V poslední chvíli

V poslednej chvíli

Thriller / Drama / Krimi

USA, 1995, 86 min

• Chrustyn

Klasické téma "zabij nebo bude zabit někdo z tvých blízkých" avšak tentokrát ve velice slabém provedení. John Badham byl ve své době zkušený řemeslník, který zvládal jak skvělou akci tak i napětí avšak tentokrát to moc nezvládl a film spíše nudí a napětí nebo akce je zde minimum. Navíc ve filmu bylo mnoho nepravděpodobných situací (takřka každý byl v akci zapletený a všichni byli proti hlavnímu hrdinovi) a hlavní padouch v podání Christophera Walkena byl vždy a všude.(18.7.2008)

Blbost, ale poměrně zábavná. Alespoň v televizi. V kině by mi ty spousty logických nesmyslů asi vadily.(29.6.2002)

90 minut. Šest nábojů. Žádná volba. Scénář : Patrick Sheane Duncan. Kamera : Roy H. Wagner. Hudba : Arthur B. Rubinstein. CITÁT - A vy jste kdo?.........(18.5.2011)

• Xmilden

Přes nějaké výhrady se na tuhle ohranou písničku dalo koukat. Johnny Depp nikterak skvělý, trošku prkený, ale chápu že scénář mu žádné zázraky nedovolil. Film je rutinní podívanou v žánru "Zabíj politika nebo ti sejmene někoho z rodiny." Ach kolikrát jsme již tento příběh viděli.(13.3.2012)

Zručné režii podkopávají nohy nevynalézavý scénář a neobvykle průměrný Johnny Depp, což z V poslední chvíli dělá průměrný thriller. Nic víc, nic míň.(5.5.2008)