Výborný soundtrack, příjemné, herecké výkony a pak už skoro nic. Po skončení tohoto filmu zůstala jen lehce nadprůměrná pachuť, kterou jsem od nejočkavanějsiho, francouzského filmu rozhodně nečekal. Velmi průměrný, místy i nudný příběh, který mě nedokázal vtáhnout do děje. Tohle vše nezachránil ani snaživý Omar Sry, ani Charlotte, konečně v "normální" roli, takže celkově nemůžu o tomhle filmu mluvit v nějakých superlativech. Snad někdy jindy, ale dnes určitě ne.(16.6.2015)

Charlotte, ty jsi tak úžasná a překrásná herečka.. Prosím přestaň hrát ve filmech toho bezcennýho dánskýho č*r*ka, a budeš jedna z nejlepších žijících a aktivně hrajících..(10.7.2015)

To je tak, když sedí člověk v kině (rozuměj domácím) a čeká sranda komedii jako byli Nedotknutelní o tanci samba a ono je to dost drámo o černouškovi jménem Samba...(14.6.2015)

Kino Mat - Chválím francouzskou práci, jejich filmy jsou neotřelé a nenudí. 78% (with J.)(3.5.2015)

Prešumiteľná sociálna dráma o jednoduchom a dobrosrdečnom černoškovi, ktorý to má ako nelegálny emigrant v Paríži ťažké.(25.5.2015)

• Omar Sy