Nádherná Zelená

La belle verte

Green Beautiful, The

Komedie / Sci-Fi

Francie, 1996, 99 min

Na tuhle planetu se chcu dostat !(22.1.2011)

Pohodová agitka.(26.12.2012)

Komedie, která mě vlastně přivedla do poněkud depresivního rozčarování.(24.12.2013)

• Kacounek

Filmařsky pěkné, přesto nebýt Lindona, tak to vypnu už v první třetině :-). Nemám ráda, když mě někdo do něčeho tlačí, ať už v životě, knize nebo filmu. Už to slunce s odkazem na jakousi sektu na začátku mě mělo varovat......Úkolem snímku je vytvořit názor načatým a utvrdit ho všem těm pokrytcům, kteří sice souhlasí, ale využívají vymoženosti tohodle světa plnou náručí. Máte doma televizi ne a počítač, nebo ne? člověka jako jsem já, to jen popudí. Ideu samotnou neodsuzuji, jen formu, jakým je vnucována. Nicméně z ekonomického a filozofického hlediska je to prostě nesmysl. To, co táhne tenhle svět dopředu, jsou i naše negativní vlastnosti, které máme ať chceme nebo nebo. Mezi ně patří i lennost. Umíte si představit, jak by tento svět vypadal bez peněz nebo alespoň jakési formy výměnného obchodu?(7.11.2012)

Film který říká o naší společnosti pravdu - asi proto ho EU zakázal(11.12.2010)