Svéráz národního rybolovu

(Rusko)

Peculiarities of the National Fishing

Komedie

Rusko, 1998, 98 min

Nádherně sebeironický pohled na tu čistou ruskou duši. Zábavnější a ztřeštěnější než první díl a hlavně pamatujte, že medvěd, který neštěká kouše!(14.7.2007)

• Webb

Lidé podílejicí se na výrobě tohoto paskvilu museli být z té vodky úplně na mol. Potom se pustili do něčeho takového....(8.2.2009)

Už dlouho jsem si takhle nezarybařil. Ура!(17.2.2009)

• Vančura

Och, i kdybych odhlédl od svého názoru, že myšlenka přivádět na svět jakákoli filmová pokračování je sama o sobě perverzní, neviděl bych zde důvod, proč točit pokračování SVÉRÁZU NÁRODNÍHO LOVU. Celou volnou loveckou trilogii považuji za nevtipný filmový hřích 90. let, který má nicméně pozoruhodně vyrovnanou úroveň. Pokud vám tento styl situačního humoru vyhovuje, můžete se u všech tří filmů slušně pobavit. V opačném případě není důvod, proč na to vůbec koukat, lepších komedií jsou mraky. Osobně mi vadí už jen to, že většina zápletek v tomto filmu je jako vzatá přes kopírák z jedničky, jen s jinými kulisami (místo stíhačky je zde ponorka, atd.). Za mě slabé 2 hvězdy.(19.3.2015)

Je to sice kravina, ale fakt vtipna kravina :D(22.4.2013)