poster

U moře

 • USA

  By the Sea

 • Slovensko

  Pri mori

Drama / Romantický

USA, 2015, 122 min

Režie:

Angelina Jolie

Scénář:

Angelina Jolie

Hudba:

Gabriel Yared

Producenti:

Brad Pitt, Angelina Jolie

Scénografie:

Jon Hutman

Kostýmy:

Ellen Mirojnick
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Johnny.ARN
  *

  Vráťte mi niekto prosím vás tie dve hodiny života, čo som pri tomto musel stráviť. Prosííííím!!!! 1 z 5(31.7.2016)

 • Spiker01
  **

  Čekal jsem zdlouhavě nudný náhled do pokročilého a šedí prolezlého manželství, ovšem jsem tu odvahu našel. Škoda, že to má dvě hodiny. Ty dva jsem zkrátka vždycky uznával a nakonec mě zlákali, ale už to nikdy nechci vidět. Podobně jako Terrence Malick mě i Brangelinovci zklamali...4/10(28.4.2016)

 • Enšpígl
  **

  Jako milovník pozitiv jsem se vydal hledat klady v tomto filmu, no moc toho není, ale ospinkalá atmosféra se mě docela líbila, Brad v rámci toho co mu scénář umožnil nebyl taky úplně marný a zbytek ? Vztah Rolanda s Vanessou byl vyprávěn tak nudným způsobem, že pro mě znamenal to samý, co dřevěná noha Johna Silvera. Pokud jde o herectví Angeliny Jolie v tomto filmu, tak my v Čechách máme na koulení očima Hurvínka a to nám bohatě stačí.(19.11.2015)

 • femme fatale
  ****

  Příběh o lásce, partnerském soužití a o následcích, které zanechává, ukazuje tři generace a tři různá zamyšleni na danou fázi vztahu. Všechny tři propojuje symbolicky moře a stálá každodennost jeho přílivu a odlivu. Příběhy se postupně proplétají dějem v klidném tempu diktovaném režisérkou, stylizace dle artových francouzskych filmů je zřejmá i dobře provedena. Film má mnoho kvalit a nabízí možnosti k zamyšlení i reflexi. Všichni herci své role zvládají skvěle, problém je však u Mr and Mrs. Pitt, nebýt jich film vůbec nevznikne na druhou stranu, kdyby na ně každý nenahližel jako na Angelinu a Brada a nespojoval jejich osobní život s dějem filmu, soustředili by se na děj a film samotný, ale protože je to pro naprostou většinu diváků nemožné, film dostává velmi špatná hodnocení, protože očekávání jsou naprosto odlišná, než fiktivní příběh ustředního manželského páru.(30.11.2015)

 • silentname
  ****

  Toto bude rozhodne jeden z najrozporuplnejších filmov tohto roku. Musím povedať, že je fajn znovu vidieť Angelinu s Bradom vidieť na plátne a funguje to medzi nimi stále dobre. Majú spolu chémiu, majú charizmu a rozhodne je tento film zaujímavejší ako keď boli pán a pani Smithovci. To ale len tak na okraj. Prvá tretina filmu ma nudila, nakoľko som začínal nadobúdať dojem, že sa točíme v kruhu, no postupne sa nám odhaľovali osudy našich hrdinov a začali sme viac chápať ich konanie. A musím priznať, že hoci som Vanessine dôvody očakával, tak boli podané veľmi dobre. Nechcem ale zase zachádzať do spoilerov a je to ťažké nedať k tomuto filmu veľa spoilerov. Povedzme ale aspoň, že všetci hrdinovia pôsobia ako reálni ľudia, majú svoje klady aj zápory, no najdôležitejšie pre mňa je, že ich všetkých dokážeme pochopiť. A to pre mňa vyhráva. Hudba je tiež príjemná, hoci občas znie trošku monotónne ale vie spolupracovať s filmom a nestrieľa naprázdno. Viem pochopiť ak je toto pre niekoho chrápadlom roku. Pre mňa to rozhodne nebolo. Myslím si, že tam stále víťazia filmy ako Wild Horses alebo Hacker's Game. Hodnotenie: B-(22.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace