• francouzský

Drama / Romantický / Hudební

Velká Británie / Francie / USA, 2015, 93 min

• Kamca_

Moje očekávání od filmů jsou většinou dost velký a u We are your friends to platilo dvojnásob. Čekala jsem prostě výborný a svižný film doprovázený skvělou elektronickou hudbou. Tohle všechno se bohužel nekonalo. Děj byl pro mě dost nudný hned od začátku. A přitom námět je podle mě celkem zajímavý. Z výběru herců jsem byla taky taková rozpačitá. Zac je můj oblíbenec už delší dobu, ale tady do té role se moc nehodil. A zbytek herců mi taky k němu moc neseděl. Celkově bych čekala, že Zac Efron bude do této role úplně zapálený, ale nebylo tomu tak. Vím, že hrát umí, ale tady spíš těžil ze svého vzhledu ... A výběr hudby jsem taky čekala trochu melodičtější. Takový party jsem zažila i živě a tohle se tomu moc nepodobalo ... Vrzavý tóny moc nemusim. Takže hudebně to ani moje uši nepotěšilo. A konec filmu ... to radši ani nebudu komentovat, jak byl divnej. Docela mě štve, jak si v dnešní době každej říká DJ a přitom nic pořádnýho ten dotyčnej neumí ... Z laptopu umí hrát každej ... Ale dřív z vinylů - to bylo něco! Dneska už to pro mě prostě není umění ... 40%.(1.3.2016)

Neumím si to vysvětlit. :-) Ta hudba mi je totálně cizí. Nemám ji rád. Tady mě to, ale celé vcelku sedlo a příjemně uteklo. 7/10(9.9.2015)

60%.(12.3.2016)

• Hanys_

Ikdyž pominu tu hudbu, která je úplně mimo můj vkus, tak zůstane jen ohraný příběh o klukovi, který si chce zhmotnit svůj sen. Hodně toho zachraňuje bohémský Bentley a neskutečně rajcovní Ratajkowski.(5.2.2016)

Sexy kozatice Emily Ratajkowski tu polovinu filmu nosí hříšně uplý kraťásky a tancuje s dost možná nejvyzývavějším výstřihem na planetě. Anebo taky ještě miluju Zaca Efrona. Anebo ujíždim na break-beatu. Anebo mi to prostě jenom hrozně moc sedlo. Anebo... sakra, není to jedno?! Nepřiznaný pokračování Projectu X je tady, lidi, přestaňte řešit chujoviny a jde se pařit!(3.4.2016)

• - Zac Efron se musel kvůli roli Colea naučit dělat DJe. Pomáhal mu s tím švédský DJ Alesso. (romajz15)

• - V titulcích je ještě jedna scéna. (romajz15)

• - Natáčanie odštartovalo 18. augusta 2014 v San Fernando Valley. (peiton)