Vůbec jsem nečekal, že mě Vybíjená bude tak bavit. Možná i proto, že jsou tu tací, co ji naprosto brutálně sejmuli. A víte co? Já to vlastně nechápu. Co je na tomhle filmu špatně? Na Viewegha moc nejsem. Jeho knihy se mi moc nelíbí a filmy podle nich vysloveně nevyhledávám, ale Vybíjená je asi jeden z nejlepších filmů na základě jeho knihy, co jsem zatím viděl. Vždyť Suchánek, Genzer a Sokol vytváří vcelku solidní chlapskou partu a Babčáková jim parádně sekunduje. Uznávám, že různé časové skoky byly různě nepřehledné, ale postupně se to srovnalo a začalo to dávat smysl. Jediné, co by se tomuhle filmu dalo opravdu vytknout je fakt, že spíš než komedie, je tohle další melancholické drama, kterých je poslední dobou nějak moc a často v něm má hlavní roli právě někdo z Partičky. Jinak to bylo moc pěkný pokoukání. Je vidět, že Petr Nikolaev je jeden ze současných předních českých režisérů naprosto oprávněně.(1.9.2015)

• Rakosnicek77

Pro mne veliké zklamání, protože jsem po rozjetých Českých komedií, co jsem zatím letos viděl (mimo Babovřesk) očekával zase fajn zábavu a příjemně prožitou hodinku a půl. Bohužel jsem se dočkal čehosi, co vlastně ani komedií nazvat nejde. Mimo pár otřepaných fórů, které ani nebyli směšné, jsem dostal směsku absurdních skoků do minulosti, prolínajících se ze současným životem exstudentíků a jejich vyhodnocováním dosavadních, většinou zpackaných a nezajímavých životů. Jak už jsem v některých komentářích četl, může mi někdo říct o čem tohle vlastně bylo? Viděno jako 4 film v pořadí v rámci Challenge Tour 2015: 30 dní se světovou kinematografií(1.4.2015)

• bourec

Na ten film sem se docela těšil,ale zklamání je velký.Skoky do školních let sem doslova protrpěl,scény ze srazu mi připadali stejně blbý jak Sněženky a machři po sto letech,celý takový strnulý,asi mi to mělo připomenout,jak mi život protejká mezi prsty,ale to vim i bez tohodle filmu.40%.(28.9.2015)

• Morholt

Rekapitulačka na třídním srazu po 25. letech, která mi příliš neseděla. Vtipu a nadhledu to na komedii pobralo málo a dramatičnost také přešlapuje někde na půl cesty. Sázka na partičkové trio sice nebyla tak úplně od věci, ale ve svých rolích mi přišli až moc svázaní na to, aby mohli rozjet to, co od nich člověk čeká. Ženská část ansámblu také příliš nepřesvědčila a vyloženým šlápnutím vedle byla Simona Krainová, která prostě neumí. Čekal jsem další podhodnocený český film, ale tentokrát ta procenta docela sedí. 35%(1.1.2016)

Takhle nějak asi měly vypadat Sněženky a machři po 25 letech. Neříkám, že je to bůhvíjaký šlágr, ale jsem ve stejném věku jako postavy ve filmu, takže mne některé scéna dovedly k zamyšlení. Kvality snímku velmi diskutabilní, ale momenty občas působivé, dávám 70%, s tím, že si úplně nejsem jist, co jsem to vlastně viděl a musím vidět ještě jednou.(24.9.2015)