poster

U moře

 • USA

  By the Sea

 • Slovensko

  Pri mori

Drama / Romantický

USA, 2015, 122 min

Režie:

Angelina Jolie

Scénář:

Angelina Jolie

Hudba:

Gabriel Yared

Producenti:

Brad Pitt, Angelina Jolie

Scénografie:

Jon Hutman

Kostýmy:

Ellen Mirojnick
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dO_od
  **

  // Normálně mám Pana a Paní Pittovi rád, ale tenhle pseudo-umělecký úlet se fakt nepovedl. Doufal jsem do posledního momentu, že se všichni mýlí a ta evropská romance ze 70. let mi v Angelinině podání sedne, ale nope. Dokonce i ta čarovná Mélanie Laurent tady zapadla pod nánosem nudných scén a ještě nudnějšího příběhu o dvou v depresi se utápějících lidech. Bohužel od nich depku chytil i film a to nikdy není dobře. 4/10(11.2.2016)

 • Spiker01
  **

  Čekal jsem zdlouhavě nudný náhled do pokročilého a šedí prolezlého manželství, ovšem jsem tu odvahu našel. Škoda, že to má dvě hodiny. Ty dva jsem zkrátka vždycky uznával a nakonec mě zlákali, ale už to nikdy nechci vidět. Podobně jako Terrence Malick mě i Brangelinovci zklamali...4/10(28.4.2016)

 • zsn
  ****

  Fantaskní, až divadelní inscenace vlastní Agelininu smýšlení. Ona sama je zhmotněný sex a na nic jiného při ní myslet ani nelze - oplácaná/vychrtlá - svého sexappealu se nezbaví ani v rakvi. Celý film je pomezím mezi rozvodem a sexuálním aktem, celý film je vlastně sexuální předehra, napjatá sexuální abstinence před orgasmickým výbuchem. A taky že ten delší sexuální půst za to v životě sem tam stojí. O to větší prožitek pak máte. Podobně jako je to s tímto filmem. Angelino, scénář nebo tvůj život sám?...(14.2.2016)

 • Xmilden
  odpad!

  Dvě hodiny o tom co dělají pan a paní Pittovi, když se nudí.... asi nepřekvapí že je to hrozná nuda.(27.2.2016)

 • hansel97
  ***

  Nemám s U moře žádný větší problém jako většina zde přítomných, ale není to nějaký zázrak. Dobře natočené komorní drama o rozkladu již rozložené vztahu, které nemá absolutně čím překvapit a jen se líně táhne dvě hodiny do konce. Bravurně zvládnutá je atmosféra, která ze snímku čiší a i výkony včetně zde haněné Angeliny se mi líbily. Prostě to není špatně natočené, ale myslím, že Angelina nezvládla hlavně scénář. Ten by potřeboval zestručnit a osekat, protože to dění tam je na dvě hodiny nedostačující a zbytečně pak film vyvolává v divákovi pocity nestravitelnosti a nudy.(30.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace