• francouzský

Drama / Romantický / Hudební

Velká Británie / Francie / USA, 2015, 93 min

• Kamca_

Moje očekávání od filmů jsou většinou dost velký a u We are your friends to platilo dvojnásob. Čekala jsem prostě výborný a svižný film doprovázený skvělou elektronickou hudbou. Tohle všechno se bohužel nekonalo. Děj byl pro mě dost nudný hned od začátku. A přitom námět je podle mě celkem zajímavý. Z výběru herců jsem byla taky taková rozpačitá. Zac je můj oblíbenec už delší dobu, ale tady do té role se moc nehodil. A zbytek herců mi taky k němu moc neseděl. Celkově bych čekala, že Zac Efron bude do této role úplně zapálený, ale nebylo tomu tak. Vím, že hrát umí, ale tady spíš těžil ze svého vzhledu ... A výběr hudby jsem taky čekala trochu melodičtější. Takový party jsem zažila i živě a tohle se tomu moc nepodobalo ... Vrzavý tóny moc nemusim. Takže hudebně to ani moje uši nepotěšilo. A konec filmu ... to radši ani nebudu komentovat, jak byl divnej. Docela mě štve, jak si v dnešní době každej říká DJ a přitom nic pořádnýho ten dotyčnej neumí ... Z laptopu umí hrát každej ... Ale dřív z vinylů - to bylo něco! Dneska už to pro mě prostě není umění ... 40%.(1.3.2016)

• Aljak

Tak na úvod, elektronická hudba je totálny humus a nič by ma neprinútilo, aby som si ju nebodaj dobrovoľne pustil. Film ma prvotne zaujal popisom, no v skutočnosti to bola jedna veľká monotónna hlúposť, ktorá sa celý čas točila len okolo elektro-hudby, párty, drôg a silných rečí. Miestami mi to pripomínalo jednu kravinu s názvom Spring Breakers, akurát že v mužskom podaní... Jediným pozitívom celej zápletky bol akurát tak ten milostný trojuholník - ale to je snáď jediné pozitívum celého filmu. Inak to bolo také ako celá elektrická hudba - nudné, fádne a nezmyselné! Zaca mám rád, ale toto bol proste Fail.(12.11.2015)

"Pokud máš sen a je v něm všechno, co je v tobě, utrpení, přátelství, láska...dostaneš se kamkoliv." Rozhodně tenhle film neurazí. Jsem velký milovník elektronické hudby, takže jsem si to užíval. Alesso byl pro mě největším překvapením. Zac Efron mě tam moc nevadil. Nemám ho sice zrovna moc v lásce, ale když se zaposloucháte na ty úžasné songy, tak vám Zac nebude vadit. Jinak příběhově to bylo taky zajímavé...o tvorbě hudby se hodně zajímám. Takže za mě spokojenost :-) Viděno v kině. ..(80%) P.S: Taky vám Emily Ratajkowski přípomínala Lanu del Rey? :D(7.9.2015)

Sexy kozatice Emily Ratajkowski tu polovinu filmu nosí hříšně uplý kraťásky a tancuje s dost možná nejvyzývavějším výstřihem na planetě. Anebo taky ještě miluju Zaca Efrona. Anebo ujíždim na break-beatu. Anebo mi to prostě jenom hrozně moc sedlo. Anebo... sakra, není to jedno?! Nepřiznaný pokračování Projectu X je tady, lidi, přestaňte řešit chujoviny a jde se pařit!(3.4.2016)

Dlouho jsem na tenhle film čekal. Nabídnout film ze světa DJů je totiž pokaždé hodně zajímavým zážitkem a zase tak často se s ním člověk nesetká. Zac Efron tu hrál mladého, nadějného a já byl docela zvědavej, jak to všechno zvládne. Nakonec on jediný byl opravdu relativně normální. On a zkušenej producent a DJ, který se rozhodl ho zaškolit, a na kterém se hodně slušně podepsal čas a sláva. Ve výsledku hudba zase tak zajímavá ve filmu není, což je asi největší průser. Netěží totiž z originality, ale z dnešního oblíbeného big-room houseu, který má jediný smysl, a to zničit davy v klubu, čemuž já příliš nerozumím. Pár zajímavých hudebních zážitků se tu sice objeví, ale není to žádná hitparáda. Vše vynahrazuje až závěr, který je evidentně od srdce, ale nikdo by ho Zacovi jen tak nevydal. Spíše ta skladba má kouzlo daného okamžiku a faktu, že jsem během hodiny a půl poznal jeho kamarády, o kterých tato skladba také je. Nicméně samotný závěr a zkušený DJ je pak to jediné, co je na tomto filmu opravdu zajímavé. Závěr je alespoň trošku originální a zkušený DJ pod nánosem peněz, drog a chlastu sem tam má i docela pravdu. Kolikrát i krutou pravdu.(7.1.2016)