Autor hororů si pro svou inspiraci k napsání nového románu pronajme chatu v horách, kam si pozve i svou milenku. V okolí se vypráví o záhadném zmizení chlapců. Když žena záhadně zmizí v lese, spisovatel se stává hlavním podezřelým. (LIVINGDEAD)

silentname

Máme tu ďalší absolútne zbytočný film, ktorý nerozumiem, prečo niekto zaradil aj do hororového žánra. Alebo možno aj rozumiem, ale to sú dôvody, že reálne sú aj tak absolútne zbytočné. Myslím si, že je to relatívne pozerateľné a človek si nemusí pritom vytrhávať vlasy alebo niečo podobné, ale je to plné fádnych hereckých výkonov našich hrdinov a všetkých vedľajších postáv a maximálneho preafektovávania zo strany našich zloduchov. To je miestami až vtipné. Chvíľu som si myslel, že hlavný zloduch tu je David Bradley, ale to sa mi asi len zdalo. Ale rozhodne mi ho pripomínal. A občas rozpráva alebo sa smeje tak mimo reality, že je to skutočne potom viac komédia. Celkovo toto kategorizujem ako film, ktorý nikomu nič nedá, o nič neobohatí, je absolútne zbytočný a neprináša nič nové. A neverím tomu, že by sa k nemu niekedy niekto vrátil. Nemám dokonca ani potrebu o ňom viac hovoriť a rozoberať ho. Dá sa to v tichosti pozrieť, ale je to nuda, fádne, mdlé a absolútne bez akejkoľvek chuti a korenia. Myslím si, že je len jedno, čo stojí aspoň trošku za zmienku pri tomto filme. A to je fakt, že je to prvý film v meste Castle Rock, ktorý nenapísal Stephen King. Hodnotenie: C- ()

George Stobbart

Dvojhodinová uspávanka, ktorá by sa chcela tváriť ako nejaký mystery thrill, avšak je len ubíjajúcou TV spatlaninou. Toto ti Gizela nevyšlo, ani sa nedivím, že na vydanie to muselo čakať 3 roky. ()