Výborná vec. Ideálne vyvážené medzi klubovkou a diváckou prívetivosťou. Navyše s vynikajúcimi hercami.(21.10.2015)

Alena Mihulová byla v roli Vlasty velmi přesvědčivá,civilní a lidská. Určitě to bylo i tím, že se i ve skutečnosti starala o svého manžela. Takže mohla vycházet z praxe. Ta esoterická linka byla až moc zdlouhavá a taková nasilně naroubovaná. Proti esoterice nic nemám. Každý máme nějaký ten alternativní únik.Je to jednoduchý a velmi silný příběh, kde nejsou žádné přebytečné kličky a zádrhele. Bylo moc příjemné zase vidět Alenu Mihulovou ve filmu. Jen tak dál.(11.3.2016)

• hygienik

Toto je za posledný týždeň už druhý "zbytočný" nový český film, čo som videl. Dodatok: A to som ešte netušil, že nasledujúci deň zhliadnem aj tretí. Tragédia!(27.11.2015)

Mozaikou smutných lidských osudů se vine tragédie ženy v bezvýchodné situaci. Poklidný venkovský příběh o lidském neštěstí ve světě, kde materialismus a duševno vchází ve střet. Možná účelová hořká tragikomedie, která ovšem dokáže vzít za srdce.(15.11.2015)

Mrzelo mě, že jsem po debatě s paní Mihulovou a panem Polívkou neměl tu možnost, abych tento film viděl na festivale ve Varech. Naštěstí jsem si ale vše vynahradil, protože kino v Mladé Boleslavi Domácí péči do oběhu poslalo a tak jsem neváhal a rozhodl se tenhle film okamžitě podpořit. A nutno dodat, že to stálo za to. Slávek Horák je výborný režisér a perfektně zde spojil jeden ne úplně jednoduchý životní příběh s humorem sobě vlastním, který ve vypjatých scénách naprosto lidsky zjemňoval už dost tak nelehkou životní situaci. Bolek Polívka zde předváděl naprosto poctivý výkon, který mi strašně připomínal Bohuše z Dědictví. O to víc, že jeho milá, kterou hrála Alena Mihulová, se zrovna na potvoru jmenuje Vlasta. Každopádně u paní Mihulové bych se na chvíli zastavil. Její herecký výkon byl něco naprosto úžasného a nádherného. Hrozně rád bych jí za to ještě jednou někde osobně poděkoval. Zasloužila by si za tuto roli moře pochval od nás všech. Stejně tak, jako by si zasloužila jakékoliv ocenění potvrzující její kvality. Její neuvěřitelně těžkou roli zvládla tak neuvěřitelně lidsky, že civilnější roli jsem v českém filmu hodně dlouho neviděl. Za ten těžký příběh, ale i za tu lidskou stránku v něm včetně samotného humoru nemůžu dat jinak, než plnou palbu. Domácí péče je nádherný film a opět potvrzuje fakt, že český film umí být vysoce kvalitní.(25.7.2015)