Krampus: Táhni k čertu

Krampus

Krampus: Choď do čerta

Horor / Komedie / Fantasy

USA, 2015, 96 min

Amíci si (nenávratně) vypůjčili slavného rakousko-německého čerta a udělali z něj vánoční komediální horůrek. Proč ne. Nápad i zpracování bylo velice příjemné, vtipné, ba dokonce i chvílemi hororové. #FuckOffSanta ___ (Cinestar, Hradec Králové)(17.12.2015)

Snímka má vynikajúci úvod a podľa mňa aj celkom uspokojivé finále. To ostatné medzi tým je taká podivná zmes komédie, fantasy a horroru, ktorá občas funguje a občas nie. Mám však rád tento druh rodinných vianočných filmov.(23.12.2015)

Hororová a ujetější verze filmů typu Vánoční prázdniny či Sám doma, která u mě osobně nečekaně zafungovala jako strašná pecka. Výborně jsem se pobavil a vyloženě si vychutnal celý ten zběsilý mix hororového a komediálního žánru, který zde funguje na jedničku. Tvůrci si při natáčení určitě museli užít spoustu srandy a společně nechali vzniknout filmu, který v mých očích aspiruje na to stát se novou vánoční klasikou a rychle si získat kultovní status. Hodně se mi to líbilo a nejen všem hororovým fanouškům za sebe film doporučuji všemi deseti.(9.12.2015)

• verbal

Film s názvem Krampus a genitálním dovětkem distributora „Táhni k čertu!“, aby i ta poslední lopata v místních lůzrech a hnojích pochopila, že s čerty nejsou žerty, bych já komplexně nazval „Krampus, táhni do piče!“, aby i ta poslední lopata vstřebala, že dostává zdegenerovaný slaboduchý eintopf americké pseudokultury alá Babovřesky. Eintopf, co nepokrytě parazituje na geniálním Rare exports, který odporně kurví holyúdskou demencí, trapnými a lacinými efekty a rektoryvnou náloží rodinných hovnot. A tak na jakože sebekriticky odpudivou rodinku vyžraných, ohyzdných, nesnášenlivých a túúúúúze vtipných maloměstských idiotů 25. prosince zaútočí Satan Klaus, vypadající jako z prdele vytažená maska z Vřískotu a doprovázený kohortou lidožravých perníků a krušnohorských masopustních masek, aby se nakonec ukázalo, že jsou to v podstatě duševně nádherní lidé, plní empatie a vzájemné soudržnosti, a mě u toho tak nadmulo, až jsem při závěrečných titulcích, při kterých k tomu všemu neštěstí dokurvili i můj milovaný Sevetyč, vyprděl mimořádně žluklého ducha Vánoc. Hnusný, přiblblý a plagiátroský škvár.(29.2.2016)

• LIVINGDEAD

Velké zklamání. I když se uvádí horror/komedie k smíchu tam není nic. Je to spíše horror pro děcka ze základní školy a já se totálně nudil.(28.2.2016)