Winx club - V tajemných hlubinách

Winx Club: Il mistero degli abissi

Animovaný

Itálie, 2014, 98 min

Iginio Straffi

Nejlepší z Winx filmů. Příběh, animace, akce (někdy vystřižená ze seriálu) je dobrá, cz dabing výbornej. Navíc záporačka Politeya je opravdu skvělá. To nej, co si Winx zasloužily. Já na tom byl v kině a nestydim se za to. Mám seriály, i ostatní filmy moc rád a je mi fuk, co si myslej ostatní.(21.9.2015)

Bylo to fajn :) takové shrnutí celé páté série. (75%)(25.1.2015)

Dětem se to libilo. tak davam 4 body. m.(25.11.2014)

• P.H.

Tak jo. Zhluboka nadechnout, koncentrovat mysl... Dneska na Winx chtě nechtě musím do kina, dcera je neúprosná. (Kde se v dětech ta krutost bere???) Pokud přežuju, poreferuju. Držte mi bulvy. EDIT: Tak to mám za sebou. Musím uznat - výjimečný výplach. Byť vybaven třemi dvanáctkami v plechu, přišel jsem nejméně o rok života. Příběh natolik zmatený, že jsem plechovky místy podezíral z obsahu čistého lihu. Rypouš sloní coby padouch, který je tahán za rypák třemi (čtyřmi) perfidními rachomejtlemi. Všechny potíže se vyřeší stylem "dáme do toho všechno a všichni společně". (Viktor Kožený už si mne ruce :-) ) Dámy a pánové, zlatá Zvonilka. Zlatá Zvonilka! Nicméně - dcera (6) byla nadšena. A včil mudruj... Dvě hvězdy za malou tam hodím, ale nechce se mi, vážně ne. Co dodat závěrem... Snad jen - perkusní úder!!!!!(1.11.2014)

Tak na rovinu, za mě tak maximálně 2,5 hvězdy, ale mé dceři se to hrozně líbí, takže 4 hvězdy jako naše společné hodnocení. Film vypadá spíše jako delší epizoda stejnojmenného seriálu. K žádným velkým překvapením nedojde, děj je dost předvídatelný a dá se říci i schématický, ale určitě se dětem, které mají v oblibě seriál, bude líbit.(17.11.2014)

• - Scény, při kterých Winx bojují s mutanty pomocí štítů a pěstí, jsou vystřiženy z druhé série seriálu Winx Club (od r. 2011) z epizody s názvem"Bitva o Nekonečný oceán". (JackBurda)

• - Děj filmu je zasazen do období po druhé sérii seriálu Winx club (od r. 2011). (JackBurda)