poster

Život podle Václava Havla (TV film)

 • Václav Havel: un homme libre

 • slovenský

  Život podľa Václava Havla

  (festivalový název)

Dokumentární / Historický

Česko / Francie, 2014, 70 min

Kamera:

David Cysař
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • zette
  **

  Andrea Sedlackova svym obdivnym komentarem pomyslne stavela vetsi pomnik, nez mel Stalin na Letne... Neobjektivni dokument, za par zajimavych frakci davam dve hvezdicky.(3.1.2015)

 • prkalil
  *****

  Sedláčková na hrad.(4.1.2015)

 • hippyman
  ****

  Andrea Sedláčková odvedla dobrou práci, jen snad měla přenechat dabing někomu s příjemnějším hlasem a nazvat dokument namísto Život podle Václava Havla " Život Václava Havla", aby bylo zřejmé, že se jedná převážně o biografii, nikoli o filosofická zamyšlení a úvahy Václava Havla o životě. Forma dokumentu je ale přijatelná a velice emotivní. A v dnešní době hulvatizace prezidentského úřadu Miloušem Zemanem by podobné filmy měly z obrazovek otevírat oči (nejen) jeho voličům častěji. 70%(1.1.2015)

 • Primitive
  ****

  Zrovna minulý týden jsem dopsal seminární práci o životě Václava Havla. Možná i proto jsem se tak díky tomuto dokumentu dozvěděl prakticky jen jednu novou informaci, a to sice, že fyzická práce (například zaměstnání v pivovaru) v sedmdesátých letech pomohla Havlovi, podle jeho vlastních slov, překonat jakousi osobní depresi a tvůrčí krizi. I když tedy tento snímek nepřináší nic nového ani originálního, představuje alespoň povedený a stručný souhrn životního příběhu jednoho z nejvýznamnějších Čechů poslední doby.(3.1.2015)

 • Lukrecie
  *****

  Ať si kdo chce co chce říká, byla to osobnost. Moc pěkně zpracovaný dokument zmapovaný život od * až po smrt. Viděla jsem o něm už několik dokumentů, ale žádný z nich takového rozsahu a průřezu. Doufám, že opět budeme mít prezidenta, kterého si budu vážit! Ať žijí pravdoláskaři! Víc takových. Je mi líto negativních komentářů, ale házet všechnu vinu na Havla není fér. Každý svého štěstí strůjcem a že jsme pasivní, zapšklí a neděláme nic proti špíně společnosti je odpovědností nás všech!!!(2.1.2015)

 • Václav Havel

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace