poster

Deník puberťačky

 • USA

  The Diary of a Teenage Girl

 • slovenský

  Denník pubertiačky

  (festivalový název)

Drama

USA, 2015, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marqta
  **

  Moc se mi líbil celý nápad, obecně mám ráda "deníkově" a retrospektivně (zde alespoň častečně) pojaté filmy a celá ta kompozice mi sedla. Líbila se mi i ta hlavní myšlenka/zápletka, ale to je možná tak všechno. Asi v tom hrálo velkou roli to, že mi hlavní hrdina poměrně dost lezla na nervy a stejně tak i její matka. Hodně reakcí postav na nějakou situaci (což byla tady možná i taková klíčová věc, když se jedná řekněme o vztahové drama ....:D ) mi přišla nereálná vykonstruovaná, občas lehce absurdní případně až lehce parodická. Hlavně, aby to celé tak nějak sedělo do předem připraveného konceptu "divokých sedmdesátek" a nedej bože, kdyby se vynechal nějaký ze žhavých motivů, které se vám pravděpodobně ve spojení s touhle dobou vybaví. Vidět se to dá, ale jednou mi to stačilo. Možná jsem do snímku vkládala zbytečně vysoké naděje a možná proto jsem zklamaná...Taky mě mrzí že film řešící takovéhle poměrně silné téma nemá nějaké solidní zakončení, které by všemu tomu "dramatu" dávalo nějaký smysl...(3.5.2016)

 • Malarkey
  ***

  Tenhle deník puberťačky bych spíš přejmenoval na Deník nymfomanky nebo veřejné prostitutky. Líp by to vystihlo celej film, kterej není nic jiného, než klasickým americkým dramatem s pár kreslenými nápady zakomponovanými do filmu.(25.5.2016)

 • Rob Roy
  ****

  Coming of age film na který jsem v roce 2015 čekal a přišel poslední den roku. Odvážné, nepodbízivé, neubulené. Spravená chuť po teenage zklamání Me & Earl & the Dying Girl. A budoucnost Bel Powley bude zajímavé sledovat.(2.1.2016)

 • 1frida2
  *

  Tak někdo, hold, talent má(Xavier Dolan), někdo,žel, jen doluje a nic(Marielle Heller).Project 52 Films by Woman.(11.1.2016)

 • S.Quentin QUALE
  ***

  Taková promiskuitní a vypočítvá tvář Juno. 65%(8.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace