Klec bláznů II

Cage aux folles II, La

Komedie

Francie / Itálie, 1980, 91 min

• 5150

Slabší pokračování. Chybí byť jediná zapamatovánihodná scénka a vesměs se opakují vydařené gagy z jedničky. Michel Galabru tentokrát bohužel jen v dekorativní roli. Nicméně pokud jste neviděli výbornou jedničku, můžete si klidně 1* k mému hodnocení přidat..))(27.4.2007)

• Tosim

Typicky horší druhé pokračování. Přibylo "akce", ubylo vtipu a i když část, kdy dvojice přijede do Itálie, to všechno opět rošičku povyšuje (stejně jako u předchozího dílu rodinná večeře), na lepší výsledek to bohužel nestačí. Je to dost nuda.(27.11.2006)

Pro mě dvojka rozhodně lepší než prvotina. Víc akce, víc komedie, méně buzerace. 45%(28.10.2013)

Ubylo filmových nápadů a humoru, přibyla akce. Typické pokračování úspěšné jedničky, kde producent chtěl ještě něco vydělat.Kladem snímku je tak jako v jedničce herecké obsazení hlavních postav. Celkový dojem 50 %.(27.11.2006)

O poznání slabší než první díl, slabé 3 hvězdičky(26.11.2006)