poster

Život podle Václava Havla (TV film)

 • Václav Havel: un homme libre

 • slovenský

  Život podľa Václava Havla

  (festivalový název)

Dokumentární / Historický

Česko / Francie, 2014, 70 min

Kamera:

David Cysař
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • S.Quentin QUALE
  ****

  No tady je přepychově nablito, to je moc krásný! Jedná se o nadprůměrně zpracovaný dokument, který obsahuje spoustu zaprášenýho matrošu z videoarchivů. Jako průřezová záležitost plně dostačující dokument o jednom z nejodvážnějších Čechů historie. A měli by si ho vážit hlavně komouši, a to za to, že je po revoluci nezakázal (v lepším případě), za to, co mu dělali.... Update: Snižuju na objektivní 4*, protože hodnocení haterů už se jakš takš eliminovalo. 75%(1.1.2015)

 • Radek99
  ***

  Ač přesvědčený havlista, nemohu se zbavit pocitu, že Andrea Sedláčková dělá Václavu Havlovi medvědí službu. Přehnaně adorační rastr a nekritický odstup zahlazující všechny kontroverznější momenty vytváří z Havla ikonu.(7.1.2015)

 • dr.horrible
  *****

  ***** / odboj proti debilite(1.1.2015)

 • triatlet
  *****

  Všem odpadkářům navzdory. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------"Václav Havel změnil i můj život," říká Andrea Sedláčková v závěru. Sedláčková nahlíží na československou historii posledního století prostřednictvím osoby Václava Havla, nebo pohlíží na Václava Havla prostřednictvím československé historie? Každopádně se jedná o milé vzpomínání na člověka, kterého si vážím.(2.1.2015)

 • Juliette_
  *****

  Haters gonna hate.. Zajímalo by mě kolik z Vás, co jste dali odpad, tento dokument vůbec vidělo. Chybovat je lidské a stejně jako každý z nás i Václav Havel chyboval. Ale byl to právě on, kdo měl zásluhu na tom, že si teď můžeme v pohodlí domova sedět a koukat se na filmy světové špičkové kinematografie! Film je krásně natočený a shrnuje Havlův celý život. Po shlédnutí jsem plánovala dát 4*, ale po přečtení pár komentářů tady dávám 5*. Láska vždy zvítězí nad lží a nenávistí))(6.12.2014)

 • Václav Havel

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace