Sněhová královna 2

Rusko, 2014, 78 min

• Eloush98

2,5*(17.8.2016)

• kaylin

Pokračování, které by klidně mohlo tát jako samostatný film, protože zde sice jsou nějaké ty postavy z minulého dílu, ale ta návaznost je taková celkem volná. Animace je pořád docela dobrá, ale ten příběh mě prostě nebaví. Je to takové předvídatelné a já se u toho docela nudím. Navíc ten hlavní hrdina mi tu přijde otravný.(27.10.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $9,344,000▐ rusáci nechcú ostať moc pozadu tak tvoria aj animované filmy, lenže tých je už tak moc a zo všelijakých krajín, že len máloktorý dokáže niečo výživné ponúknuť a to je prípad aj tohto animáku, kde animácia je v pohode znesiteľná ale príbeh ničím zvláštnym neokúzli a na zábavnosť sa tu až moc okato tlačí, tá tu moc nesedí, neberie /videl v kine 3D verziu: 45%/(10.12.2015)

50% - komentář 20ti slovy: Sněžná královna bez sněžné královny, příběhově a vizuálně stejné jako první díl. Sem tam nějaký vtípek, neurazí, ale nic závratného.(14.9.2016)

Spokojenost 1 dílu, super 2 to vytáhla o něco víš úžasný soundtrack skvělá podívaná konečná bitva s hudbou jak z nějakého velkofilmu, příběh výborný začátek filmu mi hodně připomínal hru ( Hobbit ) nevím proč ale je to tak krásná pohádka.(4.1.2017)