Dva nosáči tankují super

Dvaja nosáni tankujú super

Komedie

Západní Německo, 1984, 95 min

• blackrain

Bohužel, už to u mě nějak nefunguje. Většina vtípků a legrácek mi přišla trapná.(23.6.2010)

• Šandík

Tohle pokračování je snad ještě slabší, než "jednička". Přesto platí to, co jsem napsal o prvním díle, totiž, že některé fóry jsou opravdu skvělé. Bohužel, mezi tím je obrovská spousta hlušiny. Navíc je třeba k negativům připočíst ještě neuvěřitelně otravnou disko hudbu, která přibyla zjevně proto, aby to bylo víc "chic"... 3/10(30.9.2006)

• Radyo

Svého času to byla jedna z mála západoněmeckých komedií, která k nám pronikla. Už jen proto, že přišla ze západu, jsme na ni pohlíželi trochu méně kritickýma očima. Ale dneska už to myslím můžu říct nahlas - je to ptákovina. :)(26.2.2003)

Spolu s Videem nejpovedenější díl o Nosáčích. Vždy se dobře pobavím a některé dialogy znám nazpaměť. Dabing přímo luxus. Petr Oliva a Karel Heřmánek. Co více si přát.(2.5.2007)

Rozhodne lepsi nez Dva supernosaci, ale porad nic extra. Film ma na nemeckou komedii dostacujici pribeh a diky tomu, ze je celej film spis road movie, tak je i vcelku sviznej a zacne nepatrne nudit az ke konci. Dokonce i Kruger s Gottschalkem jsou snesitelnejsi, protoze se tu zas tak moc neztrapnujou. Problem je, ze se nak zapomnelo na vtipy, coz je u komedie slusnej problem. Ale par se jich tam naslo a tech 90 minut se na to diva docela prijemne, tak ty 3* dam.(12.9.2007)