Deník puberťačky

The Diary of a Teenage Girl

Denník pubertiačky

(festivalový název)

USA, 2015, 102 min

Taková promiskuitní a vypočítvá tvář Juno. 65%(8.1.2016)

Hodně zvláštní film plný intimních scén. Nemůžu říct, že mě nebavil. Ale pořád mi tam něco chybělo. Možná trochu víc šťávy by to chtělo. Pak bych třeba zvýšila svoje hodnocení. Chvílema mi děj přišel až moc ponurý a depresivní. A taky mi moc nešlo do hlavy, že by se takhle chovala 15ti letá puberťačka v té době ... I když .. všechno je asi možný. 55%-(30.3.2016)

Tenhle deník puberťačky bych spíš přejmenoval na Deník nymfomanky nebo veřejné prostitutky. Líp by to vystihlo celej film, kterej není nic jiného, než klasickým americkým dramatem s pár kreslenými nápady zakomponovanými do filmu.(25.5.2016)

Veľmi sa chcela podobať na svoju mamu a skoro sa jej to aj podarilo. Našťastie prišiel ten správny impulz a v živote sa trošku poupratovalo ... no, tak to bolo vo filme. Kresbičky boli fajin, aj muzika, aj atmosféra a áno, aj Alex bol fajin. Project 52 Films by Women (30.1.2016)

• 1frida2

Tak někdo, holt, talent má(Xavier Dolan), někdo,žel, jen doluje a nic(Marielle Heller).Project 52 Films by Woman.(11.1.2016)