poster

Iron Man and Captain America: Heroes United

Animovaný / Akční

USA, 2014

 • konysua
  ***

  Meh, zase jiné ksichty, zase jiná animace. To na tom pokaždé maká jiné studio? Chce to vybrat povedenou kresbu/animaci a s tou pracovat na anime filmech od marvelu. Jinak příběh klasická rutina. 5/10(28.9.2014)

 • ConanVJ
  ****

  Akcí nabušenej animák s jednoduchým příběhem a pěknou animací. Mě se to líbilo hodně a nenudil jsem se u toho. 70% :-)(18.10.2014)

 • Hall900
  **

  Další lobotomizovaný animàk od Disneyho. Kapitán Amerika se vesele pošťuchuje s Iron Manem když tu náhle tu se objevì zlotřilý Ruda Lebka a nějaký místní plagiàtor s vìkem od popelnice. Potom Ruda Lebka vymyje Kapitánovi mozek a přinutí ho domnívat se že je Kapitán Hydrant. Načež Ironový muž ho musí zchranit,... animace je sice strašně hnusnà ale vlastně mi víc vadì po vizuální stránce ty nechutné interiéry ala deset let starà pc hra. Kostýmy vypadají jako ty ve filmu ale Já doufám že je to jenom past na hodně mladého diváka aby se chytil. Něco tak odflàklého jsem viděl naposled...no od té doby, co jsem viděl minulý animàk od Marvela. Fuck You Stan Lee!! Fuck You Disney!!(1.9.2014)

 • kaylin
  ***

  Marvel se u animáků oprostil od japonské animace, která je poměrně příhodná pro DC Comics, ale i Marvel se s ní sem tam prezentuje. Rozhodně to bylo ku prospěchu věci, protože vizuální stránka vypadá výborně. Nakonec ani příběh není špatný, ale jde jen o určité momenty, které vás chytnou. Z hlediska standardní produkce animovaných filmů s komiksovými superhrdiny je tohle přece jen nadprůměr.(19.8.2014)

 • jh666
  ***

  Tak to nakonec dopadlo o dost lépe, než jsem očekával. Díru do světa to neudělá, ale oproti Iron Manovi a Hulkovi se jedná rozhodně o zlepšení. Příběh je sice hodně prostý, ale alespoň tu je a víceméně funguje. Animace mi přijde technicky trochu propracovanější, ale pořád je patří bohužel k těm horším. Víckrát to asi člověk vidět nepotřebuje. 50 %(6.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace