poster

Roger Waters The Wall

 • Velká Británie

  Roger Waters the Wall

Hudební / Dokumentární

Velká Británie, 2014, 155 min

Scénář:

Roger Waters, Sean Evans

Kamera:

Brett Turnbull

Hudba:

Roger Waters
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  ****

  Ta projekce je nádherná a je vidět, že to měl Roger Waters promyšlené, stejně jako lidé, kteří na tom s ním spolupracovali. Možná, kdybych to viděl naživo - ale možná taky ne - by mě to ohromilo, ale takhle si pořád říkám, že to nepřekonalo ten požitek, kdy jsem si poprvé pustil album Pink Floydů. To mě dostalo do kolen.(7.12.2015)

 • golfista
  *****

  Srdeční záležitost ... (Kupodivu jsem si filmové zpracování užil víc, než pražský koncert naživo)(22.11.2015)

 • MikeZ
  *****

  Zeď je prostě Zeď, moje nejoblíbenější věc na světě. Waters je zase Waters, hudební génius, ale taky trochu egoista... A stejně jako to kvůli jeho egu začalo na začátku osmdesátek ve Floydech drhnout , drhme malinko i tenhle film. Dokud se v doplňkových filmových pasážích nemluví, je to super. Když začne v autě diskutovat, je to hrozně na sílu.Jakmile se ale zase začne hrát, je vše odpuštěno. Titulky povětšinou velmi vkusné a pěkně přeložené, neznámý překladatel se pral statečně. U mě ale stále vede geniální překlad Petra Putny z ČT, jehož přebásnění je skvělé i samo o sobě ("Mám v duši klid, ztratil jsem už cit").(30.9.2015)

 • InJo
  ****

  Strašně moc jsem záviděl lidem v publiku, že si mohli tu neskutečně pompézní show doprovázející fantastickou hudbu užít naživo...(1.11.2015)

 • spikey1
  ***

  Ale no tak, Waters je egoista co se nechává natáčet, jak hraje svoje hity na trubku a pláče u toho. Dojemné komentáře, stavící si sám sobě piedestal. Koncertní scény jsou skvělá show, mezihra sráží jinak dokonalou a hlubokou rock operu k zemi.(17.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace