• francouzský

Drama / Romantický / Hudební

Velká Británie / Francie / USA, 2015, 93 min

"Pokud máš sen a je v něm všechno, co je v tobě, utrpení, přátelství, láska...dostaneš se kamkoliv." Rozhodně tenhle film neurazí. Jsem velký milovník elektronické hudby, takže jsem si to užíval. Alesso byl pro mě největším překvapením. Zac Efron mě tam moc nevadil. Nemám ho sice zrovna moc v lásce, ale když se zaposloucháte na ty úžasné songy, tak vám Zac nebude vadit. Jinak příběhově to bylo taky zajímavé...o tvorbě hudby se hodně zajímám. Takže za mě spokojenost :-) Viděno v kině. ..(80%) P.S: Taky vám Emily Ratajkowski přípomínala Lanu del Rey? :D(7.9.2015)

• Aljak

Tak na úvod, elektronická hudba je totálny humus a nič by ma neprinútilo, aby som si ju nebodaj dobrovoľne pustil. Film ma prvotne zaujal popisom, no v skutočnosti to bola jedna veľká monotónna hlúposť, ktorá sa celý čas točila len okolo elektro-hudby, párty, drôg a silných rečí. Miestami mi to pripomínalo jednu kravinu s názvom Spring Breakers, akurát že v mužskom podaní... Jediným pozitívom celej zápletky bol akurát tak ten milostný trojuholník - ale to je snáď jediné pozitívum celého filmu. Inak to bolo také ako celá elektrická hudba - nudné, fádne a nezmyselné! Zaca mám rád, ale toto bol proste Fail.(12.11.2015)

• LIVINGDEAD

Závěrečný song, dle kterého jsme měli všichni padnout na prdel, byl trapný!(6.1.2016)

Není to film úplně pro každého, ale milovníkům elektronické hudby doporučuji. Film je skvěle natočený, jako ze života a podbarvený úchvatně vybranou hudbou, která z filmu dělá skvělou jízdu. Pro mě jakožto milovníka House Music má tenhle film asi nejlepší letošní soundtrack.(5.9.2015)

Human Traffic dnešní generace se nekoná. K tomu filmu chybí zbourat pár konvencí a trošku invencí. Hudebně taky nic moc, nejlepší je úvodní, pro dnešní generaci asi už oldskool pecka od Justice. Ale kvůli zavzpomínání na dobu před deseti lety a za Emily Ratajkowski musím ty 4 hvězdy dát.(3.3.2016)