poster

Odebrat z přátel

 • USA

  Unfriended

 • Slovensko

  Odobrať z priateľov

Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2014, 79 min

Režie:

Levan Gabriadze

Scénář:

Nelson Greaves

Kamera:

Adam Sidman
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EvilPhoEniX
  ***

  Neznalí diváci by mohli být spokojeni, sečtělí hororoví fanoušci však dávno ví, že Unfriended je pouze recyklací a nepřináší nic nového. viz. Megan is Missing či the Den, které byly daleko více znepokojivější a objektivně více zdařilejší. Největším mínusem Unfriended je, že jako horor neobstál. Chybí lekačky, chybí krev, chybí mráz po zádech či husí kůže. Úmrtí kamarádů jsou tedy velmi rychle sestříhány a divák vidí víceméně prd(Stejný problém jsem měl v Sinisteru.) Co se týká samotné hry, tak i po téhle stránce film mohl být znepokojivější a lépe propracovanější, takže tohle jsou obrovské mínusy. Plusem je značná reálnost, pač s kyber kriminalitou se potýkáme denně narozdíl od sériových vrahů či nevysvětlitelných zjevení. Dále se mi líbilo, že film výstižně znázorňuje dnešní společnost mladých lidí, kteří se vzájemně nerespektují, nikdo nenese žádné pocity viny, nikdo nemá špatné svědomí a co provedli své kamarádce bylo vskutku trestuhodné. Špatné tedy vyloženě ne, škoda jen odbylé hororové stránky. 60%(24.6.2015)

 • T2
  ***

  Rozpočet $1miliónTržby USA $32,482,090Tržby Celosvetovo $62,882,090Tržby za predaj Blu-ray v USA $1,019,480 //počet predaných kusov 51,423Tržby za predaj DVD v USA $1,407,964 //počet predaných kusov 89,809║ jednoznačne ide o dobrý námet, s ktorým sa troška dalo viac pohrať, lebo dialógy a schéma pomsty fungovala, patričné vydesenie skype-júcich(alebo postupne skapajúcich) a napätie bolo dosiahnuté, len to duchovno tam až tak moc nesedelo ale aj tak výsledok uspokojivý /50%/(16.9.2015)

 • Dadel
  ****

  Přestože nápad není úplně originální, dopadlo to mnohem lépe než tento film bývalého nejslavnějšího hobita a bývalé nejslavnější pornoherečky. Dění na desktopu udrží pozornost po celou dobu a můžete si všímat všech detailů, které nelze v titulcích pochytit (musela být jistě velká piplačka to poskládat dohromady), programy fungují jak mají, jediná nereálná věc je, že hrdinové datlují rychleji, než by měl být normální člověk s 10 prsty fyzicky schopen (u ducha OK), ale to lze jistě odpustit, jinak by film neměl příjemných 75 minut (bez natahovaných titulků). Prostě příjemný teenagerský thriller (horor to zas moc není).(4.8.2015)

 • dolomona
  *

  Na uspávačku dobré.(17.8.2015)

 • Xmilden
  ****

  Pecka sevřenou pěstí přímo do zubů. A pak že se už na poli hororu nedá nic vymyslet. Vždyť já měl pomalu strach jít k večeru zalít rajčata. V posledních letech už měly podobné amatérské kousky často mizernou úroveň...až do dneška. Člověk tak nějak cítí, že tohle dobře neskončí a že se jedná o buď hodně zdařilý kanadský žertík anebo .... Prostě nic neprozradím. Lidi užíjte si to. Nenadávejte na zpracování, atmosféra že by se dala krájet. 75%(10.8.2015)

 • - Pôvodne mal byť film uvedený na MTV, avšak potom, čo bol vyrobený trailer, sa vďaka množstvu pozitívnych reakcii rozhodli tvorcovia pre jeho uvedenie v kinách. (beso74)

 • - Filmaři vytvořil pro film falešné rozhraní Skype, aby se zabránilo technickým problémům, jako je zpoždění obrazu. (OliverCZ)

 • - Filmári vytvorili pre film falošné rozhranie Skype, aby sa predišlo technickým problémom a lagom. (Game90)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace