• JJ.Gibson

Tak s Hail, Caesar! mám problém! Dá se s nadsázkou říci, že chemie mezi mnou a plátnem absolutně nezafungovala. Asi tak v půlce filmu jsem si začínal říkat, o čem to sakra vůbec je?? Myslím, že se to moc nepovedlo a to z jednoho prostého důvodu, divák nebyl dostatečně seznámen s jednotlivými charaktery! Vše bylo nakousnuto jen tak na povrchu a nedalo se v chování daným postav vyčíst, proč dělá zrovna to či ono. Podle mě by bylo lepší, kdyby Hail, Caesar! nebyl film, ale 8mi dílný seriál, který by všechny protagonisty postupně představil a lépe zapracoval co celkového dění, zatímco na pozadí by pomaličku polehoučku se rozvíjel příběh s unesením Bairda Whitlocka. Tím by nedocházelo k nepochopení např. scéna se Scarlett Johansson, proč tam probůh měl vůbec nějaký štek, její vystoupení nikterak nesouviselo s filmem jako takovým a vše vtipné bylo odvysíláno v traileru. Dále postava Tildy Swinton mi přišla sice méně zbytečná než postava Scarlett, ale pořád zbytečná! No tento film mi vážně nesedl a když už při jeho sledování víte, že Vás nebaví, tak je jasné, že je něco špatně!!! Charakterizoval bych ho pomocí jedné Shakespearovské hry: Mnoho povyku pro nic...(1.3.2016)

Rozpočet $22miliónovTržby USA $29,358,775Tržby Celosvetovo $47,053,028Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ obsadenie luxus ale dej nezáživný a ako celok takmer do prázdna, keby tam nebolo pár slušných úsekov kde to trošku hýrilo, vďaka pestrofarebnej choreografii (bar, aquabeli) tak neviem neviem, u Coenovcov to je dosť ťažké málokedy svojím štýlom upútajú /videl v kine: 40%/(10.3.2016)

Je to trochu rozhárané, nedrží to pohromadě, jsou tu zábavné scény, pak méně zábavné a pak úplně připitomělé (sovětská ponorka). Ale jako celek to je pořád milá exkurse do doby, kterou mám rád nade vše, tedy do zlatých 50.let ´Zlatého Hollywoodu´, kdy kinům vládli naivní westerny, ještě naivnější béčková sc-fi a sandálové filmy. A řeknu jedno jméno - Alden Ehrenreich. Ten kluk mě hodně baví, z něho bude jednou hvězda, dejte na mě.(3.10.2016)

Nudil jsem se a bavil zhruba tak ve stejném poměru. Ta atmosféra je fajn, několik fórků je opravdu povedených, několik slabých a pak tu je samozřejmě plno pasáží těžce přestřelených co se týče stopáže, čímž se dostáváme k té nudě. Celkově taková jednohubka. Víc než jedno zhlédnutí si bohužel nový počin coenovců nezaslouží. Mně osobně asi nejvíc bavily scény s "ultraklaďasovským kaubojem" Hobbiem. Závěrečná, záměrně zkažená scéna natáčení "sandálového" velkofilmu s Clooneyho téměř dokonale patetickým monologem, jen naznačuje jak dobrý tenhle film mohl být. Škoda.(1.3.2016)

Bohužel , sdělení se minulo účinkem.(29.2.2016)