Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ScarPoul
  ****

  Ceonovci na vtipnú nôtu. Tentokrát pocta klasickému Hollywoodu. A v zásade je to dobré. Všetky tie parafrázy na Ben- Hura veľmi oceňujem, hoci zápletka mi nepríde natoľko zaujímavá a postavami natoľko zmotivovaná aby fungovala ako funkčný a prekvapivý príbeh. Film je ale plný postavičiek a skvelých etudiek. Či už sa jedná o tie na hereckom poli ( Ralph Fiennes) alebo tom komickom( Channing Tatum hľadiaci z ponorky na svoj dom). Film funguje ako samostatný a funkčný svet, ale divákovi, ktorý nepozná Hollywoodsky štúdioví systém film veľa nepovie. Nie je divácky natoľko ústretový hoci sa tak tvári. A bohužiaľ nadmiera postáv, málo času a nejasná zápletka spôsobuje, že film je skôr podarenou exhibíciou než filmom pre masy. So žiadnou z postáv sa totiž nestotožníme. Pre mňa ale stále zábavné. A je tu Scarlett v plavkách.(10.4.2016)

 • Gilmour93
  ***

  Krizový manažer v továrně na sny a přetvářku těžký chleba má, aneb se satirickou láskou na téma hollywoodská éra kočičího zlata.. Prakticky neomezená tvůrčí svoboda Coenů se začíná stávat dvojsečnou zbraní, obzvláště když hodně výpadů cílí jen na úzký okruh zasvěcených. Sice opakovaně prokazují, že mají retro prostor v malíku, ale tentokrát zůstal pocit, že si postavy různě pokřiveného charakteru zasloužily na úkor pomrkávání na cinefily mnohem více péče, tak jak se to podařilo u Bartona Finka. Taneční výstup a ponorkový nástup stepujícího teplomilného soudruha Tatuma byl zážitek srovnatelný s očividnou zkušeností ze zvracejícího koně, močícího hada či podvyživeného Jonaha Hilla..(7.7.2016)

 • Wacoslav1
  **

  Není to nejhorší i když žánrově to není moje, ale 1* dolů za to, že vystřihli Dolpha. To mě nakrkli.40%(29.5.2016)

 • Malarkey
  *

  To, že tento film bude vzpomínat na starý Hollywood v polovině minulého století, s tím se dalo počítat. To, že v něm bude miliarda nekonečných narážek byla taky vlastně samozřejmost. Jenže to, že si bratři Coeni arogantně mysleli, že všichni víme všechno o Hollywoodu a veškeré narážky nejenom, že pochopíme, ale budeme se jim nutně smát, tak to byli dost na omylu. On tenhle film totiž zase tak vtipnej není a to ani přesto, že tu hlavní roli má Josh Brolin se svým producentem, což by samo o sobě mohlo vytvořit tucet nekonečně vtipných scén. Jenže to by ten humor nesměl být sušší jak Martiny na Panenských ostrovech. Škoda, mám Coeny rád, ale tenhle film byl děsnej.(15.6.2016)

 • Rominator
  **

  Cameo Dolpha Lundgrena bylo delší, protože se zúčastnil dvou natáčecích dnů, ale jeho scéna s Tatumem byla vystřižena podle slov Ethana Coena kvůli celkové délce filmu. V kinosestřihu ho lze proto stěží zahlédnout jako siluetu kapitána sovětské ponorky. Christopher Lambert má ve filmu cameo režiséra Sesluma, který točí scénu s námořníkama.(3.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace