poster

Život podle Václava Havla (TV film)

 • Václav Havel: un homme libre

 • slovenský

  Život podľa Václava Havla

  (festivalový název)

Dokumentární / Historický

Česko / Francie, 2014, 70 min

Kamera:

David Cysař
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dr.horrible
  *****

  ***** / odboj proti debilite(1.1.2015)

 • Lukrecie
  *****

  Ať si kdo chce co chce říká, byla to osobnost. Moc pěkně zpracovaný dokument zmapovaný život od * až po smrt. Viděla jsem o něm už několik dokumentů, ale žádný z nich takového rozsahu a průřezu. Doufám, že opět budeme mít prezidenta, kterého si budu vážit! Ať žijí pravdoláskaři! Víc takových. Je mi líto negativních komentářů, ale házet všechnu vinu na Havla není fér. Každý svého štěstí strůjcem a že jsme pasivní, zapšklí a neděláme nic proti špíně společnosti je odpovědností nás všech!!!(2.1.2015)

 • Pelargius
  *****

  Jediný dokument na světě, který mi dokázal vehnat slzy do očí. Díky, pane Havle, díky za všechno. Pro mne jste hrdina.(1.1.2015)

 • Sarkastic
  ***

  Jako povrchní, přehledový dokument snad, já ale čekal od režisérky vícevrstevnatý, komplexní profil osobnosti. Dostal jsem ovšem téměř nekritickou (snad až na ty milenky) a místy zjednodušenou, zkratkovitou ódu. Je pěkné si někoho vážit, vzdávat mu svým dílem čest, ale trocha (v tomto případě docela dost) objektivity a hlavně odstupu neuškodí. Ve výsledku pouze průměr.(2.2.2015)

 • Juliette_
  *****

  Haters gonna hate.. Zajímalo by mě kolik z Vás, co jste dali odpad, tento dokument vůbec vidělo. Chybovat je lidské a stejně jako každý z nás i Václav Havel chyboval. Ale byl to právě on, kdo měl zásluhu na tom, že si teď můžeme v pohodlí domova sedět a koukat se na filmy světové špičkové kinematografie! Film je krásně natočený a shrnuje Havlův celý život. Po shlédnutí jsem plánovala dát 4*, ale po přečtení pár komentářů tady dávám 5*. Láska vždy zvítězí nad lží a nenávistí))(6.12.2014)

 • Václav Havel

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace