poster

Krajina střelců

 • USA

  Open Range

 • Slovensko

  Krajina strelcov

Western / Akční / Drama / Romantický

USA, 2003, 139 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Phobia
  ***

  Zpočátku vše vypadalo na příjemný, byť ničím výjimečný western: drsní kovbojové a jejich putování se stádem, hezká krajina, hezká hudba, jednoduchá zápletka o vyhroceném sporu s městským šerifem, místním bohatým dobytkářem a jeho pohůnky. Bohužel současně s návratem do města za pomstou se překvapivě dostaví nuda, protože namísto činů stále promlouvají huby všech zúčastněných. Costner ztratil soudnost a nechal film přehltit takovou snůškou patetických keců, až by divák blinkal. Opravdu - ubrat 45 minut rádoby dojemného žvástání, šlo by o solidní, nadprůměrný western, takhle je výsledek k nepřečkání dlouhý a nezáživný, občas přerušený záblesky nepřehledné akce (překvapivě ti dobří zase vystřílí enormní přesilu špatných;-)). Když se k tomu přičte celková slabota scénáře a občas příliš zřetelné plátno za kulisami, musím se hodně nutit do té třetí hvězdičky. Dejme tomu za herecké výkony... Škoda, mohlo to být lepší. 51%(1.6.2009)

 • Ruut
  ****

  Kevin Costner na chvíli zase dostal rozum. vybodl se na nakopávání kariery a na efektní a prázdnou řežbu a natočil malý fajn film.(21.7.2008)

 • BioGrower
  ****

  Po každej stránke výborný western odohrávajúci sa v krásnom prostredí a s príjemnou atmosférou.(16.6.2007)

 • Jamal
  ***

  Příjemnej western s příjemným Costnerem, který se snad po dlouhé době prokope zas zpět nahoru ( i když je to velmi nepravděpodobné).(29.7.2007)

 • B!shop
  ***

  No tak tohle byl hodne spatnej "western". To totiz skoro ani neni western, ale jen zabery hezky prirody. Film, kterej ma 135 minut a z toho 100 minut particka hodnejch cowboyu jezdi po kraji s dobytkem a keca kraviny, proste musi nudit a tenhle nudi fakt fest. Kdyz se konecne dostanou do mesta, tak to opet nudi kuli nejakejm romantickejm blabolum a radoby hrdinskejm proslovum, ale pak se nastesti strhne hodne nabusena prestrelka. Ta jedina se Kostnerovi povedla, skoda, ze v takovym duchu neni celej film. Co se tyce hercu, ty jsou obsazeny docela slusne, ale nemaj v podstate co predvadet, protoze kuli scenari jen sedi, cumi a kecaj kraviny. Nebejt ty prestrelky du s hodnocenim jeste niz, ale takle to ty slabsi 3* budou.(26.6.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace