poster

Winx club - V tajemných hlubinách

 • Itálie

  Winx Club: Il mistero degli abissi

Animovaný

Itálie, 2014, 98 min

Režie:

Iginio Straffi
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • makuk1
  *****

  Souďě podle burácení dětí okolo a úsměvů na tváři je film povedeny. Myslel jsem, že je to spíš hočičí záležitost ale v kině to bylo tak pade na pade a nezdálo se že by se někdo nebavil.(28.11.2014)

 • psekera
  ****

  Dětem se to libilo. tak davam 4 body. m.(25.11.2014)

 • RyuzakiSE
  ***

  Tento film je určen pro mladší dívky v mladém věku, nikoliv pro dospělé... takže když jsem byla v kině s mladší sestrou, mohla jsem se znudit a už od začátku jsem věděla, jaký to bude mít konec. Sestra byla z Winx nadšená, společně s dalšími dívkami, co byly v sálu... takže tvůrci splnili to, co měl tento film splňovat → zaujmout mladší dívky.(11.1.2015)

 • P.H.
  **

  Tak jo. Zhluboka nadechnout, koncentrovat mysl... Dneska na Winx chtě nechtě musím do kina, dcera je neúprosná. (Kde se v dětech ta krutost bere???) Pokud přežuju, poreferuju. Držte mi bulvy. EDIT: Tak to mám za sebou. Musím uznat - výjimečný výplach. Byť vybaven třemi dvanáctkami v plechu, přišel jsem nejméně o rok života. Příběh natolik zmatený, že jsem plechovky místy podezíral z obsahu čistého lihu. Rypouš sloní coby padouch, který je tahán za rypák třemi (čtyřmi) perfidními rachomejtlemi. Všechny potíže se vyřeší stylem "dáme do toho všechno a všichni společně". (Viktor Kožený už si mne ruce :-) ) Dámy a pánové, zlatá Zvonilka. Zlatá Zvonilka! Nicméně - dcera (6) byla nadšena. A včil mudruj... Dvě hvězdy za malou tam hodím, ale nechce se mi, vážně ne. Co dodat závěrem... Snad jen - perkusní úder!!!!!(1.11.2014)

 • Ozzy2

  Lidi, vy blbnete na entou.Hodnotit hvězdami filmy určené pro děti.....to je pochopitelné, že když je někomu 50, dá tomu odpad.A šestileté dítě plný počet...Někdy tu kroutím nevěřícně hlavou(12.3.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace