Deník puberťačky

• slovenský

Denník pubertiačky

(festivalový název)

USA, 2015, 102 min

Hodně zvláštní film plný intimních scén. Nemůžu říct, že mě nebavil. Ale pořád mi tam něco chybělo. Možná trochu víc šťávy by to chtělo. Pak bych třeba zvýšila svoje hodnocení. Chvílema mi děj přišel až moc ponurý a depresivní. A taky mi moc nešlo do hlavy, že by se takhle chovala 15ti letá puberťačka v té době ... I když .. všechno je asi možný. 55%-(30.3.2016)

• Rodriguez

A nechtěl by někdo zfilmovat můj deníček? Poskytnu ho zdarma a chci jen procento z finálního výdělku. Nikdo? V tom případě by popis byl asi stejně nudný jako deník pubertačky, kdy je vše tak nesympatické... 35%(6.3.2016)

Mňa osobne nejak story Minnie nezaujala, hoci na jej kozy by som sa veľmi rád nasal! Forma predčila obsah v tomto prípade podľa mňa,.. 50%(2.1.2016)

Veľmi sa chcela podobať na svoju mamu a skoro sa jej to aj podarilo. Našťastie prišiel ten správny impulz a v živote sa trošku poupratovalo ... no, tak to bolo vo filme. Kresbičky boli fajin, aj muzika, aj atmosféra a áno, aj Alex bol fajin. Project 52 Films by Women (30.1.2016)

Taková promiskuitní a vypočítvá tvář Juno. 65%(8.1.2016)