Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Khalesi
  ****

  Ale tak nebudem sa tu čertiť nad tým aké skvelé, obetavé a citlivé úradníčky majú vo Francúzsku, alebo, že hlavná hrdinka mi pripomínala viac kobylu, než ženskú samičku, aspoň pokiaľ sa jej úsmevu týka. Faktom je, že príbeh je trochu klišovitý gýč, ale mne predsa len sadol. Zrejme by som podľa niektorých tunajších stoikov a tvrdých chlapov mala navštíviť psychiatra, alebo sa nad svojou povrchnou, prázdnou a jednoduchou dušičkou aspoň vážne zamyslieť. No tentokrát budem hodnotiť len podľa dojmu, ktorý vo mne film zanechal a rozverne mu naparím štyri hviezdy, pretože občas je lepšie nechať sa len tak uniesť bez toho, aby som sa hnidopišsky vŕtala v uveriteľnosti každého detailu, alebo si neuroticky ohrýzala nehty nad tým, čo si o mne budú miestni géniovia myslieť. Po troch dvanásť hodinových smenách v nemocnici, kde som sa po krk vymáchala v sračkách, moči a krvi, mi tento film proste, jednoducho zdvihol náladu a pobavil ma. Viac som snáď od filmu v danú chvíľu ani neočakávala.(30.7.2015)

 • Pepinec
  ***

  Tahle francouzská holka byla vcelku milá, ale nemůžu si pomoct, nebyla ani moc vtipná, ani moc dojemná, ani moc dramatická a ani moc romantická. Byla prostě jenom milá. Kam vítr tam plášť, mouchy sežerte mě; takové holky já moc nebaštím. Ani když jsou z mojí milované Francie.(1.6.2015)

 • villon17
  ***

  To je tak, když sedí člověk v kině (rozuměj domácím) a čeká sranda komedii jako byli Nedotknutelní o tanci samba a ono je to dost drámo o černouškovi jménem Samba...(14.6.2015)

 • claudel
  ****

  Francouzi tohle umějí a opravdu dobře. Smutná komedie s dramatickými prvky a silně sociálním podtextem, to je žánr, v němž Francouzi excelují a převyšují ostatní více než o hlavu. Úspěšná dvojice Toledano-Nakache si opět padla do noty s Omarem Sy a máme tady další úspěšný snímek, který boduje jak u kritiky, tak u diváků. Vzhledem k tomu, že jsem vůbec nevěděl, na jaký film jdu, bláhově jsem se domníval a to ještě celých prvních pět minut, že se budu dívat na film o tancování. Nevadilo by mi to, ale příběh o senegalském imigrantovi se jménem Samba mi poskytnul dostatečně silnou dávku emocí, kvalitních hereckých výkonů a občas až ztřeštěných vtípků v podání jindy více než vážného Tahara Rahima. A když takový pěkný film sledujete s lidmi, které máte rádi, je zážitek o to víc intenzívnější. Moje oblíbená filmová země opět nezklamala.(23.3.2015)

 • Fr
  **

  „MÁM POCIT, ŽE KDYŽ JSEM S VÁMI, TAK MI JE PROSTĚ DOBŘE…“ /// Ne vždycky je trefou do černýho (rasisto!) vsadit na mix komedie a sociální drámy. Nedotknutelní jsou výjimeční. Ve všech směrech. Pravda, i tady Omar mele hadry ostošest, ale jeho nešťastnej vtipálek, kterýmu to dole začne jiskřit s paní z neziskovky, může makat 24 hodin denně a stejně by se mně nezavděčil. Su hold stará osoba a některý předsudky ze mě Orlíkem (nebo Vlajkou… ne vole, vodkaz sem fakt nedám!) nevyženeš. Nakonec u mě vůbec nejde vo TO téma, ale filmově nuděj, zábava žádná a dělaj z toho pořad pro sociální pracovníky a všechny, co chtěj pomáhat (ale ne chránit). Protože takovej ilegální přistěhovalec to nemá lehký. Což bych (jen tak mimochodem) doporučoval pouštět osobám (nejen) v Africe. Ale nakonec to fšechno ty kluku černá dobře dopadne! A to je fajn, páč místa je zde pořád dost! (co z toho je ironie, ať si každej přebere podle svýho vyznání. Howgh!) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zrovna jsem připlul. (A se mnou dalších pár set…) 2.) Nemůžu sehnat zaměstnance. Nevím, jestli se dočkám… (Dočkáš!) 3.) Thx za titule „tomu, jenž si přál zůstat v anonymitě“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ *(20.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace