Everly

Akční / Thriller

USA, 2014, 92 min

Parádní, dějově tupý výpkach, který je místy hodně vtipný. Salma zde podává výkon, že by strčila do kapsy kdejakého rádoby akčního floutka dnešní doby. Příběh je hodně o ničem, celé se to odehrává v jednom bytě, + pár místností okolo. Akce je parádně přehnaná a brutálně krvavá. Za mě 85% :)(15.3.2015)

• MartinezZ

To máte tak, když skloubíte vymaštěnost Smokin' Aces s one-woman show podobné ale pohlednější Columbiany. Vznikne z toho jednopokojová laciná tupá rubačka se Salmou, která by za běžných okolností po výstřelu z brokovnice jednou nebo dvakrát oběhla celou planetu. Moc moc blbost.(9.8.2015)

• anais

To je tak moc šílené, že se to nedá ani pořádně hodnotit.(21.2.2015)

Parádní akční řeznické béčko! Čest skoro padesátileté Salmě Hayek a jejím vnadům, jelikož zde vypadá tak 30 a bezproblému rozkrájí všechny protovníky, kteří se hodlají postavit mezi ní a její dceru. Everly je neskutečně badass hrdinka a podobný akční výplach jednou za čas neuškodí...65%(12.12.2015)

Ano, ano a ano!!!!!!! Tohle je pro mě ten pravý Well done filmovej steak. Naprostá mašinérie, kde Salma kočička Hayek stojí proti děvkám, korejcům, mafii, policistům, domovníkovi a také se objeví zástupci zvířecí říše. Přidejte nekončící akci, gore lepší než ve většině hororech( proto jsem musel dát po televizi kýbl, aby ta krev a střeva měly kam odtéct) a máte nášup jako sviň. NO, prostě nářez se skvělými scénami, které tvoří ještě lepší celek. Tohle se povedlo Biiiiiiiiiiicth!(26.1.2015)