• francouzský

Drama / Romantický / Hudební

Velká Británie / Francie / USA, 2015, 93 min

Není to film úplně pro každého, ale milovníkům elektronické hudby doporučuji. Film je skvěle natočený, jako ze života a podbarvený úchvatně vybranou hudbou, která z filmu dělá skvělou jízdu. Pro mě jakožto milovníka House Music má tenhle film asi nejlepší letošní soundtrack.(5.9.2015)

• peiton

SPOILER!!!Vzhľadom na skutočnosť,že Zac je môj obľúbenec na snímku som bola zvedavá hlavne z dvoch dôvodov.Kôli Zacovi a z druhého kôli Zacovi.Musím konštatovať,že chlapcovi bola znova a opäť snímka ,,ušitá" presne na mieru.Prostredie DJ-ingu ma vrcholne nezaujíma (no to je môj problém) a fakt,že je skutočne z tohto prostredia ho ešte neoprávňuje označovať za hudobný.Čo sa žánrov týka,ten romantický so mnou nezamával,skončil skôr ako sa stihol vôbec rozbehnúť.A ten dramatický dokázal,že tie najlepšie veci v živote (pieseň) sa rodia na úkor nešťastia,v tomto konkr.prípade smrti Cole-ovho najlepšieho priateľa.Jedlo šéfkuchára podávané na zlatom podnose je žiaľbohu bez chuti.Snímke chýbala dravosť,náboj a emocie ako soľ.Zac,ty sa dokážeš daleko viac predať,dokázal si to i v minulosti a Emily,ty sa radšej vráť do videoklipov.(1.11.2015)

Až na naprosto nesnesitelnou postavu Masona (holohlavého kamaráda), to byl vlastně i celkem fajn film. Ano, příběh je to to stejné, co už jsme viděli stokrát, pouze z hudební branže. Ale přestože nejsem fanda duc-duc písníček bez textu vytvořených jenom za účelem být duc-duc písníčkami na duc-duc diskotékách, děj, postavy (kromě výše uvedené) a hlavně kamera byly dobré a já se bavil. Díky rozumné stopáži hodiny a půl film dokázal upoutat moji pozornost a pomohlo tomu také hlavní trio herců - Zac Efron, Emily Ratajkowski a hlavně Wes Bentley.(30.1.2016)

• maddy

We Are Your Boring Friends. S najväčšou pravdepodobnosťou ten najzbytočnejší film aký za minulý rok vznikol a išiel do kín. Zvyčajne píšem k filmom dlhšie komentáre, ale k tomuto skutočne nemám čo. V tom filme sa totiž nič, ale absolútne nič za celú dobu neudeje! Nie je to ani dráma, ani komédia, ani romantika, ani ... no NIČ! Jediným hnacím motorom tu od polovice je totálne nezáživný milostný trojuholník, ale inak prázdnota. A to podotýkam, že nemám nič proti DJom, elektronickej hudbe, ani Zacovi Efronovi (napríklad v Neighbors bol značne cool), ale toto zbytočnosť. Tie zdrvujúce kritike a totálny prepad v kinách úplne zaslúžene. CELKOVO: 1,5* (3/10)(22.1.2016)

Neumím si to vysvětlit. :-) Ta hudba mi je totálně cizí. Nemám ji rád. Tady mě to, ale celé vcelku sedlo a příjemně uteklo. 7/10(9.9.2015)