• Babba
  *

  Suchoše a Geňu mám rád, ale tento pořad mě fakt nudí. Hosti jsou zajímavý, ale mohli by se snima trošku bavit, a neřešit kraviny! Když bych to srovnával se Všechnopárty, tak to se vlastně ani nedá srovnat!(15.9.2014)

 • Peytl
  odpad!

  Marně přemýšlím, který z těch dvou inteligencí nepolíbených netvorů je větší čuroid, kokot , dokonalý, nudný trotl a imbecil. Bude to upocený, obézní, baleťácký zjev, nebo šedivý, arogantní pygmej??? A není to jedno? A co na to Jan Tleskač? EDIT: Jen mě tak napadá, kolik let je za dvojnásobnou vraždu... v sebeobraně?(2.9.2014)

 • GeusX
  *

  V této talk show není Suchoš s Geňou moc vtipní...(7.9.2014)

 • Pelargius
  *

  Laciné, nevtipné, jasná snaha kopírování ostatních (a tisíckrát lepších) Late night show. Hrůza.(14.9.2014)

 • kingik
  ***

  Zábava v marastu televizní zábavy se rovná Suchoš s Geněm na pátou. Záleží na tom, jak moc tuhle dvojku máte v oblibě. Pochopitelně, pokud máte na ně alergii a rvete si vlasy, jen co je koutkem oka uzříte v upoutávce na pořad, jistě se nebudete obtěžovat pustit si jejich talk-show v nedělní Prima večery. Ostatně dávno ztratili na své originalitě a pel jejich ostrovtipů poněkud nikoho nedojímá. Stěhování z jedné komerční televize na druhou však sebou přineslo určité zlepšení. Režisér Ondřej Sokol ví, jak s nimi pracovat a dokáže dát pořadu směr ve kterém je i nějaký nenásilný prostor pro improvizaci a pohotové reakce na hosty. Apropo, dost záleží na tom kdo a v jaké bavičské náladě se k nim do studia dostaví. Pokud je to nějaký nemluva, anebo někdo, o kom jste nikdy neslyšeli, pak se zjevně bude vše vyvíjet jednostranně. Oba excentričtí moderátoři převezmou otěže do svých rukou,, nezavřou klapačky a jen záleží na nich, jestli za tu dobu přítomnosti málo zábavného hosta něco vymyslí a ten trapas se špatným výběrem nějakým způsobem zachrání. Pokud je to však někdo, kdo nějakým způsobem umí jejich smeče odvracet, pak je záruka, že se pobavíte nad absolutními žvásty z rodu kravinek, které pochopitelně mnoho smysluplnosti nepobraly, což nikdy není, nebylo a nebude záměrem dvojky G & M. Studio je mnohem hezčí a modernější než to, ve kterém se svého času bavilo na Nově. Na klavír nepreluduje žádný Kopta a občas se zjeví režisér Ondřej Sokol z velké obrazovky, který je stejný pošuk, ale poměrně respektovaný. Byla doba, kdy se na Suchánka s Genzerem každý těšil. Invenčně se už dvojka poměrně vyházela a byl by zázrak, kdyby se někdy vrátila do staré formy. Náznaky tady jsou, ale s tou nápaditostí pojetí celé show, je to dost sporné. Občas se podívám, co je u pánů bavičů nového. Nezblázním se, když neuvidím každé nové vydání a stejně tak, občas přijde vhod vypnout a bavit se nad absolutními kravinami, které jsou podávány s gustem. O ni to ani jinak nesvedou a jiní už taky nebudou. Mé hodnocení: 50%(27.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace