Sněhová královna 2

The Snow Queen 2

Snehová kráľovná 2

Animovaný / Pohádka / Rodinný / Fantasy

Rusko, 2014, 78 min

Velmi vtipné někdy po půlce bych řekl, že to trochu ztratilo tempo, ale pak to zase nabere dech.Vlastně si říkám proč něco takto povedeného nemůže vzniknout i u nás.(10.12.2015)

Docela překvapení, příběh měl i děj a myšlenku. Líbilo. Líbila se mi i hudba.(13.12.2015)

• kaylin

Pokračování, které by klidně mohlo tát jako samostatný film, protože zde sice jsou nějaké ty postavy z minulého dílu, ale ta návaznost je taková celkem volná. Animace je pořád docela dobrá, ale ten příběh mě prostě nebaví. Je to takové předvídatelné a já se u toho docela nudím. Navíc ten hlavní hrdina mi tu přijde otravný.(27.10.2015)

Roztomilé stejně jako předchozí díl. Pro děti skvělé tak akorát akční ani já dospělí jsem se nenudil.(7.12.2015)

Ani by to nemuselo být označené jako 2 protože to zas tak na předchozí film nenavazuje. Klidně se to mohlo jmenovat " Nová dobrodružství Orma" nebo tak něco. Animace moc pěkná, děti spokojení doospěláci také.(30.11.2015)