Je množstvo životopisných gangsterských filmov, pri ktorých po pol roku namáham pamäť, či som ich videl alebo nie. Niet sa čoho zachytiť pri hľadaní niečoho, čím sa odlišujú od predchodcov a nasledovníkov. U Legiend zločinu je vhodným záchytným bodom herecky dobre zvládnutá dvojúloha, aj keď okrem nej už veľa ďalšieho na zapamätanie film neponúka.(31.7.2016)

Stejně jako letošní Depp zde Hardy onemanshowinguje ve filmu od lidském odpadu, vzhledem k čemuž já prostě nechápu, proč o takovýchto lidech mají vznikat filmy. Průměrná gangsterka. 60%(27.12.2015)

• Richie666

Tom Hardy jako gangster jedině zde. Díky.(1.2.2016)

Ti co Hardyho nemusí si odstraní z hodnocení dvě hvězdičky, protože jsou to právě jeho herecké výkony, které tahají poměrně standardní gangsterku nahoru. Legendy jsou až moc dlouhé na to jak málo se v nich stane. Buď to chtělo zkrátit nebo Krayovic Odysseu rovnou protáhnout na minisérii. Vůbec to není špatný film, ale potenciálu tu bylo mnohem víc. V konkurenci - v televizi Peaky Blinders - v kině libovolný Scorsese je vždy až ten druhý vzadu. Hardyho Reggie a Ronnie jsou ovšem tahouni za všechny prachy. Jak nad tím tak přemýšlim postava Emily Browning to možná zbytečně brzdila a zlidšťovala. Helgeland pořád umí, ale zvládá to i líp.(19.10.2015)

Tentokrát musím morálce v sobě malinko zavřít ústa, protože brilantní herecký výkon Toma Hardyho si rozhodně zaslouží víc než být jinak po právu plně zatracen a skončit v horoucím pekle.(2.1.2016)