Iron Man and Captain America: Heroes United

Animovaný / Akční

USA, 2014

2,5 No na lacinou počítačovou animaci se zvyknout dá, i když to prostě vypadá jako PC hry před 10 - 15 lety. Příběh není nijak hroznej, ale dal by se shrnout do jedný delší epizody nějakýho seriálu. Čekal jsem větší katastrofu, ale není to nic na co bych se ještě někdy chtěl kouknout.(8.9.2014)

Marvel se u animáků oprostil od japonské animace, která je poměrně příhodná pro DC Comics, ale i Marvel se s ní sem tam prezentuje. Rozhodně to bylo ku prospěchu věci, protože vizuální stránka vypadá výborně. Nakonec ani příběh není špatný, ale jde jen o určité momenty, které vás chytnou. Z hlediska standardní produkce animovaných filmů s komiksovými superhrdiny je tohle přece jen nadprůměr.(19.8.2014)

• iXtr3m3

Tak to je tupé ako hovado. Ale akcia ušla.(17.8.2015)

Animovaná klasika. Žádné terno, žádná tragédie. Zabaví, pokud podobná dílka občas sledujete(29.9.2014)

Meh, zase jiné ksichty, zase jiná animace. To na tom pokaždé maká jiné studio? Chce to vybrat povedenou kresbu/animaci a s tou pracovat na anime filmech od marvelu. Jinak příběh klasická rutina. 5/10(28.9.2014)