Dukhtar

• angličtina Daughter

Andrea1717

Možno to mal byť silný príbeh, ale nezanechal vo mne žiadne tomu podobné dojmy, skôr zhnusenie nad vecami, ktoré moja hlava nie je schopná akceptovať ani na filmovom plátne. Asi musia byť aj také filmy, keď sa to niekde naozaj deje, ale... Jediné krásne bolo prostredie. ()

kaylin

Silný příběh o tom, co se může v některých územích dít. Já vím, že by se cizí kultury neměly odsuzovat, ale takový hon, ne nepodobný honu na čarodějnice, je v dnešní době prostě tragický. Film je podán možná až trochu moc vyumělkovaně, že se v tom poselství ztrácí, ale kultura je přesto zachycena dobře. ()

Aljak

Príbeh dobrý, aj celá tá atmosféra, ktorá sprevádzala celý film, len tá dejová línia bola taká akási priemerná. Ja osobne by som uvítal viac drámy, ale aj dialógov, ktoré by aspoň trochu prehustili celý dej. Rozhovory medzi Allah Rakhi a Sohailom boli výborné, obzvlášť ten príbeh o Kabulovi a Sinde - ten bol krásny! No film ako celok až tak neupútal, hoci ústredná téma bola veľmi dobrá. Len by sa s tým bolo treba o čosi viac pohrať. ()