Winx club - V tajemných hlubinách

Winx Club: Il mistero degli abissi

Animovaný

Itálie, 2014, 98 min

Iginio Straffi

Bylo to fajn :) takové shrnutí celé páté série. (75%)(25.1.2015)

Tento film je určen pro mladší dívky v mladém věku, nikoliv pro dospělé... takže když jsem byla v kině s mladší sestrou, mohla jsem se znudit a už od začátku jsem věděla, jaký to bude mít konec. Sestra byla z Winx nadšená, společně s dalšími dívkami, co byly v sálu... takže tvůrci splnili to, co měl tento film splňovat → zaujmout mladší dívky.(11.1.2015)

Nejlepší z Winx filmů. Příběh, animace, akce (někdy vystřižená ze seriálu) je dobrá, cz dabing výbornej. Navíc záporačka Politeya je opravdu skvělá. To nej, co si Winx zasloužily. Já na tom byl v kině a nestydim se za to. Mám seriály, i ostatní filmy moc rád a je mi fuk, co si myslej ostatní.(21.9.2015)

• Ozzy2

Lidi, vy blbnete na entou.Hodnotit hvězdami filmy určené pro děti.....to je pochopitelné, že když je někomu 50, dá tomu odpad.A šestileté dítě plný počet...Někdy tu kroutím nevěřícně hlavou(12.3.2015)

Dětem se to libilo. tak davam 4 body. m.(25.11.2014)