Plán

Dokumentární

Česko, 2014, 90 min

Benjamin Tuček

Benjamin Tuček

Pro mimopražského diváka sice občas mírně nepřehledný, ale nadmíru zajímavý pohled pod pokličku územního plánu hlavního města, což je zřejmě zlatá žíla české korupční politické scény. Horší je, že z filmu v podstatě vyplývá, že prakticky není naděje na změnu k lepšímu. A co si budeme nalhávat, v menších městech to není lepší, jen se tam točí méně peněz, takže je rozkrade méně lidí. :((10.12.2015)

FeelsBadMan(2.12.2015)

Neni to špatný film, jenom jsem teda nepochopil co má být poselstvím toho filmu. Jo, teda jestli to nebylo to, že jsem dostal chuť žít v jiné zemi.(8.10.2014)

Keby sa ma Praha trochu viac dotýkala, možno by to boli aj štyri hviezdy. Mnoho vecí by sa dalo aplikovať aj na iné mestá, ale amatérska striptérka zabávajúca sa hore bez v nočnej ulici, to som ešte nevidel.(2.12.2015)

Zajímavý a velice vyvážený dokument, který ponechává prostor divákovi, aby si udělal na věc názor. Víc takových filmů!(20.4.2016)