Everly

Everly

Akční / Thriller

USA, 2014, 92 min

Ale jo, tohle je hodně příjemně drsná a nadupaná jízda, kterou Salma Hayek zvládá s naprostým přehledem. To gore je místy někdy až moc, ale ono to k tomu jde, jen kdyby těch digitálních triků nebylo tolik. Tenhle film má ale drive a nepřemožitelná ženská s tímhle tělem je prostě velký bod k dobru. Pěkně se na to kouká.(3.3.2015)

• IQ Tiqe

Dokud se karta neobrátí, je to celkem dobře koukatelnej krvavej béčkovej akčňák s nádechem černýho humoru. Je třeba mu odpustit nějaké ty nelogičnosti, ale jednu mu neodpustím.(26.1.2015)

Kříženec tarantinovky, telenovely a hodně praštěného comicsu. Kdyby ale do křížení nebyla zahrnuta ta telenovela, bylo by lépe, protože pasáže s Everlyinou matkou a hlavně dcerou spolehlivě ničí tarantinovsko-comicsovou atmosféru. Nechápu komu jsou určeny, protože pro děti ani pro citlivky zbytek filmu určitě není. A nás cyniky a milovníky ujetého humoru zase ta telenovelická složka znechucuje a otravuje. Takže film tak trochu pro nikoho.(12.12.2015)

Full action and violent package!! Tohle je Guilty Pleasure jako kráva a režisér přesně věděl, co akční fanoušci chtějí vidět! Sexy kočky, jeden uzavřený barák, spousta mrtvol, černý humor, výborná kamera, perfektní stylizace, spousta akce a quantum perfektně udělaného gore (z některých scén jsem si trhal vlasy, celéj pokoj je vymalovanéj krví a děvkama po zemi)!! Co zamrzí, že se zde nevyskytne žádný pořádný fight, ale jinak je to nonstop akční a adrenalinová jízda s velmi atraktivní Salmou Hayek, která ví, že legíny a výstřih na chlapy prostě platí. Velmi málo chybělo k plnému kotlu. Foresťáci a Shawshaňáci ať se drží dále, nic pro intelektuální šméjdy. 80%(23.1.2015)

Většinou mám v oblibě filmy, které se celé odehrají v jedné místnosti, v jednom výtahu, v jednom dole, prostě na jednom místě. Májí své specifikum, svou atmosféru a tvůrci se musí obvykle celkem předvést, aby to utáhli, když už tolik uspořili na výpravě. A tenhle film mě poměrně pohltil, má v sobě takové ty kultovní prvky a taky značnou brutálnost i parodickou nesmyslnost. Psa aportujícího granát jsem asi viděl poprvé. Je v tom ale spousta scén, které by stály za vyzdvihnutí a taky mnoho scén, které byly jasné předem. Každopádně je to dost ulítlé a sedlo mi to, po celou dobu jsem se výborně bavil. Na to jak nemám rád Tarantinvskou tvorbu, s címž je toto srovnáváno, tak tohle můžu, ale toho Téčka naprosto vůbec, tak v čem je tak zásadní rozdíl? No rozhodně v režisérovi. Finální nájezd kamery z chodby dolů, před dům, po domě nahoru, dovnitř, na chodbu a na střechu se mi taky líbil. Jen to zkrátka není zvládnuté ještě o něco lépe, abych hodnotil ještě lepší známkou.(11.8.2015)