poster

U moře

 • USA

  By the Sea

 • Slovensko

  Pri mori

Drama / Romantický

USA, 2015, 122 min

Režie:

Angelina Jolie

Scénář:

Angelina Jolie

Hudba:

Gabriel Yared

Producenti:

Brad Pitt, Angelina Jolie

Scénografie:

Jon Hutman

Kostýmy:

Ellen Mirojnick
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hansel97
  ***

  Nemám s U moře žádný větší problém jako většina zde přítomných, ale není to nějaký zázrak. Dobře natočené komorní drama o rozkladu již rozložené vztahu, které nemá absolutně čím překvapit a jen se líně táhne dvě hodiny do konce. Bravurně zvládnutá je atmosféra, která ze snímku čiší a i výkony včetně zde haněné Angeliny se mi líbily. Prostě to není špatně natočené, ale myslím, že Angelina nezvládla hlavně scénář. Ten by potřeboval zestručnit a osekat, protože to dění tam je na dvě hodiny nedostačující a zbytečně pak film vyvolává v divákovi pocity nestravitelnosti a nudy.(30.3.2016)

 • Narya89
  **

  Další z nudných a nicneříkajících snímků, kde dvě hodiny čekáte, co se vlastně stane a odhadujete, proč se hlavní postavy chovají tak podivně. Nedivím se, že se Brangelina rozpadla, ve snímku se Angie jakožto režisérce podařilo zachytit dusivou atmosféru přechozeného vztahu skutečně mistrovsky, zřejmě z vlastní zkušenosti?. Koukatelné jen díky Melanie a Melvilovi, kterého jsem od Laurance Anyways viděla prvně v jiné roli a mega mu to slušelo.(15.11.2016)

 • ilonaho
  **

  Drama vyprahlosti... Ale Kočka na rozpálené plechové střeše to není...(22.1.2017)

 • ecceHOMMO
  **

  Statické a nudné počas celej premrštene nekončiacej stopáže. */**(29.6.2016)

 • Martpod
  **

  Angelina unudila Brada a mě vlastně taky. Kdyby si to vyřídili během deseti jako v Ms. a Mrs. Smith tak by měli všichni klid a ušetřili by si dvě hodiny absurdního utrpení.(19.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace