poster

Everly

Akční / Thriller

USA, 2014, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JASON_X
  ***

  Kříženec tarantinovky, telenovely a hodně praštěného comicsu. Kdyby ale do křížení nebyla zahrnuta ta telenovela, bylo by lépe, protože pasáže s Everlyinou matkou a hlavně dcerou spolehlivě ničí tarantinovsko-comicsovou atmosféru. Nechápu komu jsou určeny, protože pro děti ani pro citlivky zbytek filmu určitě není. A nás cyniky a milovníky ujetého humoru zase ta telenovelická složka znechucuje a otravuje. Takže film tak trochu pro nikoho.(12.12.2015)

 • ywo666
  ***

  Tak čakal som zábavnú pičovinu a presne to som aj dostal. Totálne absurdné. Na hlavu postavené. Násilné akčné. Nápadité postavy. Najviac ma bavil postrelený típek. Salma je stále sexi a užijeme asi stovku záberov do jej výstrihu. Joe mieša na hlavu postavený film s gore minulosťou a jemným náznakom alternatívy. Aspoň 5 krát som sa schuti zasmial. Čo je plus. Na druhú stranu. Bolo to až moc uvrešťané. A na vrieskanie a hádzanie sa o zem nie som. A tá hlúposť, ktorí miestami baví ale rovnako miestami nebaví. dávam 3.5* = 65-70%. Viac menej súhlasím s ostatnými 3-4 hviezdičkovými pánmi.(5.2.2015)

 • S.Quentin QUALE
  ****

  Super béčko grindhouseovskýho stylu, kterýmu jsem se zasmál v dobrý i horším, takže kdo ví, do čeho jde, bude spokojený. Nápaditost, stylový interiér, množství umělé krve....takže jak řekl jeden Japončík......."that's a lot of dead whores....". 80%(23.1.2015)

 • 6thSun
  **

  Koho by bavilo dívat se na to, jak mučej nádhernou Salmu Hayek a dokonce i její mámu?(31.1.2015)

 • MartinezZ
  odpad!

  To máte tak, když skloubíte vymaštěnost Smokin' Aces s one-woman show podobné ale pohlednější Columbiany. Vznikne z toho jednopokojová laciná tupá rubačka se Salmou, která by za běžných okolností po výstřelu z brokovnice jednou nebo dvakrát oběhla celou planetu. Moc moc blbost.(9.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace