Winx club - V tajemných hlubinách

Animovaný

Itálie, 2014, 98 min

Iginio Straffi
  • P.H.

Tak jo. Zhluboka nadechnout, koncentrovat mysl... Dneska na Winx chtě nechtě musím do kina, dcera je neúprosná. (Kde se v dětech ta krutost bere???) Pokud přežuju, poreferuju. Držte mi bulvy. EDIT: Tak to mám za sebou. Musím uznat - výjimečný výplach. Byť vybaven třemi dvanáctkami v plechu, přišel jsem nejméně o rok života. Příběh natolik zmatený, že jsem plechovky místy podezíral z obsahu čistého lihu. Rypouš sloní coby padouch, který je tahán za rypák třemi (čtyřmi) perfidními rachomejtlemi. Všechny potíže se vyřeší stylem "dáme do toho všechno a všichni společně". (Viktor Kožený už si mne ruce :-) ) Dámy a pánové, zlatá Zvonilka. Zlatá Zvonilka! Nicméně - dcera (6) byla nadšena. A včil mudruj... Dvě hvězdy za malou tam hodím, ale nechce se mi, vážně ne. Co dodat závěrem... Snad jen - perkusní úder!!!!!(1.11.2014)

Souďě podle burácení dětí okolo a úsměvů na tváři je film povedeny. Myslel jsem, že je to spíš hočičí záležitost ale v kině to bylo tak pade na pade a nezdálo se že by se někdo nebavil.(28.11.2014)

V kratkosti, milá animace. Celkem akční děj. Děti nadšené.(28.11.2014)

Bylo to fajn :) takové shrnutí celé páté série. (75%)(25.1.2015)

• Ozzy2

Lidi, vy blbnete na entou.Hodnotit hvězdami filmy určené pro děti.....to je pochopitelné, že když je někomu 50, dá tomu odpad.A šestileté dítě plný počet...Někdy tu kroutím nevěřícně hlavou(12.3.2015)