poster

V poslední chvíli

 • USA

  Nick of Time

 • Slovensko

  V poslednej chvíli

Thriller / Drama / Krimi

USA, 1995, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ****

  Po důkladném uvážení zvedám hodnocení, a to hlavně protože mě ten film baví i po více shlédnutích. Atmosféra je docela psycho, Depp dobrý, ale zde ho myslím přehrál výborný Christopher Walken. Zato Romma Maffia mě srala. Některé scény nejsou uplně tip ťop, ale odpouštím. Nenudí to.(26.3.2006)

 • Chrustyn
  **

  Klasické téma "zabij nebo bude zabit někdo z tvých blízkých" avšak tentokrát ve velice slabém provedení. John Badham byl ve své době zkušený řemeslník, který zvládal jak skvělou akci tak i napětí avšak tentokrát to moc nezvládl a film spíše nudí a napětí nebo akce je zde minimum. Navíc ve filmu bylo mnoho nepravděpodobných situací (takřka každý byl v akci zapletený a všichni byli proti hlavnímu hrdinovi) a hlavní padouch v podání Christophera Walkena byl vždy a všude.(18.7.2008)

 • Lynn
  ***

  Děj sice nění ničím originální, ale herecké obsazení Depp-Walken je docela sympatické. Hlavně Depp je opět velmi dobrý. Jinak docela průměrný thriller.(12.6.2004)

 • klerik
  ****

  Triler ako stvorený pre mňa. Presne v tej kategórii ako HADIE OČI alebo aj MERCURY. Nič extra zložité, ale herci na ktorých sa dobre pozerá a má to hlavne spád. Film s podnadpisom: môže sa stať aj vám...(10.10.2005)

 • Tom Hardy
  ***

  Na Deppa nečekaně mdlé. Jediné zajímavé mi na tom přijde, že si z toho mnohé evidentně vypůjčili tvůrci seriálu 24 hodin, když psali první sezónu. Na jedno podívání ucházející thriller, Depp má rozhodně ve své filmografii mnohem výraznější kousky, ať už z filmařského, a nebo z hereckého hlediska...(21.7.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace