Jedním slovem průšvih. Distributor věděl, co dělá, když film uvedl v únoru, což je jinými slovy filmový hřbitov. Film je v podstatě pohled do jednoho dne v životě filmového studia v 50. letech. Potkáte plno šáhlých postav, které jsou více či méně inspirovány skutečnými osobami, ale žádná z nich nedostane dost prostoru k tomu, abyste si k ní vytvořili nějaký vztah. Jediný, kdo filmu dává život, je Alden Ehrenreich, který je velký talent. Jeho scéna s Ralphem Fiennes je úplné zlato. Je škoda, že film nemá větší hloubku... pokud to vůbec bylo cílem Coenů. Rogera Deakinse je na tenhle film škoda a jen díky jeho klasicky skvělé kameře dávám tu 3*.(3.3.2016)

Uznávám, že se Coeni nechávají unést a neberou moc ohledy na spád nebo (ne)zájem diváka o všechny možný radostný retro nuance, ale pokud jste na jedný lodi, budete žrát každou minutu a je to pro vás jedině dobře. Je to jak humorná herecká exhibice, tak super sbírka filmů ve filmu, tak podobně kouzelná oslava klasickýho filmu jako nedávný Scorseseho HUGO nebo Hazanaviciuse ARTIST. Plus mínus 60% je dost ostuda, skvělá komedie.(5.3.2016)

Takové bez chuti..(6.7.2016)

• JJ.Gibson

Tak s Hail, Caesar! mám problém! Dá se s nadsázkou říci, že chemie mezi mnou a plátnem absolutně nezafungovala. Asi tak v půlce filmu jsem si začínal říkat, o čem to sakra vůbec je?? Myslím, že se to moc nepovedlo a to z jednoho prostého důvodu, divák nebyl dostatečně seznámen s jednotlivými charaktery! Vše bylo nakousnuto jen tak na povrchu a nedalo se v chování daným postav vyčíst, proč dělá zrovna to či ono. Podle mě by bylo lepší, kdyby Hail, Caesar! nebyl film, ale 8mi dílný seriál, který by všechny protagonisty postupně představil a lépe zapracoval co celkového dění, zatímco na pozadí by pomaličku polehoučku se rozvíjel příběh s unesením Bairda Whitlocka. Tím by nedocházelo k nepochopení např. scéna se Scarlett Johansson, proč tam probůh měl vůbec nějaký štek, její vystoupení nikterak nesouviselo s filmem jako takovým a vše vtipné bylo odvysíláno v traileru. Dále postava Tildy Swinton mi přišla sice méně zbytečná než postava Scarlett, ale pořád zbytečná! No tento film mi vážně nesedl a když už při jeho sledování víte, že Vás nebaví, tak je jasné, že je něco špatně!!! Charakterizoval bych ho pomocí jedné Shakespearovské hry: Mnoho povyku pro nic...(1.3.2016)

Lidi k těmhle Coenovcům přistoupili s předsudky a takhle to dopadlo. Přitom je to semtam zase ta jejich bezvadná komedie, jakou oni umí. Vyloženě mě nadchnul v pidiroli Jonah Hill a potom jako režisér Ralph Fiennes. Historie dějepisu se opět rozdává plnými hrstmi. Tvůrci mají retro prostě v malíčku. Hodně zvláštní film, nicméně zábavný. O muzikál se opravdu nejedná. Hlásím spokojenost. 65%(31.5.2016)