poster

Ve sklepě

 • Rakousko

  Im Keller

 • anglický

  In the Basement

  (festivalový název)
 • Slovensko

  V pivnici

Dokumentární

Rakousko, 2014, 81 min

Režie:

Ulrich Seidl

Producenti:

Ulrich Seidl
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Až na tlustého, chlupatého sviňáka lízající záchod, to byla totální NUDA!(10.4.2016)

 • Isherwood
  *

  „Chlap stojí v tříminutovém statickém záběru a z trenýrek mu kouká malé péro. Kde je jako kurva ta message?“ Pán kráčející po projekci po schodech přede mnou to shrnul nejlíp. Prvoplánově šokující, o daných lidech absolutně nic nevypovídající. Stereotyp všeobecného pohledu na Rakušáky vmáčknutý do osmdesátiminutového destilátu.(28.10.2014)

 • Ony
  ***

  Rakušané a jejich sklepy, to je velice vděčné téma a zrovna Seidl na něm nemohl mnoho pokazit. Nic světoborného, ale nenudila jsem se.(8.10.2015)

 • Pluhy
  ****

  Wolgang Přiklopil a Josef Fritzl se bohužel natáčení dokumentu o sklepích nemohli zúčastnit, ale i přesto se našla pěkná snůška zvrhlých sklepmistrů. Zatímco u souseda Siegfrieda, kde se to blyští nacistickými cetkami, se leští podobizna Hitlera ve zlatém rámu, kterou každý den oprašuje prachovkou v barvách německé trikolory, aby si následně s přáteli dal tucet žejdlíku piva a orchestrálně na lesní roh zafoukal Wagnera. U sousedky Helgy se zase ve sklepě spekuluje nad tím, čím by se dala otrokova řiť ještě víc roztáhnout, jestli zvolit obří kovový kolík, nebo gynekologické kleště. Aneb výborný dokument od Ulricha Seidla, který zaklepal na pár sousedů v ulici aby omrkl sklep průměrného obyčejného Rakušana.(4.4.2016)

 • xxmartinxx
  ****

  Je to kruté a jízlivé, ale tak nekompromisně a vůči všem, že se to skoro neguje. i když spíš než cokoliv je to hlavně zábavná podívaná - jen nevím, nakolik je to dobře.(2.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace