poster

Roger Waters The Wall

 • Velká Británie

  Roger Waters the Wall

Hudební / Dokumentární

Velká Británie, 2014, 155 min

Scénář:

Roger Waters, Sean Evans

Kamera:

Brett Turnbull

Hudba:

Roger Waters
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Luke7
  ****

  Koncert vizuálně a hudebně fascinující. Vsuvky v koncertě, kdy Roger Waters putuje po bojištích první a druhé světové vojny a hledá hroby svého otce a dědy celkem vhodně zapadají do koncepce celého filmu. Závěrečný rozhovor Watersa a Nicka Masona byl pro mě tak trochu zbytečným natahováním filmu.(3.10.2015)

 • golfista
  *****

  Srdeční záležitost ... (Kupodivu jsem si filmové zpracování užil víc, než pražský koncert naživo)(22.11.2015)

 • Wayne
  ****

  Koncerty nějak nejvyšším hodnocením neřeším, ale Roger Waters: The Wall by si to asi zasloužil. Cestovaní po Francii a Watersovi dialogy mě sice moc nebraly, ale jako trochu sentimentální člověk jsem to schopen odpustit. Neodpustím ale těm co stvořili zbytečné české titulky. Ti měli nějaké významy písniček na háku a prostě plácali kraviny, takže po třetí písničce jsem se svezl na sedadle dolů abych přes hlavu před sebou neviděl, co jsou ještě schopní vymyslet. K hudbě se nemá cenu vyjadřovat, slyšet Comfortably Numb a sledovat co to s publikem dělá je nepopsatelné. Asi nejsem jediný kdo by si přál tento koncert skutečně zažít.(12.10.2015)

 • Bonaparte.
  *****

  Čistý Roger Waters se vším dobrým i špatným. Silné, nucené, dokonalé.(29.9.2015)

 • SaNcHeZ_cz
  *****

  Viděno v DOLBY ATMOS: Neskutečné a popravdě nemám slov. Nadčasová muzika a jedno z nejlepších konceptuálních alb hudební historie v podobě nepopsatelného audiovizuálního zážitku, pro který se těžko nachází slov. Byly tam sice některé slabší momenty v příběhové části, nicméně co se týče celku naprosto fenomenální takovým způsobem, že mráz v zádech je téměř setrvalým stavem. K tomu lahůdkové verze legendárních skladeb z alba v čele s Comfortably Numb, které v tomto podání beru mezi své nejlepší zážitky v kině.(29.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace