Deník puberťačky

Denník pubertiačky

(festivalový název)

USA, 2015, 102 min

• 1frida2

Tak někdo, holt, talent má(Xavier Dolan), někdo,žel, jen doluje a nic(Marielle Heller).Project 52 Films by Woman.(11.1.2016)

Taková promiskuitní a vypočítvá tvář Juno. 65%(8.1.2016)

Veľmi sa chcela podobať na svoju mamu a skoro sa jej to aj podarilo. Našťastie prišiel ten správny impulz a v živote sa trošku poupratovalo ... no, tak to bolo vo filme. Kresbičky boli fajin, aj muzika, aj atmosféra a áno, aj Alex bol fajin. Project 52 Films by Women (30.1.2016)

Coming of age film na který jsem v roce 2015 čekal a přišel poslední den roku. Odvážné, nepodbízivé, neubulené. Spravená chuť po teenage zklamání Me & Earl & the Dying Girl. A budoucnost Bel Powley bude zajímavé sledovat.(2.1.2016)

• Rodriguez

A nechtěl by někdo zfilmovat můj deníček? Poskytnu ho zdarma a chci jen procento z finálního výdělku. Nikdo? V tom případě by popis byl asi stejně nudný jako deník pubertačky, kdy je vše tak nesympatické... 35%(6.3.2016)

• - Scény ve třídě se natáčely ve škole Lincoln Middle School v Alamedě v Kalifornii, a přestože měli filmaři povoleno ve škole natáčet, nechtěli překážet, a tak se všechny scény uvnitř natočily během jedné noci. Iluze dne byla vytvořena světly namířenými za okny třídy a filtry kamery. (hansel97)

• - Monroe (Alexander Skarsgård) se v televizi u Minnie (Bel Powley) doma dívá na seriál H.R. Pufnstuf (1969). (hansel97)

• - Minnie (Bel Powley) jde s kamarády do kina na půlnoční promítání filmu Rocky Horror Picture Show (1975). (hansel97)