• Rosalinda
  odpad!

  První díl - zatím nehodnotím. Nicméně amatérismus moderátorů mě upřímně překvapuje. Zatím jsem celkem zklamaná. Nejvtipnější z toho vychází pan režisér. Závěr megatrapný. PS: Dál jsem dala ještě tři díly, ale jak mám tuhle trojku ráda, tak prostě víc už jsem nezvládla. Pánové omlouvám se, ale i koš přece něco potřebuje. Jinak by se v mém případě cítil tak trochu poloprázdný. Hned tak něco do odpadu vskutku neházím!(31.8.2014)

 • Big Bear
  odpad!

  Říkám to už dávno. Genzera a Suchánka - hodit do odpadu a zasypat nehašeným vápnem. Pánové, možná si myslíte, že jste serebrity. Nejste a neserete jen Brity ale i mně. Jste dno té nejspodnější televizní zábavy, vrchol trapností a nehumoru... Sokolíku Sokole, jak dlouho ještě budeš plýtvat svým umem na tuhle dvojici looserů jejichž umělecké hvězdičky zhasly už někde na konci osmdesátek ? ODPAD(15.9.2014)

 • 1frida2
  *

  Podle prvního sezení tuším, co bude dál. G+M dochází nápady, vtip a dobrá nadsázka.Bohužel, oni to nevědí, nebo nechtějí vědět. Smutné!(2.9.2014)

 • Frajer42
  odpad!

  Talkshow, ve které se zhola nic nedozvíte. Kvalita dílů se odvíjí od pozvaných hostů. Zatímco první díl s Vašíkem Klausem byl výbornou taškařicí, tak druhý díl byl nezáživná blbost, kterou nespasilo ani 10 minutové povídání Dana Přibáně. Na třetí díl už jsem nenasbíral dostatek sil. Je jen otázkou času, než pořad definitivně zruší. Musím vyrukovat s odpadem. Navíc si nelze nevšimnout výrazné podobnosti s předchozím projektem Mr.GS. Podobnost je natolik výrazná, že bych se ji nebál nazvat až shodou. Snad jen tento projektík je o 20 minut delší.(24.9.2014)

 • tuntavala
  odpad!

  Ze by pocinajici demence?(5.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace