vyšinutá, kráva zabít. Trapná a zdegenerovaná zrůdnost, u které se člověk opravdu strašně bojí. Bojí se toho, aby se v brzké době neobjevil na velkém plátně i ultragór kousek o tom, jak třeba bárbinkovská velepiča Dominika Myslivcová dvě hodiny podřezává na tytrubko růžovou rtěnkou své plyšáky. To by skutečně překročilo meze divácké únosnosti těch nejbrutálnějších hororů všech dob a dorazilo už tak narušenou psychiku i nejotrlejších úchylů.(6.8.2015)

Boha, zrovna tú, ktorá mi tam najviac pila krv, nechal až do konca!(4.9.2016)

• Stoka

Originální film, který se stal pro on-line generaci doslova senzací. Celý děj se odehrává na internetu, což mě příšerně nudilo a vlastně ani vůbec nevím proč a z jakého důvodu jsem tomu dal dvě hvězdy. Dokoukat film mi dalo vážně zabrat. Poznámka: zesměšnit člověka uveřejněním jeho nelichotivé fotky či choulostivého videa na internetu vás může stát život.(2.8.2016)

Like(31.7.2015)