U moře

Scénografie:

Jon Hutman

Kostýmy:

Ellen Mirojnick

Co se mi na filmu líbilo, byla ta atmosféra filmu, zajímavé prostředí, skvělé kostýmy a krásná hudba. S příběhem už to bylo trošičku horší. Ze začátku se to hodně táhne, opravdu dlouho se tam nic neděje, pak to začne trošku gradovat a náhle to zase spadne na nudu. (Možná trošičku spoiler!) Celý film netušíte, co má Angie za problém, že s Bradem nechce spát a na konci na vás zakřičí důvod, o čem to celé vlastně je a máte chuť vstát a odejít z kina. Důvod podle mě nesmyslný, ale myšlenka zajímavá. Navíc bylo hezké vidět Mr. & Mrs Pitt opět spolu.(20.11.2015)

• Martpod

Angelina unudila Brada a mě vlastně taky. Kdyby si to vyřídili během deseti jako v Ms. a Mrs. Smith tak by měli všichni klid a ušetřili by si dvě hodiny absurdního utrpení.(19.11.2015)

• Xmilden

Dvě hodiny o tom co dělají pan a paní Pittovi, když se nudí.... asi nepřekvapí že je to hrozná nuda.(27.2.2016)

• dO_od

// Normálně mám Pana a Paní Pittovi rád, ale tenhle pseudo-umělecký úlet se fakt nepovedl. Doufal jsem do posledního momentu, že se všichni mýlí a ta evropská romance ze 70. let mi v Angelinině podání sedne, ale nope. Dokonce i ta čarovná Mélanie Laurent tady zapadla pod nánosem nudných scén a ještě nudnějšího příběhu o dvou v depresi se utápějících lidech. Bohužel od nich depku chytil i film a to nikdy není dobře. 4/10(11.2.2016)

• Narya89

Další z nudných a nicneříkajících snímků, kde dvě hodiny čekáte, co se vlastně stane a odhadujete, proč se hlavní postavy chovají tak podivně. Nedivím se, že se Brangelina rozpadla, ve snímku se Angie jakožto režisérce podařilo zachytit dusivou atmosféru přechozeného vztahu skutečně mistrovsky, zřejmě z vlastní zkušenosti?. Koukatelné jen díky Melanie a Melvilovi, kterého jsem od Laurance Anyways viděla prvně v jiné roli a mega mu to slušelo.(15.11.2016)