• Frajer42

Talkshow, ve které se zhola nic nedozvíte. Kvalita dílů se odvíjí od pozvaných hostů. Zatímco první díl s Vašíkem Klausem byl výbornou taškařicí, tak druhý díl byl nezáživná blbost, kterou nespasilo ani 10 minutové povídání Dana Přibáně. Na třetí díl už jsem nenasbíral dostatek sil. Je jen otázkou času, než pořad definitivně zruší. Musím vyrukovat s odpadem. Navíc si nelze nevšimnout výrazné podobnosti s předchozím projektem Mr.GS. Podobnost je natolik výrazná, že bych se ji nebál nazvat až shodou. Snad jen tento projektík je o 20 minut delší.(24.9.2014)

• ghatos

Podprůměrná talk-show v klasickém formátu s jakože originální vsuvkou - Ondřejem Sokolem. Na to dvojka Suchánek - Genzer nemá dostatečnou rétorickou výbavu. Úvodní těžká váha v podobě Klause jim nedala moc šancí a dělat ze sebe blbečky...tím to nezachrání. 37%.(4.9.2014)

• MikeCool

TV-pořad. Hodně velké zklamání. Bohužel duo Suchánek & Genzer nenavázalo relativně vtipnou šňůru z Mr. GS. Tenhle pořad se mistrům vůbec ale vůbec nepovedl. Toto je další z řad českých "komediálních" pořadů, které zkrachují díky nízké sledovanosti. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 30% (1*) |(5.10.2014)

• Bonaparte.

Undergroundovej Mr. GS převlečenej do prvotřídního kabátku. Hodnotit po prvním dílu, tak je to kolem 1*. Lezení do zadku Klausovi, který byl vtipnější než moderátorská dvojice a sympatické beachvolejbalistky, které v podstatě nedostali žádný prostor, nuda nuda šeď šeď. Vrchol a zlatý hřeb tohoto dílu měla být promenáda moderátrů v plavkách. Já nevím kolik lidí tohle rozesmálo?! Snad se vypaří nervozita a snaha za každou cenu být vtipný v dalších dílech. Pro srovnání upadající Show Krause https://www.youtube.com/watch?v=4YU5NUIGdis, která je i tak o několik levlů dále.(31.8.2014)

• ondrula

Velmi trapné. Kdo někdy viděl MR.GS, muselo mu být jasné, že to G+S nezvládnou. Paradoxně jediný, kdo zkoušel vtipkovat, byl matador Klaus. Moderátoři byli očividně dost nervózní, Suchánek se bezmocně válel po stole a spínal ručičky a hloupej Geňa bezradně čuměl a občas zoufal plácnul otřesnou otázku typu: "Kdo vás v politice nejvíc zaujal?" Tihle dva šašci jsou prostě jakožto moderátoři otřesní a Prima toho projektu bude ještě litovat. Bohužel to nevytrhl ani velmi talentovaný Sokol, který na to bezmocně čuměl ze zákulisí a snad je mu už jasný, jak velkej průser to byl.(2.9.2014)