poster

Pírkovo dobrodružství

 • Francie

  Gus, petit oiseau, grand voyage

 • USA

  Yellowbird

Animovaný / Rodinný / Dobrodružný / Komedie

Francie, 2014, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hladass
  *

  Vzhledem k tomu, že i šestiletá beta verze se u tohoto silně nepovedeného kusu nudila, je hodnocení poměrně jasné... Bod za to, že jsem přežil bez újmy na zdraví a rozumu...(9.10.2015)

 • vodafone
  **

  Opravdu je to spíše jen pro děti.. protože u většiny animovaných filmů bývá i nějaký ten humor pro dospělé aby tam neusínali tak zde nic takového není. Jsou tam drobné vtípky ale ty sotva stačí k pozvednutí koutků úst. Příběh je hned od začátku jasný a vůbec nijak nepřekvapí, žádné pasáže nejsou nijak převratné či nečekané. Myslím si, že ani děti z toho nejsou nadšené... sice se jim to líbí ale není to takový ten druh filmu, který pak musíte mít doma a oni si ho pouští milionkrát za rok. Pro mě 2* za trochu jinou animaci než se dnes vidí a ta druhá je asi, že jsem na tom byl v kině a kino mi často zlepšuje dojem z filmu.(17.5.2015)

 • Jeoffrey
  ***

  Na začátku všeho bylo vejce... A tohle vejce mělo prostě tu smůlu, že se zakutálelo a tak když se z něj vylíhl ptáček, nebyl zde skoro nikdo, kdo by se o něj postaral. No a co tedy můžete čekat od malého vyzáblého ptáčka, o kterého se starala beruška a parta králíků ? Jak se ukáže v téhle pohádce, tak velké věci ! A já za sebe musím říct, že tohle je opravdu docela pěkná pohádka se všemi atributy, které má pohádka mít. Má to hezkou vizuální stránku, která se bude dětem líbit, pěknou hudbu a pak také jednoduchý a vcelku předvídatelný příběh, který pochopí i ti nejmenší. K tomu musíme přidat sympatického hlavního hrdinu a trochu té dětinské zábavy no a pro maminky, co do kina vyrazí se svými ratolestmi i nějakou tu romantiku. Prostě když to shrnu, je to hezký rodinný film, na který se dá vcelku bez problémů koukat, ale nic nového a překvapivého dle mého nepřináší... Takže hezká pohádka 5/10.(1.5.2015)

 • kaylin
  **

  Když je něco v animovaném filmu oblíbené, tak se to snaží animační společnosti ždímat, jak jen to jde. A proto, že zrovna letí ptáci, setkáváme se s nimi všude. Aby to nebylo moc modré, tak je tu žlutý pták, který není moc zábavný, ale je to v pohodě, protože má modré kamarády. Ach jo, další z pastí na peněženky rodičů.(13.5.2015)

 • Tuax
  **

  Příběh nemá moc jak překvapit a nejzábavnější je beruška, která je v hodně vedlejší roli, ale kdykoliv se objeví tak to trochu našlápne. Jenže hlavními hrdiny jsou ptáci, kteří nejsou moc ptákovití. Jak vzhledem, tak charaktery. A do bajky to mělo taky daleko. Na pohádku se to zase snažilo působit moc realisticky, tak vlastně nevím co se tomu nějak povedlo. Snad jen hudba a dobrodružná výprava. Ale když v trupu lodi narazí na chudáky racky, tak je nazvou zombiemi, to je mi tedy pohádka a ptačí vědomosti. Kdyby se příběh točil víc kolem berušky, zajíců a lesa okolo vylíhnutí Pírka, určitě by to mělo všechno mnohem lepší. Tady tvůrci vsadili na něco, co moc nezvládli. Tedy přesně takové jsou mé dojmy po zhlédnutí tohoto animáku.(8.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace