Sněhová královna 2

The Snow Queen 2

Snehová kráľovná 2

Animovaný / Pohádka / Rodinný / Fantasy

Rusko, 2014, 78 min

Spokojenost 1 dílu, super 2 to vytáhla o něco víš úžasný soundtrack skvělá podívaná konečná bitva s hudbou jak z nějakého velkofilmu, příběh výborný začátek filmu mi hodně připomínal hru ( Hobbit ) nevím proč ale je to tak krásná pohádka.(4.1.2017)

• Eloush98

2,5*(17.8.2016)

Velmi vtipné někdy po půlce bych řekl, že to trochu ztratilo tempo, ale pak to zase nabere dech.Vlastně si říkám proč něco takto povedeného nemůže vzniknout i u nás.(10.12.2015)

Po dějové stránce méně zajímavé a povedené než byl první díl. Hlavní myšlenka byla poměrně jednoduchá, zápletka a její rozuzlení dost očekávané. Pokud mě první díl zaujal, tak tady jsem se místy trochu nudil a fakt že hlavní postavou měl být Orm, který se mi v prvním díle líbil, tomu nepomohl a skřítek to podle mě sám příliš zajímavým ani zábavným neudržel. Animace zhruba stejná jako u prvního dílu, hudba se mi líbila o něco víc. Pro děti to nemusí být špatné, pro mě však jen slabší průměr 4,5/10.(19.2.2017)

Roztomilé stejně jako předchozí díl. Pro děti skvělé tak akorát akční ani já dospělí jsem se nenudil.(7.12.2015)