poster

Rodinný film

 • anglický

  Family Film

  (festivalový název)

Drama

Česko / Německo / Francie / Slovinsko / Slovensko, 2015, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LiVentura
  **

  Příliš fádní a nezajimave téma.. Pes na konci jako happy end.?! Český film v tomto podání nemá v současnosti už co nabídnout.!!! Arogance FAMU a jejích "dětí " to jen umocňuje.. Ostatně, pokud už točí sami herci své filmy.. Pak je to..............(23.9.2016)

 • Tosim
  ****

  Těch dlouhých emočních záběrů bylo občas až moc, upřímně, čekal jsem něco více vztahovějšího, co mě i víc vyšťaví, čtvrtou hvězdu dávám hlavně za to, že takováhle točba je něco, co se u nás (všeho do času!) zatím bohužel netočí. Ovace a ceny Omerzuovi neskutečně přeju, někdo takový potřeboval už dávno prorazit. 70%.(19.7.2016)

 • iamek
  ****

  [7. OKO 2015](4.10.2015)

 • Morholt
  *****

  Už dlouho se mi nestalo, že bych absolutně netušil, kudy se bude děj ubírat. To je nakonec logické, protože tohle je příběh, který píše sám život a těžko může někdo dopředu říct, co mu osud skutečně přinese. Ta opravdovost mě strašně bavila a je největší devízou celého filmu. S tím souvisí i fakt, že Omerzu se nesnaží šponovat emotivnější scény a nechává vše ubíhat v klidu, což v kombinaci s výborným vedením herců působí naprosto přirozeně. Casting vyšel také na jedničku a překvapilo a potěšilo, jak své party zvládli mladí herci. Tím samozřejmě nechci říct, že by Roden a spol. zklamali, ale od nic se kvalitní výkon očekává. Paráda, která dle hodnocení není pro každého. Bohužel. 100%(5.7.2016)

 • Jhershaw
  ****

  Podepisuju doporučení, nic si o filmu předem nezjišťujte. Snad ani děj v jedné větě. Právě gradování příběhu je imho jeho velká výhoda. Spolu s civilním herectvím a poměrně jasným autorským záměrem.(4.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace