poster

Everly

Akční / Thriller

USA, 2014, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ConanVJ
  ****

  Parádní, dějově tupý výpkach, který je místy hodně vtipný. Salma zde podává výkon, že by strčila do kapsy kdejakého rádoby akčního floutka dnešní doby. Příběh je hodně o ničem, celé se to odehrává v jednom bytě, + pár místností okolo. Akce je parádně přehnaná a brutálně krvavá. Za mě 85% :)(15.3.2015)

 • MartinezZ
  odpad!

  To máte tak, když skloubíte vymaštěnost Smokin' Aces s one-woman show podobné ale pohlednější Columbiany. Vznikne z toho jednopokojová laciná tupá rubačka se Salmou, která by za běžných okolností po výstřelu z brokovnice jednou nebo dvakrát oběhla celou planetu. Moc moc blbost.(9.8.2015)

 • anais
  **

  To je tak moc šílené, že se to nedá ani pořádně hodnotit.(21.2.2015)

 • Spiker01
  ****

  Parádní akční řeznické béčko! Čest skoro padesátileté Salmě Hayek a jejím vnadům, jelikož zde vypadá tak 30 a bezproblému rozkrájí všechny protovníky, kteří se hodlají postavit mezi ní a její dceru. Everly je neskutečně badass hrdinka a podobný akční výplach jednou za čas neuškodí...65%(12.12.2015)

 • rollman1
  ****

  Ano, ano a ano!!!!!!! Tohle je pro mě ten pravý Well done filmovej steak. Naprostá mašinérie, kde Salma kočička Hayek stojí proti děvkám, korejcům, mafii, policistům, domovníkovi a také se objeví zástupci zvířecí říše. Přidejte nekončící akci, gore lepší než ve většině hororech( proto jsem musel dát po televizi kýbl, aby ta krev a střeva měly kam odtéct) a máte nášup jako sviň. NO, prostě nářez se skvělými scénami, které tvoří ještě lepší celek. Tohle se povedlo Biiiiiiiiiiicth!(26.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace