Iron Man and Captain America: Heroes United

Animovaný / Akční

USA, 2014

kresba není vůbec špatná, akorát ten Cap mi přijde až téměř nesmrtelný a nezranitelný a to, že si hravě poradí i s Iron manem je docela přehnaný. Děj je fajn a Hulk ke konci potěšil, radost mi udělala přítomnost Taskmastera no a RedSkull je klasický tupý padouch, který chce ovládnout svět. Průměrný animák, ale pořád to není průser, akce je tam plno, místy i povedený humor, víc takových, třeba se Spidermanem, Sentrym nebo Fantastickou čtyřkou, jistě by v téhle podobě kresby nedělali ostudu.(7.7.2015)

Marvel se u animáků oprostil od japonské animace, která je poměrně příhodná pro DC Comics, ale i Marvel se s ní sem tam prezentuje. Rozhodně to bylo ku prospěchu věci, protože vizuální stránka vypadá výborně. Nakonec ani příběh není špatný, ale jde jen o určité momenty, které vás chytnou. Z hlediska standardní produkce animovaných filmů s komiksovými superhrdiny je tohle přece jen nadprůměr.(19.8.2014)

Animovaná klasika. Žádné terno, žádná tragédie. Zabaví, pokud podobná dílka občas sledujete(29.9.2014)

• iXtr3m3

Tak to je tupé ako hovado. Ale akcia ušla.(17.8.2015)

Meh, zase jiné ksichty, zase jiná animace. To na tom pokaždé maká jiné studio? Chce to vybrat povedenou kresbu/animaci a s tou pracovat na anime filmech od marvelu. Jinak příběh klasická rutina. 5/10(28.9.2014)