Dokonalý šéf

(neoficiální název)

Dokonalý šéf

Komedie / Drama

USA, 2015, 100 min

A tady jsem byl zase jednou hodně potěšený, tím jak pohodový to pro mne byl zážitek. Kuchařské show miluju, a Dokonalý šéf, byl takovou dokonalou filmovou show. Tohle už není vaření, to je umění... Tím nechci degradovat náš guláš s šesti, ale tohle je prostě úplně jiná liga. Možná taky zkusím v očekávání kvalitního jídla, nechat ležet vidličku pod stolem :-)(27.10.2015)

• Dever

// Production Companies : 3 Arts Entertainment, Double Feature Films, PeaPie Films //(28.10.2015)

Výživná vzťahovka s Cooperom, ktorý tak oduševnene hrá nesympatického kreténa, že ho pol filmu chcete zmastiť ako hada. Našťastie potom vstúpi do seba a začne to byť naozaj fajn.(26.1.2016)

Hotové foodporn na talíři. Bradley Cooper chytl na chvíli manýry Gordona Ramsaye a zdá se mi, že se jím dost inspiroval. Jeho genialita a výbušnost jako by mu z oka vypadla. K Bradleymu se mi ale úplně nehodila ta ocenění a moc jsem mu nevěřila co se z toho vyklube. Na pozadí všeho toho foodporn nemohla chybět také klasická romantika a trochu krve. Film měl možná všechno ale natolik mě nepřekvapil, abych jej lépe ohodnotila.(17.4.2016)

Jako gastronaut kvituji s povděkem snahu o zachování autenticity a věrohodnosti. No a taky, že se do tohoto fajn dílka zamotal i Gordon Ramsay.(18.1.2016)