Parta přátel z práce se rozhodne společně oslavit Silvestra v chatě uprostřed lesa. Zpočátku sice vše vypadá na parádní oslavu s hromadou alkoholu, ale jak se krátí hodiny do půlnoci, lidé se začínají ztrácet a oni zjišťují, že v okolí rozhodně nejsou sami. Začíná tak boj o jejich vlastní život. (BraceGirdle)

oveckaoa

Z těch 6 filmů co jsem od tohoto režiséra viděl (2 Mega žraloky, Útoky 2 a 3 hlavého žraloka, Thor, Žraloci Lidožrouti) se tohle dá považovat za nejpovedenější film. Je to sice laciná kopírka Pachu Krve (jakéhokoliv dílu vyšlo jich myslím, že 6) The Horde a Hory Mají Oči, ale já se bavil. Plusové body navíc za nápad mlátit někoho useknutou rukou a za zbraň jednoho z útočníků (měl takový cep z lidské páteře a lidské lebky a tím mlátil lidi) naopak mínusové za postavu šerifa který o šerifa ani nezavadil a vypadá spíše jako nějaký bezďák. ()

ricci.s

Béčková teenagerská vyvražďovačka. Chvíľku trvalo, kým sa tá skupinka vraždiacich maskovaných magorov prejavila, ale napokon sa toho divák dočká. Inteligenciu filmu rozoberať nebudem, lebo v tomto prípade by som ju hľadal iba dosť ťažko. Ale že je to hlúpe ešte nemusí znamenať, že to nie je celkom zábavné. Keď teda nerátam otravné pästné súboje, dočká sa divák mnohých krvavých úmrtí, takže na odreagovanie to myslím poslúži dobre. Teda aspoň tým neintelektuálne orientovaným divákom, ktorí nemajú potrebu nad tým celým premýšľať a nedajsatan riešiť scenár. ()

LIVINGDEAD odpad!

Časy, kdy hrál Richard Grieco milovníky a William Baldwin studenty jsou pryč. Když jsem viděl ty dva páprdy, říkal jsem si "Ach bože, jak hluboko jsem klesla...." Druhá otázka, která mne napadla: To si ti dva šašci nemohli obsadit herce? To museli hrát totální dřeva? Vždyť Grieco je i u tohoto filmu executive producer. Prostě vydržel jsem koukat 30 minut, více bych nesnesl... ()

Marceloo

Je čas osláviť Nový rok a preto sa Sophia (Sara Fletcher) so svojou partiou vydáva navštíviť chatu, ktorá sa nachádza za ich mestečkom. Ich zábavu prekazí šerif Wyatt (Richard Grieco), ktorý im oznámi, že miesto by mali opustiť. Hrozbou je aj blížiaca sa búrka, ale ani toto nebezpečenstvo sa nevyrovná tomu, čo na partiu číha uprostred hlbokých lesov. - Je to katastrofálne natočené a dalo by sa to využiť ako manuál pre učenie všetkých hororových stereotypov, ale je to tak nabité akciou a je tu tolko úmrtí, že ten amatérizmus som si po pár minútach prestal všímať. Naviac si sem Bill Moseley priniesol Otisovu parochňu, takže snímok poslúži minimálne ako skrátenie čakacej doby na 3 from Hell. Herci z televíznej produkcie, z ktorých väčšina je upísaná primitívnym hororom od Syfy, zahrali tiež prekvapivo slušne, takže som dostal ovela viac, než som pôvodne očakával. + Bill Moseley + herec z Muck + herec z Sharknado 5 a Dave Made a Maze + herec z Mega Shark vs. Mecha Shark a Sharknado 3 + herečka z The Black Room + herečka z iZombie Finders Keepers a Circle + herečka z Sharknado 3 a Sharknado 4 + herečka z Prom Ride + herec z Pernicious + herec z American Horror Story, Circle, Zoombies a Ice Sharks ()

misterz

Hrozne, ale hrozne nudný slasher, bez hororového napätia a bez šťavy. A na dôvažok príšerne odohraný, často mi to prišlo ako nejaká nepodarená inscenácia. Normálnym hereckým dojmom pôsobili iba Grieco a Baldwin, tých ostatných mohli kľudne vymeniť za ochotníkov predškolského veku a nikto by nepostrehol žiaden rozdiel. Príbeh radšej nekomentujem a to akože prekvapivé rozuzlenie na záver mi prišlo tiež dosť smiešne. Na hranici odpadu. 20/100 ()