• Foox

Suchánek i Genzer jsou více než fajn baviči.. ale talk-show prostě není pro ně.(23.5.2015)

• Big Bear

Říkám to už dávno. Genzera a Suchánka - hodit do odpadu a zasypat nehašeným vápnem. Pánové, možná si myslíte, že jste serebrity. Nejste a neserete jen Brity ale i mně. Jste dno té nejspodnější televizní zábavy, vrchol trapností a nehumoru... Sokolíku Sokole, jak dlouho ještě budeš plýtvat svým umem na tuhle dvojici looserů jejichž umělecké hvězdičky zhasly už někde na konci osmdesátek ? ODPAD(15.9.2014)

• Rosalinda

První díl - zatím nehodnotím. Nicméně amatérismus moderátorů mě upřímně překvapuje. Zatím jsem celkem zklamaná. Nejvtipnější z toho vychází pan režisér. Závěr megatrapný. PS: Dál jsem dala ještě tři díly, ale jak mám tuhle trojku ráda, tak prostě víc už jsem nezvládla. Pánové omlouvám se, ale i koš přece něco potřebuje. Jinak by se v mém případě cítil tak trochu poloprázdný. Hned tak něco do odpadu vskutku neházím!(31.8.2014)

• Babba

Suchoše a Geňu mám rád, ale tento pořad mě fakt nudí. Hosti jsou zajímavý, ale mohli by se snima trošku bavit, a neřešit kraviny! Když bych to srovnával se Všechnopárty, tak to se vlastně ani nedá srovnat!(15.9.2014)

• 1frida2

Podle prvního sezení tuším, co bude dál. G+M dochází nápady, vtip a dobrá nadsázka.Bohužel, oni to nevědí, nebo nechtějí vědět. Smutné!(2.9.2014)