• PanZahadnyCZ

Nerad hodnotím pořad v půlce, ale již od začátka panuje talk-show amatérismus Geni a Míši, nuda, ticho, pokus o vtip. Již jednou G&M zkusili moderovat talk-show a neuspěli, nyní se historie opakuje. Čekal jsem, že se Sokol ujme originální talk-show, ale ono ne. Zlatej Šíp a Kraus. Tihle dva opravdu nevědí co dělat. Klaus paradoxně nejvíc perlí a ti dva můžou být rádi, že kromě účelu přitáhnout diváky, také plní ten jejich účel, bavit diváky.(31.8.2014)

• Wiikii

Podle mě horší jak Mr.GS, hlavně kvůli tomu, že to vypadá jak Mr.GS a partička dohromady. Takže nehorázný mišmaš. .... HODNOCENÍ: 30% (2*)(28.9.2014)

• prome

Nehodnotím, protože jsem pouze viděl výstup s bývalým prezidentem Klausem a díky tomu neuvidím pravděpodobně ani další díly. Vůbec me to nezaujalo, ani jednou jsem se nezasmál a zase jsem si po celou dobu říkal, proč se o to pokouší znova po Mr. GS. Pokud bych někdy viděl další díly, přidám hodnocení, teď by to mělo hodně blízko odpadu i díky naprosto divným výstupům režiséra. //EDIT: Přidávám hodnocení, protože jsem zhlédl několik dalších scén (nic jiného v televizi nebylo) z různých dílů. Stále to je nevtipné až trapné.(1.9.2014)

• 1frida2

Podle prvního sezení tuším, co bude dál. G+M dochází nápady, vtip a dobrá nadsázka.Bohužel, oni to nevědí, nebo nechtějí vědět. Smutné!(2.9.2014)

• GeusX

V této talk show není Suchoš s Geňou moc vtipní...(7.9.2014)