• francouzský

Drama / Romantický / Hudební

Velká Británie / Francie / USA, 2015, 93 min

Neumím si to vysvětlit. :-) Ta hudba mi je totálně cizí. Nemám ji rád. Tady mě to, ale celé vcelku sedlo a příjemně uteklo. 7/10(9.9.2015)

Hudba skvělá, film docela i utíkal, ale příběh za moc nestojí. Není tam nic, co by z filmu udělalo něco zajímavého, pořád se to točí kolem jedné a té samé věci. Děj negraduje, jen se stále houpá v rytmu elektronické hudby, která je na tom všem to nejlepší.(7.3.2016)

Hezky si nalijeme čistého vína. Film kde Emily Ratajkowski tancuje bez podprdy a s obrovský výstřihem, film kde hraje přeslatenej Zac a film, který má suprovou muziku, nemůže být nikdy propadák a taky není. Atmosféra je perfektně zachycena, přesně jaká v klubech bývá. Zacovi jsem teda moc nevěřil, že by byl opravdu DJ, ale jinak super.(9.1.2016)

Není to film úplně pro každého, ale milovníkům elektronické hudby doporučuji. Film je skvěle natočený, jako ze života a podbarvený úchvatně vybranou hudbou, která z filmu dělá skvělou jízdu. Pro mě jakožto milovníka House Music má tenhle film asi nejlepší letošní soundtrack.(5.9.2015)

• maddy

We Are Your Boring Friends. S najväčšou pravdepodobnosťou ten najzbytočnejší film aký za minulý rok vznikol a išiel do kín. Zvyčajne píšem k filmom dlhšie komentáre, ale k tomuto skutočne nemám čo. V tom filme sa totiž nič, ale absolútne nič za celú dobu neudeje! Nie je to ani dráma, ani komédia, ani romantika, ani ... no NIČ! Jediným hnacím motorom tu od polovice je totálne nezáživný milostný trojuholník, ale inak prázdnota. A to podotýkam, že nemám nič proti DJom, elektronickej hudbe, ani Zacovi Efronovi (napríklad v Neighbors bol značne cool), ale toto zbytočnosť. Tie zdrvujúce kritike a totálny prepad v kinách úplne zaslúžene. CELKOVO: 1,5* (3/10)(22.1.2016)

• - Natáčanie odštartovalo 18. augusta 2014 v San Fernando Valley. (peiton)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 1. (Stanley619)

• - V titulcích je ještě jedna scéna. (romajz15)