poster

Tajemství jejich očí

 • USA

  Secret in Their Eyes

 • Slovensko

  Tajomstvo ich očí

Mysteriózní / Thriller

USA, 2015, 111 min

Režie:

Billy Ray

Scénář:

Billy Ray, Juan José Campanella (původní scénář), Eduardo Sacheri (původní scénář)

Kamera:

Daniel Moder

Producenti:

Matt Jackson, Mark Johnson

Střih:

Jim Page

Scénografie:

Nelson Coates

Kostýmy:

Shay Cunliffe
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fanucci
  **

  Zbytečný, ale hlavně špatný remake. El secreto de sus ojos je geniální kniha a výborný film...Billy Ray se nemusel ztrapňovat...(14.2.2016)

 • *CARNIFEX*
  ***

  Napriek neustálemu prelínaniu dvoch časových období, musím uviesť, že žiadny chaos divákovi počas sledovania tohto thrilleru nehrozí. Samotný príbeh pomerne uveriteľný, avšak od tohto žánru očakávam omnoho viac, ako len nápadité rozuzlenie. Atmosféra nulová pričom akcie bolo taktiež pomenej. Každopádne, pozerať sa to dalo a vyslovená nuda nehrozí.(26.2.2016)

 • gegina31
  ***

  Konec byl dobrý, hodně dobrý. Ale jinak to bylo celkem vlažný. Pouštěla jsem si to nadvakrát a do druhého dne jsem jaksi vypustila, že se tam prolíná minulost s přítomností. Takže to pro mě bylo celkem zmatečný. Mohli trochu víc rozlišit mladší a starší já hlavních postav. Jenže Ejiofor měl trošinku prošedivělé kotlety, Kidman o něco kratší vlasy, no a Roberts... tak ta byla hnusná předtím a hnusná potom.(3.6.2016)

 • sochoking
  ****

  Výborne prerobená odpočinková záležitosť ideálna na sobotný večer, ktorá ma preniesla na chvíľu späť do 90. rokov.(20.2.2016)

 • selfesteem
  ****

  Film, který vás v začátku slušně rozseká, v jeho průběhu dokonce řádně pobaví, abyste na jeho konci dostali palicí rovnou mezi oči, a pak měli o čem přemýšlet ještě následující den. Docela mě pobavil komentář mého velmi oblíbeného uživatele, Vančury, který psal o tom, že Julia Roberts by měla jít už do hereckého důchodu, neboť vypadá příšerně. Tomu jsem se musela jen smát, protože aby vypadala příšerně, byl přece záměr, a po tom, co její postava musela prožívat, se ani není čemu divit. Dost by mě zajímalo, jak by ten zástup mladých a talentovaných hereček ztvárňoval role ztrápených matek, tetiček a babiček. Dobře zvoleným protikladem jí byla Nicole Kidman, kterou tady upravili tak perfektně, že vedle ní jinak půvabná Julia ještě tím spíš vypadala jako nějaká bezdomovkyně. Naproti tomu i sama Nicole v některých rolích vypadá tak, že by to podle výše zmíněného uživatele asi také měla rovnou zabalit. Nesmíme však zapomínat, že to je přece pro roli. Stejně, jako by někdo řekl o Charlize Theron, když hrála ve Zrůdě, že by měla zhubnout, a opatřit si obočí, protože jí to už vůbec nesluší. Slušný počin, který rozhodně stojí za zhlédnutí, hlavně pro ty, kteří jsou až příliš humánní. Budou mít rozhodně o čem přemýšlet.(24.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace