poster

Krampus: Táhni k čertu

 • USA

  Krampus

 • Slovensko

  Krampus: Choď do čerta

Horor / Komedie / Fantasy

USA, 2015, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dr.horrible
  ****

  Nečakal som, že to bude až tak dobré. Atmosféra, triky, masky, napätie, strašenie... Všetko prvotriedne. Keby k tomu Dougherty dokázal pridať aj rovnako kvalitný humor (namiesto iba úsmevných situácií), rozmýšlal by som nad najvyšším hodnotením. A vlastne ešte neviem, kto bol cieľovka. Toto u nás dávali v kinách v poobedných hodinách a cez Vianoce? Ja mať rokov jak hlavný hrdina, v kine by som sa dosral od strachu a o Vianociach nechcel minimálne do dospelosti ani počuť. 85% Snaď som to neprechválil. Ak si niekto náhodou môj komentár prečíta a rozhodne sa Krampusa pozrieť, nech zas nečaká Exorcistu. Skôr takú tú atmosferickú hororovú rozprávku, mierne mixnutú Silent Hillom :)(1.3.2016)

 • Dever
  ***

  // Distribútor: Universal // Počet premietajúcich kín v USA: 2,919 // Otvárací Víkend v USA: $16,293,325 //(10.6.2016)

 • Chrustyn
  ***

  Vánoční "rodinný" horror, který není ani strašidelný, aby byl skutečným hororem, ani nijak výrazně vtipný, aby byl komedií. Ale pobavit dokáže.(4.4.2016)

 • korbitch22
  ***

  Lehké zklamání ano, ale nazývat trefné vyobrazení vánočního stresu, opovržení, neuctý a trapného přetvařovaní za něco pseudokulturního mi přijde hodně z cesty.Určitě sem čekal trochu víc Krampuse, který se na plátně moc neohřeje, ale jinak je to poměrně vyrovaný mix komedie i hororu.Scény v bouři s něčím děsivým kolem sou geniální a stejně tak komediální vykosování krve chtivých perníčků.Těžko přesně říct, co Krampusovi chybělo, aby dosáhl na status nadprůměrného filmu.Já bych asi přidal víc atmosféry a akce, zbytečně moc času se tráví kecáním v jedné místnosti.Krampus měl určitě navíc, ale rozhodně strčí takovou sračku jakou byl Rare Exports do kapsy a konec byl hodně...hodně fajn.Oddychovka, co si tak nějak v poklidu dojela pro průměrnou známku, jen škoda, že na ten pořádný vánoční horor musíme zase čekat do příště.Adam Scott super.68%.(6.3.2016)

 • Bloody13
  *****

  Doughertyho posedlost svátečními horory vítám s otevřenou náručí. Pokud s halloweenským debutem na sebe silně upozornil, s vánočním Krampusem pak potvrzuje, že ty ostré přechody mezi humorem, napětím a akcí mu sedí jako málokomu. V jednu chvíli se bavíte nad rozhádanou, vzájemně se nesnášející rodinou, půlky se vám sevřou při prvním setkání s ústředním roháčem, abyste následně přímo jásali nad útokem smrtících hraček. K tomu si připočtěte pochybně vyhlížející sněhuláky, maskované elfy nebo hladové perníčky, a musí vám být jasno: tohle bude vedle Kevina a Jasněnky (nebo si dosaďte jinou libovolnou pohádku) další vánoční klasika. Nebudu tvrdit, že to je úplně perfektní, ale kino tomu dost pomohlo - třeba zvuk mi skoro drtil koule. A kdo má potřebu hledat mouchy, ať táhne k čertu. (90%)(16.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace