Lední medvídek

Little Polar Bear, The

Animovaný / Rodinný / Dobrodružný

Německo, 2001, 78 min

• popkec

Příšerný animovaný snímek který je opravdu jen a pouze pro děti. Hloupý děj který se neustále mění (nemá to žádnou hlavní linku), průměrná grafika a dabing a absence jakýchkoliv vtipných scén. Nevychází mi z toho víc než *, pokud je vám 12 a víc ruce pryč(23.12.2009)

na môj vkus veľmi podarený snímok v 2D animácii, klasická rozprávka plná ponaučení, v ktorej však nechýbajú ani vtipné scény.(27.1.2008)

V celku hodně promyšlený děj. Zajímavá kombinace a zároveň poučná ve formě přátelsvní dvou odlišných stran ledního medvídka a jeho potravou. Vše okořeněno a různé doplňující vtipné pohádkové postavy a je z toho v celku uklidňující a krásný filmeček pro krátké noční večery.(22.12.2006)

Tenhle animáček je výrazně, jednoznačně a zcela otevřeně orientovaný na malé děti, pokud na to máte ve svých zapšklých 15-25, případně v přehlíživých 25-30, nebo ve svých já nevím jakých já nevím kolika nároky jako kdyby to mělo být cokoliv jiného, než líbezný jednoduchý animáček s hezkými zvířátky pro tříleté děti, tak je chyba na vaší straně. Mně osobně na tom vadila ta přeslazenost, to, že generační nenávist se vyřešila jednou honičkou a že mezidruhové přátelství bylo divné jen mezi dvěma živočišnými druhy, mezi jinými, které se také spíš požírají než co jiného, to fungovalo bez problémů. Nedělejte z dětí pitomce, však ony časem zblbnou samy. Za hezkého medvídka, vlastně za všechny (mám ráda medvědy), za hezkého tuleně, vlastně za všechny (mám ráda tuleně), za hezkého zajíčka (mám ráda zajíčky) po hvězdě.(8.3.2014)

podhodnocené(28.3.2015)