• Peytl

Marně přemýšlím, který z těch dvou inteligencí nepolíbených netvorů je větší čuroid, kokot , dokonalý, nudný trotl a imbecil. Bude to upocený, obézní, baleťácký zjev, nebo šedivý, arogantní pygmej??? A není to jedno? A co na to Jan Tleskač? EDIT: Jen mě tak napadá, kolik let je za dvojnásobnou vraždu... v sebeobraně?(2.9.2014)

• tuntavala

Ze by pocinajici demence?(5.9.2014)

• Bonaparte.

Undergroundovej Mr. GS převlečenej do prvotřídního kabátku. Hodnotit po prvním dílu, tak je to kolem 1*. Lezení do zadku Klausovi, který byl vtipnější než moderátorská dvojice a sympatické beachvolejbalistky, které v podstatě nedostali žádný prostor, nuda nuda šeď šeď. Vrchol a zlatý hřeb tohoto dílu měla být promenáda moderátrů v plavkách. Já nevím kolik lidí tohle rozesmálo?! Snad se vypaří nervozita a snaha za každou cenu být vtipný v dalších dílech. Pro srovnání upadající Show Krause https://www.youtube.com/watch?v=4YU5NUIGdis, která je i tak o několik levlů dále.(31.8.2014)

Zatím (po třech dílech) je to o dost horší než bylo (o mnoho skromnější) Mr. GS... Ale po dalších několika dílech se kvalita přeci jen trochu zvedla, i když do špičkové talk-show to má stále ještě daleko.(16.9.2014)

Zábava v marastu televizní zábavy se rovná Suchoš s Geněm na pátou. Záleží na tom, jak moc tuhle dvojku máte v oblibě. Pochopitelně, pokud máte na ně alergii a rvete si vlasy, jen co je koutkem oka uzříte v upoutávce na pořad, jistě se nebudete obtěžovat pustit si jejich talk-show v nedělní Prima večery. Ostatně dávno ztratili na své originalitě a pel jejich ostrovtipů poněkud nikoho nedojímá. Stěhování z jedné komerční televize na druhou však sebou přineslo určité zlepšení. Režisér Ondřej Sokol ví, jak s nimi pracovat a dokáže dát pořadu směr ve kterém je i nějaký nenásilný prostor pro improvizaci a pohotové reakce na hosty. Apropo, dost záleží na tom kdo a v jaké bavičské náladě se k nim do studia dostaví. Pokud je to nějaký nemluva, anebo někdo, o kom jste nikdy neslyšeli, pak se zjevně bude vše vyvíjet jednostranně. Oba excentričtí moderátoři převezmou otěže do svých rukou,, nezavřou klapačky a jen záleží na nich, jestli za tu dobu přítomnosti málo zábavného hosta něco vymyslí a ten trapas se špatným výběrem nějakým způsobem zachrání. Pokud je to však někdo, kdo nějakým způsobem umí jejich smeče odvracet, pak je záruka, že se pobavíte nad absolutními žvásty z rodu kravinek, které pochopitelně mnoho smysluplnosti nepobraly, což nikdy není, nebylo a nebude záměrem dvojky G & M. Studio je mnohem hezčí a modernější než to, ve kterém se svého času bavilo na Nově. Na klavír nepreluduje žádný Kopta a občas se zjeví režisér Ondřej Sokol z velké obrazovky, který je stejný pošuk, ale poměrně respektovaný. Byla doba, kdy se na Suchánka s Genzerem každý těšil. Invenčně se už dvojka poměrně vyházela a byl by zázrak, kdyby se někdy vrátila do staré formy. Náznaky tady jsou, ale s tou nápaditostí pojetí celé show, je to dost sporné. Občas se podívám, co je u pánů bavičů nového. Nezblázním se, když neuvidím každé nové vydání a stejně tak, občas přijde vhod vypnout a bavit se nad absolutními kravinami, které jsou podávány s gustem. O ni to ani jinak nesvedou a jiní už taky nebudou. Mé hodnocení: 50%(27.10.2014)