• Zeck
  odpad!

  Talk-show, ve které host neřekne nic, zatímco dva "moderátoři" nezavřou hubu a maskují vlastní neschopnost vést vtipný a informativní rozhovor s hostem tím, že žvatlají jakékoliv nesouvislá a nevtipná hovna, která je zrovna napadnou. Když už i jim dojde zásoba slovní stolice a ztratí nit, o slovo se přihlásí "režisér", který převezme štafetu trapnosti a pokračuje v podobném duchu do konce "rozhovoru". Host tou dobou jen křečovitě sedí, blbě čumí a se sebezapřením se směje spolu s podplaceným a dementním publikem. Ve výsledku tedy řekne: "Dobrý den." a "Nahledanou." a jde zpět do prdele. Genzer se Suchánkem se zde opět neprokrytě a nechutně propagují jako v jejich předešlé pseudotalk-show na Nově, místo aby dělali svojí práci a hosta se alespoň na něco zeptali, natož aby byli vtipní. Vzhledem k jejich neskutečnému diletantství, by zřejmě neudělali kvalitní rozhovor s vůbec nikým, ať by byl host sebezajímavější. Absolutní žumpa pro zkrachovalce, ať na straně diváků, tak hlavně tvůrců. 0%(14.9.2014)

 • Pelargius
  *

  Laciné, nevtipné, jasná snaha kopírování ostatních (a tisíckrát lepších) Late night show. Hrůza.(14.9.2014)

 • xrubesd
  *

  Zkrátka další talk-show, která se objevila a stejně rychle zase zmizela, protože neměla šanci někoho zaujmout z prostého důvodu, že nebyla vůbec vtipná...(1.9.2014)

 • AlfaNumerO
  **

  Za první díl, i když ty 2 hvězdičky patří spíše mému neoblíbenci Klausovi, který táhl vtipem mnohem víc než čím dál tím víc upadající dvojice GS. Za dob teletele a mého pubescentního věku jsem se jejich vtípkům občas i zasmál, s mým rostoucím věkem se ovšem nůžky humory neúprosně rozěvírají v neprospěch ústřední dvojici. Škoda. 45%. UPDATE viděn další díl s Evou Farnou a musel jsem v půli přepnout, smích se dostavoval opravdu jen od moderátorů. On nynějška je pro mě ve slovníku pod slovem trapnost uvedeno Michal Suchánek a Richard Genzer a hodnocení snižuji na 25%(8.9.2014)

 • tuntavala
  odpad!

  Ze by pocinajici demence?(5.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace