Dokonalý šéf

(neoficiální název)

Dokonalý šéf

Komedie / Drama

USA, 2015, 100 min

Já ty žrádelní filmy žeru, ale škoda jen, že mnohem víc než tyhle upjatý, precizně vypíglovaný talíře mě za srdce chytil živelnej sendvič v papírovým sáčku od Favreaua.(9.1.2016)

Nezajímavý a tuctový příběh, který je poměrně dost nevyvážený svým napětím a atraktivitou. Vše se tak staví na Bradleyho Coopera, který zvládá svou roli rázného kuchaře vcelku nadprůměrně a rozhodně přináší filmu potřebnou kvalitu. Vedlejší postavy už bohužel tak výborné nejsou, ale tvůrci se s jejich začleněním a užitím nemusí za nic stydět. Celé to tak nějak plyne, ovšem Dokonalého šéfa si opravdu užijí jen dámy či tzv. "foodloveři". [55%] | Kino - Prom.(3.12.2015)

Co jsem viděl filmy o kuchařích, kteří chtějí získat michelinskou hvězdu, tak všechny byly dobré. I tento film vynikal. A ke všemu skvělé herecké obsazení. Já se bavil.(1.1.2016)

To jsou přesně ty restaurace, kde je na talíři malá mrkvička, malinká rybička, to vše čímsi pokapané atd. a i když to je pro některé zřejmě gastronomický orgasmus, tak při placení tam pak necháte sumu jak za celý barák. Né, tak já to nechci zlehčovat, rozhodně se pustím do něčeho, co vypadá na talíři lahodně a zrovna tak to chutná raději, než do něčeho, co jen vypadá, že by se snad dalo i jíst, nicméně tady jsem očekávala asi ještě něco jiného než lítající talíře, kmitající kuchtíky a kuchtičky a sem tam jen mrk na ten talíř. Bradley hrál skvostně, to v každém případě, Alice a Emma se tam jen mihly. Já si myslím, že tam ten potenciál byl větší a nevyužitý. Za mě slabší průměr......vážně.(1.5.2016)

Zpočátku mě film docela bavil, ale ve finále to byl další americký průměr. Herecké obsazení bylo sice fajn, ale to je asi tak všechno. Děj bohužel spadl do klasické nudné americké rutiny ... Ani můj oblíbenec Daniel Bruhl to nezachránil. A vůbec mu to v téhle roli neslušelo. 55%.(20.1.2016)

• Uma Thurman