Legendy zločinu

Legendy zločinu

Životopisný / Krimi / Thriller

Velká Británie, 2015, 133 min

• MartinezZ

Další zbytečný film opěvující grázly, kteří měli být zpopelněni asi tak po první půlhodině filmu. místo toho se dozvíte, že přežili skoro všechny a všechno. A teď tedy: Smysl filmu? Hardy to dobře zahrál, natočené a ozvučené to taky bylo dobře, ale furt mi uniká důvod a smysl natáčení těchhle filmů - milionkrát a stále dokola to stejné.(23.1.2016)

Hardy je dobrej. Zbytek ne.(12.10.2015)

Stejně jako letošní Depp zde Hardy onemanshowinguje ve filmu od lidském odpadu, vzhledem k čemuž já prostě nechápu, proč o takovýchto lidech mají vznikat filmy. Průměrná gangsterka. 60%(27.12.2015)

Poměrně dobrá gangsterka popisující život bratrů Krayových. Tom Hardy se zhostil dvojrole vskutku skvěle. Na výsledném dojmu se podílí také dobře vylíčená atmosféra doby a hudba.(4.4.2016)

Dva Hardyové jsou na jeden dlouhej mafiánskej film až příliš, konec jsem znuděně prosurfoval na netu s mobilem v pařátech. Navíc jsem měl často celkem velkej problém s tím, vidět v té dvojroli opravdu dvě postavy namísto jediného herce. Nešlo to.(9.3.2016)