Winx club - V tajemných hlubinách

Winx Club: Il mistero degli abissi

Animovaný

Itálie, 2014, 98 min

Iginio Straffi

Hodnotit to podle sebe, tak je to jasný. Dospělým se to nelíbí, dětem ano - proto tři hvězdy. Nejlepší část? "Všechny brány jsou uzavřeny"! .... "To znamená, že jedna je otevřená" - bezkonkurenční(14.1.2016)

Dětem se to libilo. tak davam 4 body. m.(25.11.2014)

Bylo to fajn :) takové shrnutí celé páté série. (75%)(25.1.2015)

Tento film je určen pro mladší dívky v mladém věku, nikoliv pro dospělé... takže když jsem byla v kině s mladší sestrou, mohla jsem se znudit a už od začátku jsem věděla, jaký to bude mít konec. Sestra byla z Winx nadšená, společně s dalšími dívkami, co byly v sálu... takže tvůrci splnili to, co měl tento film splňovat → zaujmout mladší dívky.(11.1.2015)

Nejlepší z Winx filmů. Příběh, animace, akce (někdy vystřižená ze seriálu) je dobrá, cz dabing výbornej. Navíc záporačka Politeya je opravdu skvělá. To nej, co si Winx zasloužily. Já na tom byl v kině a nestydim se za to. Mám seriály, i ostatní filmy moc rád a je mi fuk, co si myslej ostatní.(21.9.2015)