poster

We Are Your Friends

 • anglický

  We Are Your Friends

 • francouzský

  We Are Your Friends

Drama / Romantický / Hudební

Velká Británie / Francie / USA, 2015, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • viperDavid
  ****

  Hezky si nalijeme čistého vína. Film kde Emily Ratajkowski tancuje bez podprdy a s obrovský výstřihem, film kde hraje přeslatenej Zac a film, který má suprovou muziku, nemůže být nikdy propadák a taky není. Atmosféra je perfektně zachycena, přesně jaká v klubech bývá. Zacovi jsem teda moc nevěřil, že by byl opravdu DJ, ale jinak super.(9.1.2016)

 • TominoLa
  ***

  Neumím si to vysvětlit. :-) Ta hudba mi je totálně cizí. Nemám ji rád. Tady mě to, ale celé vcelku sedlo a příjemně uteklo. 7/10(9.9.2015)

 • joshula
  **

  Spíše pro fanoušky elektronické hudby.(3.1.2016)

 • milka
  ***

  Pubertální pohádka o snaživém DJovi, který po hodině a půl neustálého kalení a nic nedělání konečně složí svůj vysněný hit a nabrnkne si sexy top modelku svého srdce. Moc se tu toho neděje, muzika je příšerná a charaktery děsně nesympatické. I přesto se na to díky svižné, vizuálně hravé režii a fajn castu vlastně docela příjemně kouká.(26.12.2015)

 • Shakers
  ***

  Toto nie je môj hudobný štýl, aby bolo jasné, každopádne nestrhávam mu za to body. Hudba sa práve že celkom dala, ale bohužiaľ aj keď je takýchto filmov málo a o to mi prišiel tento film zaujímavejší, dej sa vlastne nikam moc neposúva a celkovo nemá moc čo ponúknuť. Herci fajn, dokážu potiahnuť film, aby to nebola vyložená nuda, ale We Are Your Friends nefunguje naplno skoro v žiadnom smere alebo žánre, či už je to romantický, dráma alebo hudobný. 65% - 3*(18.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace