Já opravdu nejsem vieweghovský fanoušek, proto jsem šla na promítání s určitým předsudkem v sobě. A odešla jsem aniž bych si z toho odnesla jakýkoliv hlubší prožitek, ačkoliv film jako takový je řemeslně dobře zvládnutý a nikoliv bez zábavných momentů. Bohužel jsou ale tyto momenty protkány unylým a po polovině filmu velmi otravným fňukáním o tom jak to ošklivý holky mají blbý a jak vztahy lidem nevycházejí podle představ. Humor Genzera a Suchánka je už poněkud obstarožní. Zato mladí představitelé hlavních postav neudělali i přes svou relativní nezkušenost ostudu. Shrnuto a podtrženo, dívat se na to určitě dá, výraznější nuda nebyla, ale jinak je to film bez jakékoliv náboje.(23.4.2015)

Mě film přišel fajn, sedl mi. Trojici S+G+S mám celkem rád a pan Nikolaev umí točit pěkné filmy. 70%(28.8.2015)

• Pepinec

Dobrý den. Na dnešní přednášce věnované termínům ´obsah´ a ´význam´ se budeme zabývat filmem Vybíjená. Jen krátce, nebojte. Věděl by někdo, jaký má tento film obsah a význam? Názorně vám to předvedu: ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Ano, správně. Obsahově je o ničem a význam nemá žádný. To je pro dnešek vše, látku považuji za probranou. Na příští přednášce se společně zamyslíme nad tím, proč se Vieweghovi filmuje každé hovno rozmazané po papíře.(21.3.2015)

• JJ.Gibson

Vybíjená, no docela velké zklamání, z traileru se to tvářilo na poměrně zdatnou českou komedii, nicméně se tak nestalo. Kluci z Partičky nedokázali z nudného a nezábavného scénaře vytřískat něco více. Naproti tomu Simona Krainová dokázala všem, že neumí hrát. P.S.: Jestli se tento film opravdu líbil Woody Harrelsonovi, tak má fakt blbej vkus...(13.3.2015)

• thommas

Když jsem se kdysi zařekl, že budu odpadem šetřit, vyhradil jsem si ho pro skvosty jako tento. Absolutní režisérská bezradnost.(4.9.2015)

• - První film, ve kterém Simona Krainová mluví svým hlasem a nebyla předabována Ljubou Krbovou jako ve všech předchozích. (funhouse)

• - Film se natáčel především v Říčanech a lokacích na Sedlčansku. Místem setkání maturantů po pětadvaceti letech se stala lokalita letního tábora v Častoboři. (rakovnik)

• - Londýnskou předpremiéru navštívil také Woody Harrelson. Ačkoliv snímek nijak nekomentoval, byl patrně s filmem spokojen, protože po jeho skončení zůstal na besedu. Americký herec se na promítání objevil díky producentovi snímku Rudolfu Biermannovi, se kterým se zná od své návštěvy festivalu v Karlových Varech. (Zdroj: novinky.cz) (oje)