Santa je úchyl!

• Německo

Bad Santa

Santa je úchyl!

Komedie

USA / Německo, 2003, 91 min (SE: 98 min, Director's cut: 88 min)

• Kaka

Scénář je vzácně tupý. Příběh nikam nespěje, jednotlivé scény moc vtipné zrovna nejsou a jestli se to mělo všechno dochutit tou vulgárností, tak to není úplně to pravé ořechové.(24.3.2005)

Santu jsem viděl poprvé 24. prosince odpoledne (skutečně!) a věřte mi, málokterý film dokáže navodit vánoční atmosféru s takovou (nedbalou) elegancí. 80% Zajímavé komentáře: Djkoma, Lynn, Rex Mundi, Aiax, plagjoklas, hot_spot(10.6.2005)

Tak z tohodlenc Santy jsem měl vítr ještě na přespříští Vánoce po shlédnutí o tehdejších Vánocích.(11.5.2005)

dobrou noc santo.. dobrou noc sestro pani santové:o)))(31.8.2006)

Film sa dejovo toci stale dookola a tym padom aj vyborne cynicke a suche hlasky Thorntonova Santu prestavaju byt velmi rychlo vtipne a nastupuje nuda. Navyse ta "ostrost", prezentovana hlavne slovne, sa ku koncu vdaka absolutne nasilnemu nanuteniu vychovneho elementu straca este vacsmi a vo mne po pozreti ostala pachut spackaneho slubneho potencialu.(7.10.2004)