• maverick10

Svatý Vieweghu - tohle a komedie!!!! Zapoj fantazii a rozum při čmárání na papír. Zcela fádní nepříběh o ničem bez humoru, pointy jen smutně překonvertované zoufání Vieweghovo přechodu a krize středního věku, na papirus, kde se toho ujme kdokoliv kdo neví co zrovna točit. Nepomuže tomu ani známa partička a jen smutně podtrhuje neúprosný tikot času .To ale doprdele každý zná a nepotřebuje ze zoufalé, smutné a depresivní doby, jít na zoufalý, smutný a depresivní film. To i ten Troška se snaží humorem pozvednout depresivního ducha českého prosťáčka ikdyž svým typickým, lidovým velmi velmi prostým způsobem. Český humor ztrácí na lesku a zapadá do všeobecné společenské nálady. 1 hvězda za Simoniny čudlíky.(13.3.2015)

• kajas

Tak vám nevím. Partičkovský humor mi byl vždycky blízký, Nikolaeva můžu už od dob "Báječných let pod psa", ale dlouho jsem v kině tak netrpěla. Hodinka a půl mi subjektivně připadala jako hodiny tři. Dramatická velkofilmová hudba seděla k režisérovým "Lidicím", ale k této "komedii" ani omylem. Uvozovky uvádím z důvodu, že mi k pobavení vážně nestačí neustále se opakující narážky na neatraktivní obličej, vzpomínky na masturbace ve školní jídelně a jiné sexuální narážky (přiznávám ale, že jediný výbuch smíchu u mne vyvolala scéna s veverkou ve Stromovce). Dost mi vadilo neustálé vracení se do minulosti, nesedli mi herečtí představitelé mladých verzí hlavního tria.. zdánlivě tedy všechno špatně. Vyzdvihnu ale ženské osazenstvo, tedy Simonu Babčákovou (skvělá v každé roli) a dvojici Krainová - Bartošová. Při hodnocení ale zavírám obě oči.(28.3.2015)

• Rakosnicek77

Pro mne veliké zklamání, protože jsem po rozjetých Českých komedií, co jsem zatím letos viděl (mimo Babovřesk) očekával zase fajn zábavu a příjemně prožitou hodinku a půl. Bohužel jsem se dočkal čehosi, co vlastně ani komedií nazvat nejde. Mimo pár otřepaných fórů, které ani nebyli směšné, jsem dostal směsku absurdních skoků do minulosti, prolínajících se ze současným životem exstudentíků a jejich vyhodnocováním dosavadních, většinou zpackaných a nezajímavých životů. Jak už jsem v některých komentářích četl, může mi někdo říct o čem tohle vlastně bylo? Viděno jako 4 film v pořadí v rámci Challenge Tour 2015: 30 dní se světovou kinematografií(1.4.2015)

Takhle nějak asi měly vypadat Sněženky a machři po 25 letech. Neříkám, že je to bůhvíjaký šlágr, ale jsem ve stejném věku jako postavy ve filmu, takže mne některé scéna dovedly k zamyšlení. Kvality snímku velmi diskutabilní, ale momenty občas působivé, dávám 70%, s tím, že si úplně nejsem jist, co jsem to vlastně viděl a musím vidět ještě jednou.(24.9.2015)

• korbitch22

Petr Nikolaev natočil jeden dobrý film, či spíš výtečný film a od té doby jen dokazuje, jaké měl při jeho tvorbě štestí, že si vybral skvělou knihu a to vlastně jedinou dobrou, kterou kdy Michal Viewegh napsal.Dokonce i v Lidicích bylo vidět, jak Nikoalev zoufale neumí vytěžit ze silného námětu silný příběh a jen tak tak mu to celé zachránil úžasný Karel Roden.Bohužel Vybíjená nemá ani silný námět a už vůbec nemá Karla Rodena.Potřeba natočit každé Vieweghovo howno rozmázlé po papíře začíná být ubíjející.Ústřední trio z partičky může být sice v televizi zábavné, ale dva z přítomných pánů si neuvědomují, že jednomu herectví odzvonilo po ''Viky, ty máš ale péro'' a druhý hrát nikdy neuměl.Sledovat je bylo úplně stejné jako sledovat nás po 12 Budvarech, jak se snažíme dohodnout, který z nás je na tom v životě hůř...zdlouhavé, ubíjející a nezábavné.Něco úplně příšerného jsou mladí herci...moje žena žasla nad tím, jak může být někdo tak strašně špatný, tak strašně strašně střašně moc špatný.Herecké výkony omladiny byly zoufalé, nepřesvědčivé a u každého dialogu mě bylo do smíchu, jak zůčastnění paňáci odřikavají text z papíru, který jim snad Nikolaev držel před xichtem.Takový stud mnou neprocházel ani když Simona Oktábcová trhala náš amatérský film na kusy.Sem přesvědčený, že pokud režiséři nezačnou dělat pořádné castingy a budou do rolí studentů či mladých herců obsazovat známé a příbuzné producentů, čeká nás neuvěřitelný úpadek, pokud se z českého filmu dá ještě vůbec někam upadnout.Nikoalev není dobrý režisér a tímhle odpudivým blábolem to jasně dokázal, bohužel mu prdel nezachránil ani holocaust ani Karel Roden.Příběh vlastně nemá smysl, důvod a ani pointu.Parta trosek se sejde, aby vzpomínaly na školu...to děláme taky a věřte mi, že je to mnohem větší prdel a ani Simona Krainová s Lindou Bartošovou mě nedonutí, abych téhle zrůdnosti bez vkusu udělil jedinou stárku.0%(6.3.2016)