Winx club - V tajemných hlubinách

Animovaný

Itálie, 2014, 98 min

Iginio Straffi
  • P.H.

Tak jo. Zhluboka nadechnout, koncentrovat mysl... Dneska na Winx chtě nechtě musím do kina, dcera je neúprosná. (Kde se v dětech ta krutost bere???) Pokud přežuju, poreferuju. Držte mi bulvy. EDIT: Tak to mám za sebou. Musím uznat - výjimečný výplach. Byť vybaven třemi dvanáctkami v plechu, přišel jsem nejméně o rok života. Příběh natolik zmatený, že jsem plechovky místy podezíral z obsahu čistého lihu. Rypouš sloní coby padouch, který je tahán za rypák třemi (čtyřmi) perfidními rachomejtlemi. Všechny potíže se vyřeší stylem "dáme do toho všechno a všichni společně". (Viktor Kožený už si mne ruce :-) ) Dámy a pánové, zlatá Zvonilka. Zlatá Zvonilka! Nicméně - dcera (6) byla nadšena. A včil mudruj... Dvě hvězdy za malou tam hodím, ale nechce se mi, vážně ne. Co dodat závěrem... Snad jen - perkusní úder!!!!!(1.11.2014)

Tento film je určen pro mladší dívky v mladém věku, nikoliv pro dospělé... takže když jsem byla v kině s mladší sestrou, mohla jsem se znudit a už od začátku jsem věděla, jaký to bude mít konec. Sestra byla z Winx nadšená, společně s dalšími dívkami, co byly v sálu... takže tvůrci splnili to, co měl tento film splňovat → zaujmout mladší dívky.(11.1.2015)

Hodnotit to podle sebe, tak je to jasný. Dospělým se to nelíbí, dětem ano - proto tři hvězdy. Nejlepší část? "Všechny brány jsou uzavřeny"! .... "To znamená, že jedna je otevřená" - bezkonkurenční(14.1.2016)

Dětem se to libilo. tak davam 4 body. m.(25.11.2014)

Bylo to fajn :) takové shrnutí celé páté série. (75%)(25.1.2015)

• - Děj filmu je zasazen do období po druhé sérii seriálu Winx club (od r. 2011). (JackBurda)

• - Scény, při kterých Winx bojují s mutanty pomocí štítů a pěstí, jsou vystřiženy z druhé série seriálu Winx Club (od r. 2011) z epizody s názvem"Bitva o Nekonečný oceán". (JackBurda)