• Pelargius

Laciné, nevtipné, jasná snaha kopírování ostatních (a tisíckrát lepších) Late night show. Hrůza.(14.9.2014)

• Rosalinda

První díl - zatím nehodnotím. Nicméně amatérismus moderátorů mě upřímně překvapuje. Zatím jsem celkem zklamaná. Nejvtipnější z toho vychází pan režisér. Závěr megatrapný. PS: Dál jsem dala ještě tři díly, ale jak mám tuhle trojku ráda, tak prostě víc už jsem nezvládla. Pánové omlouvám se, ale i koš přece něco potřebuje. Jinak by se v mém případě cítil tak trochu poloprázdný. Hned tak něco do odpadu vskutku neházím!(31.8.2014)

• PauloZ

Celkem solidní dno těchto dvou pánů. Smějí se trapně sami sobě (tak jak oni to umí) a ani ten Sokol neni vtipný. Nebýt Vaška Klausů, tak je to čistý odpad.(1.9.2014)

• Foox

Suchánek i Genzer jsou více než fajn baviči.. ale talk-show prostě není pro ně.(23.5.2015)

• Frajer42

Talkshow, ve které se zhola nic nedozvíte. Kvalita dílů se odvíjí od pozvaných hostů. Zatímco první díl s Vašíkem Klausem byl výbornou taškařicí, tak druhý díl byl nezáživná blbost, kterou nespasilo ani 10 minutové povídání Dana Přibáně. Na třetí díl už jsem nenasbíral dostatek sil. Je jen otázkou času, než pořad definitivně zruší. Musím vyrukovat s odpadem. Navíc si nelze nevšimnout výrazné podobnosti s předchozím projektem Mr.GS. Podobnost je natolik výrazná, že bych se ji nebál nazvat až shodou. Snad jen tento projektík je o 20 minut delší.(24.9.2014)