Svéráz národního rybolovu

(Rusko)

Peculiarities of the National Fishing

Komedie

Rusko, 1998, 98 min

Perfektní ruská komedie, kde hlavní roli hraje VODKA.(1.12.2007)

• Webb

Lidé podílejicí se na výrobě tohoto paskvilu museli být z té vodky úplně na mol. Potom se pustili do něčeho takového....(8.2.2009)

Rozhodně jsem nečekala, že se budu tak bavit, ale asi tak nějak si představuju ruský, svérázný rybolov ve skutečnosti. Alexander je borec, který skvěle vychytal jejich naturel v krystalické podobě, Bravo !(21.2.2014)

Jak pár větami přiblížit tuhle bláznivinu? Svéráz národního rybolovu aneb dokonalá reklama na vodku a jistá cirhóza jater. Smršť ulítlých scén, vtipných hlášek, nekonečných náhod a věčně nažhaveného doutníku pana generála. Pohodoví chlapíci, kteří mohou jen děkovat Bohu, že jejich vyvolený nápoj není pivo, protože to by to jejich „vypracovaná“ bříška setskramentsky odnesla. Překvapilo mne, jak si ze sebe Rusové dokáží udělat legraci a smekám... Povedený snímek mně dokonale padnoucí, na zlepšení nálady vyhovující:-)(15.3.2008)

No, poněkud svérázný počin dělající si srandu z Rusů. Humor je zde dávkován nenásilně, plyne ze situací, kdy se udělá něco laxně, kdy se někdo opije atd., takže se tomu dá i celkem věřit, takže jo, jsem spokojen.(13.4.2009)