Svéráz národního rybolovu

(Rusko)

Peculiarities of the National Fishing

Komedie

Rusko, 1998, 98 min

Najprv doprava, potom dolava.....Dakujeme chlapci.....Tí Rusi si tu už jazdia ožratí ako doma ..... Dôstojné pokračovanie vodkového absurdistánu sa tentokrát strieda na pomedzí Ruska a Fínska. Parta samozrejme chlasce ako o život a naruší hranice Fínska. Keď to zistí tak pri zbesilom úteku zabudne "pjatnadcať korobok vodky" a to je dobrý dôvod "požičať si" špionážnu ponorku a získať vodku späť.(24.9.2004)

• Webb

Lidé podílejicí se na výrobě tohoto paskvilu museli být z té vodky úplně na mol. Potom se pustili do něčeho takového....(8.2.2009)

Pokračování se mi zdá ještě o kousek lepší než díl předchozí. Některé gagy jsou opravdu skvělé a vyvedeny do totálního absurdna (krabice s vodkou a ponorka). A opět je zde můj oblíbenec z předchozího dílu - Semyon Strugachyov (kudrnatej Lyova). 5*(19.4.2013)

Vodku nepiju, takže chutě žádně nemám, ale kdybych pil, dal bych si. Střízlivé totiž tenhle film nebaví:-)(4.8.2010)

75%(22.1.2009)