Královská noc

(neoficiální název)

Drama / Romantický / Thriller

Velká Británie, 2015, 97 min

• mat.ilda

Uf, i přes rozumnou stopáž docela nekonečná noc. Vylepšená, nicméně vcelku věrná a příjemná královská Bětka, její otravná sestra a třídní moralizátor od britského válečného letectva, s rtíky jak z kolorované pohlednice, v poněkud "bláznivé" oslavě vítězství konce 2. světové války... nic, k čemu bych se toužila vrátit, a ač některé momenty měly jistou atmosférickou přitažlivost, stále se jedná o jednoduchý, relaxační výplach mozku.(22.10.2015)

Příjemná filmová jednohubka o zlobivých princeznách a jejich rozjařeném tahu slavícím Londýnem.(5.8.2016)

Příjemná podívaná. Celý snímek mě bavil. Jedna princezna lepší než druhá. Prostě klasická romantická komedie.(15.9.2015)

Poprvé film poměrně potěší, avšak příliš ničím nepřekvapí. Ano, herci jsou obstojní, ale jinak není o co stát. Člověk nemá motivaci se na to v budoucnu někdy podívat znovu.(14.10.2015)

Tenhle film není pro každého. Protože prostě ne každého bude bavit hodinu a půl koukat na to, jak se dvě holky nahání po Londýně a z toho ta jedna zřejmě vůbec netuší, že se za něco taky musí zaplatit. Ale mně se to líbilo, hodně moc. Mě takové filmy prostě baví a ta úplně poslední scéna s Jackem, no prostě jo, skvělý :) Zřejmě ve mně ta romantická dušička někde ještě bude.(16.6.2016)