Dva nosáči tankují super

Dvaja nosáni tankujú super

Komedie

Západní Německo, 1984, 95 min

• Radyo

Svého času to byla jedna z mála západoněmeckých komedií, která k nám pronikla. Už jen proto, že přišla ze západu, jsme na ni pohlíželi trochu méně kritickýma očima. Ale dneska už to myslím můžu říct nahlas - je to ptákovina. :)(26.2.2003)

Komédia, ktorá svoju komediálnosť rozhodne neskrýva.(7.2.2011)

Díky nepovedenému a slabému závěru Dvou nosáčů a videa je tohle nejlepší díl série. Ucelený, jednolitý, neustále úsměvný. Prostě prča, ne nijak úchvatná, kulervoucí, odrovnávající, ale příjemná.(15.2.2011)

• FilmFan24

Já měl vždycky raději Thomase Gottschalka jako moderátora "Wetten, dass..." než jako herce.(11.8.2008)

Oliva s Heřmánkem dokázali nevídané, s pomocí českých dialogů Jaroslavy Jiskrové udělat z totální blbosti docela slušnou zábavu. Za hodinu budou dávat v televizi písničky s Gottem, a sledovat je můžete z postele Hluboká! Zápletka ale dementní, jak doba a zákon káže...(20.9.2014)

• - Vo filme sa objaví monopost Formuly 1 Brabham BT 52 s motorom BMW z roku 1983. (Raccoon.city)