poster

Horečka sobotní noci

 • USA

  Saturday Night Fever

 • slovenský

  Horúčka sobotňajšej noci

Drama / Hudební / Komedie / Romantický

USA, 1977, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $139,486,124Tržby Celosvetovo $282,400,000║ videl až v roku 2012 a dosť sklamalo, dosť povrchné a tanečky to nezachránia /40%/(25.2.2010)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Po zásahu elektrickým proudem mi travoltovské taneční kreace nečiní větších obtíží, ale zatím jsem nenašel partnerku, která by stačila mému tempu. Tony Manero takovou našel a v podmanivém rytmu největších hitů sboru kastrátů z Bee Gees se spolu zavlnili tak, že mne to celkem zaujalo, ale touhu provozovat taneční studio či klub to ve mně rozhodně nevzbudilo.(7.8.2015)

 • WANDRWALL
  *

  Byl jsem na tom ještě v letním kině. To bylo tehdy, když se vdávala moje sestřenice a já tam poznal dvě sestry, co potřebovaly pomoc... Ničím mě ten film neupoutal, ostatní ano, hrou na pompu. Já pokukoval raději na jednu z těch sester, a ve mě probíhalo něco jiného, co s dějem filmu, který byl podružnější. Inu náhody tehdy měly ještě zelenou... Ach ten čas nezralých malin a spontánních vztahů!(4.9.2010)

 • gogo76
  ****

  "Al Pacino...Vúbec mu nejsem podobnej. Jenom trochu..." Práve si sypem 10 kíl popola na svoju blbú hlavu! Celé roky som mal tento film zafixovaný ako muzikál, preto som oň nejavil záujem. Iba úplná náhoda a vysielanie na STV1 mi v tom urobili jasno. Stačil úvod s piesňou Night fever od Bee Gees a Travolta kráčajúci mestom a ja som bol z filmu celý vedľa. Ten úvod som si dal niekoľkokrát po sebe. Tú skladbu mám rád dodnes. Travolta bol výborný, pobavili i odkazy na filmových hrdinov v jeho izbe, k tomu skvelá atmosféra a výborné songy, ktoré celý film poháňali. Horúčka sobotňajšej noci je skvelý film, nie muzikál s perfektne tancujúcim Travoltom. No hej, ale vtedy mal 50 kíl aj s topánkami. Dnes by som ho chcel vidieť takto brejkovať...80%.(19.8.2014)

 • Karlos80
  **

  Naštěstí mě tahle doba tzv disco-boomu minula a nikdy jsem ji ani moc nemusel ale na druhou stranu si zas rád poslechnu neuvěřitelně plytké hity skupiny Bee Gees..Pokud chcete trochu satiry doporučuji "Dancin' Fool" od Franka Zappy. To co v Americe už dávno znali a tímto filmem se vlastně disco hudba jako taková jen více zpopularizovala (později však někdy koncem 70 let disco zcela upadlo, krom Evropy, na svědomí ho měl sám nenasytný hudební průmysl ale i producenti a hudebníci), se u nás objevilo až někdy v 80 letech a ostatně to vidíme dodnes i v jiných moderních hudebních stylech (hip-hop, techno, house), v módě apod..Napomádovaní paňáci, metrosexuálové atd..Nenáročný film pro nenáročné diváky kteří si jen nostalgicky zavzpomínají na dobu kterou zažili, i když se zpožděním ale zrovna tak může stále oslovit i dnešního teenagera..Pokud jde o Travoltu tak z Pomády jsem ho měli přeci jen radši..2* za choreografii, písničky a taneční Travoltovi kreace, které byly naprosto úžasné...Komentář zde jako 13-tý v pořadí. Zajímavé komentáře tzv. ddt. po čase : MovieFan55, Radek99, dopitak, Lavran, CheGuevara, Gemini.(6.6.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace