poster

Everly

Akční / Thriller

USA, 2014, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  ****

  Bože to byla neskutečná kundovina toto. I v mým měřítku. Mám skoro až lehce rozpačitej pocit, že to hodnotím jak to hodnotím, protože větší dějovou a veškerý logice na prdel dávající kravinu už jsem hodně dlouho neviděl, ale má to svý naprosto ultimátní momenty. Škoda, že do toho srali tu trochu zbytečnou dějovou linii z rodinou hlavní hrdinky, to tam fakt bejt nemuselo, ale jinak se jedná o stylově krvavou a černohumornou nálož která musí každýho fajnšmekra potěšit. Při pár scénách jsem se fakt válel smíchy po zemi. Nejlepší je to s tím psem jak mu hodí ten granát. Prej pejsku míček! míček! Počkej to není míček... a plesk! Takže intelektuálové a milovníci realistických filmů si budou muset už z principu jednu či dvě hvězdy odebrat. Ti ostatní se skvěle pobaví.85%(1.2.2015)

 • 6thSun
  **

  Koho by bavilo dívat se na to, jak mučej nádhernou Salmu Hayek a dokonce i její mámu?(31.1.2015)

 • MartinezZ
  odpad!

  To máte tak, když skloubíte vymaštěnost Smokin' Aces s one-woman show podobné ale pohlednější Columbiany. Vznikne z toho jednopokojová laciná tupá rubačka se Salmou, která by za běžných okolností po výstřelu z brokovnice jednou nebo dvakrát oběhla celou planetu. Moc moc blbost.(9.8.2015)

 • dee-key
  **

  To takhle jednou o Vánocích v centru velkoměsta jedna šlápota vyšlápla toho dne z postele levou nohou a hodinu a půl masila japonské kuplíře a chamtivé prostitutky vším možným arzenálem, výbušniny nevyjímaje. A kupodivu, až na pár otravných sousedů si toho nikdo moc nevšímal. Typická žánrová doslova komorní řezničina s kočkou v hlavní roli, hromadou nereálné akce a hepiendem. Kdyby měl John Wick prsa a nevytáhl by paty z obýváku, vypadalo by to takhle. Pokud potřebujete u něčeho vypnout úplně všechno kromě proudu a zajímá vás, jaká je Salma ve svých padesáti pořád zachovalá, jděte do toho.(2.2.2015)

 • honajz
  odpad!

  Tohle je na mne až tak ulítlé a úchylné, že to ani sexy Salma nezachrání. V podstatě skoro pořád jsem nevěřícně kroutil hlavou, jajou ptákovinu zas tvůrci vymysleli (třeba asi mělo být vtipné, že se střílí během konverzace po mobilu), jak blbě to natočili, jaká moudra se vypouštějí z úst té které postavy... Asi si pan režisér vzal do hlavy, že to SM se Salmou si natočí stůj co stůj, hlavně aby jemu stálo.(6.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace