Kurýr

Kuriér

Akční / Thriller / Krimi

Francie / USA, 2002, 88 min

• Trellíno

Teda takhle přiblbej scénář už jsem dlouho nezažil. To snad psal nějakej desetiletej kluk či co? Čekal jsem akční nářez a bohužel všechny dobrý akční scény byly v traileru. Poměrně velký zklamání.(19.6.2003)

Charizmatický Statham, tupý scénář a slušné bojové scény.(18.3.2003)

Jason Statham je prostě borec. Ovšem celej film mi připadal tak ňák nemastnej neslanej. Ze začátku sem se úplně lek, že se dívám na Taxi, páč honička mezi francouzkejma uličkama se hodně podabala zmiňovanýmu filmu. Naštěstí nudný chvíle zachrání nádherná Qi Shu a dobrý triky, který Frank používá.(30.1.2007)

Na poprvé mě Kurýr moc nevzal. Nevím proč asi jsem neměl náladu, ale teď po roce jsem se znovu kouknul a přišlo mi to bezva. Mnohem lepší než některé slavné hongkongské bojové filmy. Navíc Jason Statham je fakt cool. Uvidíme co to se mnou provede potřetí.(8.7.2005)

Nenáročná zábava so sympatickým hrdinom. Len škoda že postavu viac nerozvinuli, ja som tam videl slušný potenciál čo po výbornom začiatku trochu zamrzí, že sa to celé zvrhne do priamčiarej čisto akčnej linky. Ta je naštastie výborne zvládnutá. Turn da brain off.(15.6.2005)