Dva nosáči tankují super

Dvaja nosáni tankujú super

Komedie

Západní Německo, 1984, 95 min

"Sarajééééééévo." :-) (22.1.2009)(22.1.2009)

Dobrá komedie plná sice nahlouplých scén, dnes již však legendárních....(20.7.2007)

Jako road movie by to docela ušlo, ale je zde příliš mnoho hluchých míst.(30.5.2003)

• Gilmour93

Při pohledu na blonďatého padoucha se stříbrným uchem je mi jasné, z čeho čerpal manager západoněmeckého střihu Vlasta Košťál inspiraci ke svému účesu.. Typická "natrhnu ti arsch" komedie z Deutschlandu, kdy z každého záběru máte pocit, že se to do 5 vteřin musí zvrhnout v softporno z gelsenkirchenských ateliérů Udo Kiesslinga. Bože, toto jsem byl opravdu schopen sledovat i vícekrát za sebou? Je evidentní, že z masochismu člověka vyléčí až čas.. Krügerovi měl někdo říct, že když hraje nosáče, měl by si z něj nejdřív vytrhat všechny chlupy o délce honduraské pralesní lijány (viz.úvodní titulky)..(24.6.2010)

Komédia, ktorá svoju komediálnosť rozhodne neskrýva.(7.2.2011)

• - Vo filme sa objaví monopost Formuly 1 Brabham BT 52 s motorom BMW z roku 1983. (Raccoon.city)