• francouzský

Drama / Romantický / Hudební

Velká Británie / Francie / USA, 2015, 93 min

Pubertální pohádka o snaživém DJovi, který po hodině a půl neustálého kalení a nic nedělání konečně složí svůj vysněný hit a nabrnkne si sexy top modelku svého srdce. Moc se tu toho neděje, muzika je příšerná a charaktery děsně nesympatické. I přesto se na to díky svižné, vizuálně hravé režii a fajn castu vlastně docela příjemně kouká.(26.12.2015)

Máte rádi electro? Máte rádi Djs? Rádi si občas trsnete nebo zapaříte v klubu (nebo alespoň dříve jste pařili a teď už na to není kdy nebo se vám nelíbí, co hrají a přijdete si na to moc staří)? Tak potom je tohle pravý film pro vás... jo dějově je to o hovně... ale upřímně, kolik filmů není? Jde o tu atmosféru a ta tady byla. Já si u filmu slušně zatancovala na mém křesle (no dobře, je to ta druhá nejlevnější židle z Ikey, co vám tu budu nalhávat, jsem chudý student) a prostě se mi přesně strefil do nálady. K tomu se dozvíte něco málo o Djingu (nemám páru, jak se to píše, či zda je to reálné slovo), že je to všechno o BPM aka jakmile dosáhnete 128 BPM, tak ovládáte celé publikum a to jak se hýbe. No a tenhle film mě prostě dostal do té správné tepové frekvence a dokonce jsem místy měla husí kůži (jakože fakt!). Jdu si hned najít celý soundtrack, něco málo znám, zbytek ale budu následující týden poslouchat v jednom kuse. Jo a prostě, kdo vyrůstal na Zacu Efronovi a jeho rolích v HSM, Hairspray atd.. tak sorry, ale prostě furt vám bude připadat sexy :)(6.1.2016)

Konečně taky nějaký film kde prim hraje moje oblíbená muzika! Co víc můžete od filmu ze světa Dj's očekávat než párty, drugs and hot girls? Originální příběh? To asi néé... skvělou muziku, tak to zaručeně! Efronův Dj uvěřitelnej, a už v sousedech se mi líbil narozdíl od těch všech muzikálů kde začínal. Jak stárne tak pomalinku zraje pro filmové role. Možná se jednou dočkáme nějaké role kde zaexceluje, a tvrdě se zapíše do paměti filmových diváku. Z krásky Emily Ratajkowski vám prasknou... P.S. - Neprodávejte píčoviny po netu.(31.3.2016)

• LIVINGDEAD

Závěrečný song, dle kterého jsme měli všichni padnout na prdel, byl trapný!(6.1.2016)

musim říct,že k tomuhle jsem přistupoval krajně skepticky,protože miluju EDM a nějakým způsobem jí sleduju a pohybuju se kolem ní už skoro 20 let a až na pár vyjímek jsem zatím neviděl film,který by byl tím pravým ořechovým.Tím ve finále není ani We Are Your Friends,ale trošku provinile přiznávám,že mě po celých těch 90 minut bavil.Effron jakkoliv nepatří k mým oblíbencům je vlastně celkem sympaťák,který se pomalu ale jistě hrabe ze škatulky High School Musicalu,Emily je prostě hezká a Bentley uvěřitelný.Všechno navíc podpořeno pro mě osobně vydařeným soundtrackem,jehož nejslabším článkem je nakonec finální song,kolem kterého se všechno vlastně točí a i když má svoje opdstatnění,na prdel nikoho neposadí...70%(4.2.2016)