poster

Hana a její sestry

 • USA

  Hannah and Her Sisters

 • slovenský

  Hana a jej sestry

 • slovenský

  Hannah a jej sestry

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1986, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fleur6
  ****

  Film Hannah and her Sisters sa Woodymu podaril - bol plynulý, vtipný, obsahoval dobré dialógy i niečo z jeho obľúbenej "dramatickosti", o ktorú sa neustále snaží, ale hlavne sviežu ľahkosť a povznesenie sa nad strachom zo života.(27.2.2009)

 • Galadriel
  *****

  Další Woody, kterého bych bez debat vsadila do zlatého fondu nejen jeho filmografie, ale i mezi nejlepší filmy o vztazích vůbec. Všechno je v něm tak krásně přirozené, upřímné a i když občas trochu přitažené za vlasy, sníme to Woodymu i s navijákem. Tři sestry a jejich kamarádka jsou zamotány ve spletité vztahové situaci a dá jim opravdu zabrat, než ten zamotaný mnohoúhelník rozpletou. Klidná, rozumná a talentovaná Hana, její manžel, který se bezhlavě zamiluje do její sestry, která je ovšem vdaná za přestárlého nerudného malíře, Hanin bývalý manžel Mickey, který pracuje v televizi a je chronický hypochondr, třetí Hanina sestra Holly, která by ráda měla úspěch ve filmu nebo v divadle, ale její konkurzy, na které chodí se svou nejlepší kamarádkou April obvykle končí fiaskem... A mohla bych ještě chvíli pokračovat ve vyjmenovávání všech zajímavých postav a vztahů mezi nimi, ale proč bych to dělala, Woody to udělal za mě, moc krásně.(11.3.2008)

 • Tosim
  *****

  MILIONY KNIH OD VŠECH TĚCH MYSLITELŮ. ALE O VELKÝCH OTÁZKÁCH VĚDÍ TO, CO JÁ. PŘEČETL JSEM SOKRATA. SOULOŽIL S CHLAPEČKY, CO TEN MĚ NAUČIL? A NIETZSCHE S TÍM SVÝM VĚČNÝM NÁVRATEM. BUDEME PRÝ VŠECHNO VĚČNĚ PROŽÍVAT ZNOVU. ZASE SE NUDIT NA LEDNÍ REVUI. A FREUD, TEN PESIMISTA! MĚ PSYCHOANALÝZA NEPOMOHLA. MŮJ ZHRZENÝ DOKTOR SI POŘÍDIL OBČERSTVENÍ. TIHLE CHUDÁCI CHTĚJÍ ZABRÁNIT CHÁTRÁNÍ...TO JE SMUTNÉ, JAK SE LIDI MUČÍ CVIČENÍM. SNAD MAJÍ PRAVDU BÁSNÍCI. HLAVNÍ JE LÁSKA.(28.11.2005)

 • D.Moore
  ****

  Narozeniny Michaela Caina jsem oslavil jeho první oscarovou rolí. A večírek s Hanou a jejími sestrami se podařil. Viděl jsem příjemně oddychový, komediálně-dramaticko-romantický počin, který začal skvěle, pokračoval ještě lépe a končil poněkud rozpačitě, ale co z toho, happy endu holt člověk nezabrání, když si ho filmař usmyslí. A sem se navíc hodil. Oceňuji i fakt, že žádná z postav nakonec nebyla nadbytečná (ani hypochondr Mickey, o kterém jsem si dlouho myslel, že ve filmu je hlavně proto, aby si Woody Allen zahrál). A zmíněný Michael Caine? Perfektní (pochopitelně), ovšem spravedlivě musím říct, že excelentní Max von Sydow se mu ve všem vyrovnal.__P.S. Že ve filmu zazní moje oblíbená píseň I've heard that song before... To jsem opravdu nečekal.(15.3.2012)

 • Jordan
  *****

  shakespeare prenesený do new yorku polovice 80-tych rokov, geniálne napísaná a zahraná tragikomédia medziľudských frašiek a hier.(7.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace