Film je možná zbytečně dlouhý ale na druhou stranu nemusí. Co mě ovsem vadilo byla hudba. Vůbec se nehodila jak do doby tak do vykreslení atmosféry. Co ale stojí za zmínku je herectví Hardyho. Ani by vás nenapadlo. Že obě hlavnípostavy hraje jeden člověk. Protože Hardyho herectví je uzasne!.(26.10.2015)

"A než začneme, znám jeden vtip. Moc pěknej. Paranoidní schizofrenik vejde do baru ..." Tak tohle nám Reggie nedovyprávěl, protože v tu chvíli Ron začal porcovat konkurenci. To bylo hodně vtipné a naštěstí tento vtípek nezůstal osamocen. O něco horší je skutečnost, že gangstery nemám rád, takže mě hra na to, že bratři Krayovi jsou takoví sympaťáci, co by ženu ani kladivem neuhodili, zase až tak moc nezaujalala. Přesto mě double Hardy bavil.(23.3.2016)

Jeden perfektný Tom Hardy a jeden otravne prehrávajúci Tom Hardy v gangsterskej rozprávke, v ktorej sa veľa nezabíja (skoro vôbec), ale zato sa veľa nosí kytíc, šplhá na frajerkin balkón po odkvape a rieši romantických vzťahov. Niektoré vtipy ale skvelé, hlavne ten o psychopatovi, čo vojde do baru s kladivami v rukách.(12.11.2015)

Atmosféru to má a Hardyho mám rád ale žádná velká sláva se nekoná. Průměrné dílo, které jednou bohatě stačí.(29.6.2016)

Tohle mě celkem zklamalo. Hardyho charisma má mega sílu, o tom žádná. Ale na 130 minut to prostě nestačí. Akcí je tu prachsprostě málo a i jako životopisný film to nemá téměř žádnou hodnotu. Zejména mi tam chybělo, jak si skutečná dvojice gangsterů vydobyla svou pozici, resp. jejich začátky. Proto říkám jen dobrý a jak všichni víme, dobrý, je vždy jen za tři. 66%(13.4.2016)