poster

U moře

 • USA

  By the Sea

 • Slovensko

  Pri mori

Drama / Romantický

USA, 2015, 122 min

Režie:

Angelina Jolie

Scénář:

Angelina Jolie

Hudba:

Gabriel Yared

Producenti:

Brad Pitt, Angelina Jolie

Scénografie:

Jon Hutman

Kostýmy:

Ellen Mirojnick
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ecceHOMMO
  **

  Statické a nudné počas celej premrštene nekončiacej stopáže. */**(29.6.2016)

 • vesper001
  *****

  Pan a paní Smithovi jedou na Riviéru. A teď vážně: je to dobrý film. Jen vyžaduje správné rozpoložení i atmosféru. Z krásné Jane se stala vyhublá „Nessie“ s propadlýma očima a plstnatými vlasy, ze sexy Johna neúspěšný spisovatel a úspěšný alkoholik, který obsesivně rovná odložené brýle. Pomalu plynoucí příběh, v němž se zdánlivě nic neděje, je ve skutečnosti citlivou studií osamělosti a izolovanosti dvou lidí, kteří by si měli být navzájem těmi nejbližšími. Roland do se sebe v baru lije všechno, co teče, druží se se štamgasty a dumá nad prázdným papírem, Vanessa se netečně dívá na moře, apaticky se toulá po okolí a sype do sebe všechno, co má tvar pilulky. Jediným jejich společným koníčkem je šmírování nechutně šťastných novomanželů ve vedlejším apartmá. Pointa se sice dá odhadnout předem, ale v tomto případě to nevadí. Při pohledu na stárnoucího Rolanda a Vanessu se také asi nikomu tep nezvýší, ale ani to nevadí. To zásadní je, že když se do příběhu ponoříte, najednou zjistíte, že jej prožíváte s nimi.(28.4.2016)

 • Spiker01
  **

  Čekal jsem zdlouhavě nudný náhled do pokročilého a šedí prolezlého manželství, ovšem jsem tu odvahu našel. Škoda, že to má dvě hodiny. Ty dva jsem zkrátka vždycky uznával a nakonec mě zlákali, ale už to nikdy nechci vidět. Podobně jako Terrence Malick mě i Brangelinovci zklamali...4/10(28.4.2016)

 • spaceboyCZ
  **

  Krásné přímořské prostředí i hotelový pokoj s výhledem. Perfektní hudební podkres a zejména pro postavu Angeliny dokonalý výběr kostýmů. To je ale vše, co od filmu dostanete. Jinak je to patos utápějící se ve vlastním stínu. Na druhou stranu, viděl jsem to pár měsíců po tom, co Brangelina oznámila svůj rozvod..v tomto kontextu pak film dostává o hodně jiný rozměr..tak trochu až děsivě autobiografický..ouha.(14.11.2016)

 • Xmilden
  odpad!

  Dvě hodiny o tom co dělají pan a paní Pittovi, když se nudí.... asi nepřekvapí že je to hrozná nuda.(27.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace