Iron Man and Captain America: Heroes United

Animovaný / Akční

USA, 2014

Akcí nabušenej animák s jednoduchým příběhem a pěknou animací. Mě se to líbilo hodně a nenudil jsem se u toho. 70% :-)(18.10.2014)

Tak to nakonec dopadlo o dost lépe, než jsem očekával. Díru do světa to neudělá, ale oproti Iron Manovi a Hulkovi se jedná rozhodně o zlepšení. Příběh je sice hodně prostý, ale alespoň tu je a víceméně funguje. Animace mi přijde technicky trochu propracovanější, ale pořád je patří bohužel k těm horším. Víckrát to asi člověk vidět nepotřebuje. 50 %(6.7.2015)

• Hall900

Další lobotomizovaný animàk od Disneyho. Kapitán Amerika se vesele pošťuchuje s Iron Manem když tu náhle tu se objevì zlotřilý Ruda Lebka a nějaký místní plagiàtor s vìkem od popelnice. Potom Ruda Lebka vymyje Kapitánovi mozek a přinutí ho domnívat se že je Kapitán Hydrant. Načež Ironový muž ho musí zchranit,... animace je sice strašně hnusnà ale vlastně mi víc vadì po vizuální stránce ty nechutné interiéry ala deset let starà pc hra. Kostýmy vypadají jako ty ve filmu ale Já doufám že je to jenom past na hodně mladého diváka aby se chytil. Něco tak odflàklého jsem viděl naposled...no od té doby, co jsem viděl minulý animàk od Marvela. Fuck You Stan Lee!! Fuck You Disney!!(1.9.2014)

Animovaná klasika. Žádné terno, žádná tragédie. Zabaví, pokud podobná dílka občas sledujete(29.9.2014)

2,5 No na lacinou počítačovou animaci se zvyknout dá, i když to prostě vypadá jako PC hry před 10 - 15 lety. Příběh není nijak hroznej, ale dal by se shrnout do jedný delší epizody nějakýho seriálu. Čekal jsem větší katastrofu, ale není to nic na co bych se ještě někdy chtěl kouknout.(8.9.2014)