poster

Krampus: Táhni k čertu

 • USA

  Krampus

 • Slovensko

  Krampus: Choď do čerta

Horor / Komedie / Fantasy

USA, 2015, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jinny
  ***

  Bad Santa v akci... Krampus je zkrátka slušná hororová komedie a několik scén je nezapomenutelných (kdykoliv se objeví perníčci, babička versus Krampus, starší dcera versus Krampus). Pochválila bych i rozumné rozhodnutí ohledně stopáže. Lepší rozhodnutí by bylo umístit ústřední rodinu na nějakou odlehlou farmu, protože tak by Krampus svým jednáním trestal opravdu jen toho, kdo se provinil. Na tenhle film se zkrátka ráda za rok dva podívám o svátcích na Primě Cool, ale chybí mu trochu silnější scénář, aby se stal vánoční klasikou.(21.12.2015)

 • Davies182
  **

  Novodobí Gremlins pro adolescenty v přeplácané hororové komedii, která mě svým stereotypním odškrtáváním předvídatelných scén strašně nudila...(26.6.2016)

 • mm13
  *

  Komédia je synonymum píčoviny? Iba ak tak, iný dôvod pre toto žánrové zaradenie nevidím. Ale pičný horor alebo hororová píčovina, to tomu sedí ako uliate.(27.9.2016)

 • juta
  ****

  Velmi povedený, docela i vtipný horůrek, kde hlavní roli hraje Krampus, který zatím v kinematografii moc prostoru nedostal, ale zde se vyřádil pěkně. Skvělá vánoční atmosféra, kde si také tvůrci tak trochu dělají šoufky z moderních vánoc. Lepší čtyři.(24.4.2016)

 • Fr
  **

  „MÍSTO NĚJ PŘIŠEL MNOHEM CHMURNĚJŠÍ, MNOHEM STARŠÍ DUCH. BYL TO KRAMPUS. A TEN, STEJNĚ JAKO PO TISÍCE LET, NEPŘIŠEL ODMĚŇOVAT, ALE TRESTAT…“ /// Začíná to jako Vánoční filmeček - Clark Griswold by měl radost, že se někdo vrhl na parafrázi jeho sváteční pohody. Von to vlastně vánoční film je. Dokonce to není ani špatně natočený... a příběh je úchylná pohádková kravina, který bohužel v závěru dojde dech, takže v mozku přetrvá maximálně trapnej smrad (jako z františka) a pocit, že Dougherty chtěl snad i strašit. Bohužel nevěděl jak. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Hledám důvod k víře v Ducha Vánoc. 2.) Na Vánoce (možná i jindy) straším děti perníkem. 3.) Thx za titule „espectro“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ** NAPĚTÍ *(10.8.2016)

 • - Děj filmu se odehrává v noci mezi 24. a 25. prosincem, ale podle pověsti Krampus chodí 5. prosince. (MistrMcFalk)

 • - Max (Emjay Anthony) na začátku filmu několikrát zmiňuje film Vánoce (1965), který chce sledovat. (hansel97)

 • - Krampus je folklorní postava, která podle zvěstí zlobivé děti vytáhne z postele, strčí do koše a zbije rákosím nebo rovnou sežere. (inuisibilis)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace