Bavil som sa od začiatku do konca a bavilo ma úplne všetko. Skvelé obsadenie (robiť zo seba idiota, tomu sa už povie dôvera k režisérovi... pri Coenovcoch to naviac hercov aj herečky sakramentsky baví, mám pocit, že sa ich počas natáčania pýtajú: "Môžem, môžem ešte pritlačiť na pílu? Prosím prosím... !"), bavili ma hudobno-tanečné čísla aj príbeh sám (uštipačný i láskavý zároveň)... a ako si na (povrchné) zosmiešňovanie komunistov nepotrpím, tu som sa práve pri nich pučil zo všetkého najviac. Ono to totiž, pri celom tom bláznovstve, nebolo povrchné. Hlavne skvelé to bolo!(18.7.2016)

• novoten

Za Caesarem stojí parádní nápad na poctu, který se zvrhl špatným směrem. Zápletce s komunisty, ve které ze sebe Clooney (u Coenů už tradičně) dělá ňoumu, se ani při veškeré snaze nejde zasmát. Nejsmutnější na tom všem ale je, že právě zlatému věku kinematografie, kterému se film snaží vyjadřovat lásku, dělá až parodicky fascinovaným pohledem v důsledku medvědí službu.(1.3.2016)

• Pepinec

Hollywood sobě. Filmové obchodí centrum, kde seženete úplně všechno od spodního prádla přes kolečkové brusle a dveře z masivu až po motorový člun nebo hypotéku. Vařila myšička kašičku a Pepincovi to nejelo. Užil jsem si tak leda homostepování Tátuma a one-fish show Scarlett, která nezklamala a opět i tady žvejkala tak, že jsem se viděl v odraze jejích osmiček.(26.3.2017)

• poz3n

No pěkný galimatyáš. Napřed mě ten shon bavil. Chápal jsem ho i jako metaforu pro filmový produkční život. Jenže struktura vyprávění díky tomu vlastně neexistuje. Coeni k sobě slepili pár scének, do nich zasadili množství ujetých gagů a asi doufali, že to získá nějaký funkční patvar. A ač jsem se opravdu snažil, asi jsem žádný nenašel. 4/10(15.7.2016)

Zaručená pravda o tvorbě nákladných filmů od A až po Z v nejpraštěnější komedii od... posledních nevážných Coenů? Škoda syndromu nesourodosti, mající za následek vcelku průměrný slepenec tuhle výborných, támhle o něco trochu slabších gagů.(10.6.2016)