Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nascendi
  ***

  Je množstvo životopisných gangsterských filmov, pri ktorých po pol roku namáham pamäť, či som ich videl alebo nie. Niet sa čoho zachytiť pri hľadaní niečoho, čím sa odlišujú od predchodcov a nasledovníkov. U Legiend zločinu je vhodným záchytným bodom herecky dobre zvládnutá dvojúloha, aj keď okrem nej už veľa ďalšieho na zapamätanie film neponúka.(31.7.2016)

 • S.Quentin QUALE
  ***

  Stejně jako letošní Depp zde Hardy onemanshowinguje ve filmu od lidském odpadu, vzhledem k čemuž já prostě nechápu, proč o takovýchto lidech mají vznikat filmy. Průměrná gangsterka. 60%(27.12.2015)

 • Richie666
  **

  Tom Hardy jako gangster jedině zde. Díky.(1.2.2016)

 • 3DD!3
  ****

  Ti co Hardyho nemusí si odstraní z hodnocení dvě hvězdičky, protože jsou to právě jeho herecké výkony, které tahají poměrně standardní gangsterku nahoru. Legendy jsou až moc dlouhé na to jak málo se v nich stane. Buď to chtělo zkrátit nebo Krayovic Odysseu rovnou protáhnout na minisérii. Vůbec to není špatný film, ale potenciálu tu bylo mnohem víc. V konkurenci - v televizi Peaky Blinders - v kině libovolný Scorsese je vždy až ten druhý vzadu. Hardyho Reggie a Ronnie jsou ovšem tahouni za všechny prachy. Jak nad tím tak přemýšlim postava Emily Browning to možná zbytečně brzdila a zlidšťovala. Helgeland pořád umí, ale zvládá to i líp.(19.10.2015)

 • Roman.Ticka
  *****

  Tentokrát musím morálce v sobě malinko zavřít ústa, protože brilantní herecký výkon Toma Hardyho si rozhodně zaslouží víc než být jinak po právu plně zatracen a skončit v horoucím pekle.(2.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace