poster

Královská noc

 • Velká Británie

  A Royal Night Out

 • Velká Británie

  Girls' Night Out

  (neoficiální název)

Drama / Romantický / Thriller

Velká Británie, 2015, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Seti
  ***

  Příjemná filmová jednohubka o zlobivých princeznách a jejich rozjařeném tahu slavícím Londýnem.(5.8.2016)

 • cmuchalprvni
  ***

  Poprvé film poměrně potěší, avšak příliš ničím nepřekvapí. Ano, herci jsou obstojní, ale jinak není o co stát. Člověk nemá motivaci se na to v budoucnu někdy podívat znovu.(14.10.2015)

 • lucijelucije
  ***

  Milé překvapení. Film pro dívky, který je spíš takovou reálnou pohádkou. Jedna noc, spoustu zážitků, tak akorát na nudný večer. 55%(5.2.2016)

 • Gaia.M
  ****

  Tenhle film není pro každého. Protože prostě ne každého bude bavit hodinu a půl koukat na to, jak se dvě holky nahání po Londýně a z toho ta jedna zřejmě vůbec netuší, že se za něco taky musí zaplatit. Ale mně se to líbilo, hodně moc. Mě takové filmy prostě baví a ta úplně poslední scéna s Jackem, no prostě jo, skvělý :) Zřejmě ve mně ta romantická dušička někde ještě bude.(16.6.2016)

 • hous.enka
  ***

  Prázdniny v Římě, které se odehrávají místo v Římě v Londýně, a Audrey Hepburn nahradila Sarah Gadon, kterou si zaboha nemůžu vybavit z jiného filmu. Je mi líto, ty římské jsem viděla dřív a jsou upřímnější a více chic. A Royal Night Out není ale vůbec špatný film a těm, kteří Prázdniny v Římě neviděli, by se mohl líbit: rozesmátá tetička prince Williama, rozvážná a moudrá současná královna Anglie a naprosto kouzelná Emily Watson v roli královny s koktavým Rupertem Everettem coby králem.(1.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace