poster

Roger Waters The Wall

 • Velká Británie

  Roger Waters the Wall

Hudební / Dokumentární

Velká Británie, 2014, 155 min

Scénář:

Roger Waters, Sean Evans

Kamera:

Brett Turnbull

Hudba:

Roger Waters
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tuntavala
  ****

  Trochu pateticke.(11.1.2016)

 • spikey1
  ***

  Ale no tak, Waters je egoista co se nechává natáčet, jak hraje svoje hity na trubku a pláče u toho. Dojemné komentáře, stavící si sám sobě piedestal. Koncertní scény jsou skvělá show, mezihra sráží jinak dokonalou a hlubokou rock operu k zemi.(17.12.2015)

 • golfista
  *****

  Srdeční záležitost ... (Kupodivu jsem si filmové zpracování užil víc, než pražský koncert naživo)(22.11.2015)

 • Luke7
  ****

  Koncert vizuálně a hudebně fascinující. Vsuvky v koncertě, kdy Roger Waters putuje po bojištích první a druhé světové vojny a hledá hroby svého otce a dědy celkem vhodně zapadají do koncepce celého filmu. Závěrečný rozhovor Watersa a Nicka Masona byl pro mě tak trochu zbytečným natahováním filmu.(3.10.2015)

 • Djkoma
  ****

  Působivé? Rozhodně. I pro nefanoušky Pink Floyd (mezi které rozhodně patřím, vždyť já znám The Wall) nabízí film dost zábavy a vizuální působivosti. Na rozdíl od filmu zde není takový tah na bránu (návraty k Watersově cestě za "mrtvými") a je citelně sestříhán z několika koncertů. Takže nejde o jednotný záznam z jednoho koncertu, ale výběr toho nejpovedenějšího, co dohromady dá jeden koncert. Bohužel jsem vždy žil v tom, že The Wall je skupinová věc, Waters mě skoro pořád přesvědčoval, že to je jeho one-man-show a to hlavně svým sklonem k přehnané umělé dramatčinosti gest. Hudebník skvělý, herec možná do němé éry:-). Závěrečné pomrkávání na fanoušky bylo příjemné, jen zase došlo k hodně citelnému stříhání otázek (otázka na bubeníka ohledně jeho hry a smích Waterse, že se na to těší, střih otázka pryč:-)). PS: pro mě stále filmové The Wall o kategorii výš, i dík genialitě Geralda Scarfa, která tu tolik nevynikla.(2.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace