poster

Deník puberťačky

 • USA

  The Diary of a Teenage Girl

 • Slovensko

  Denník pubertiačky

  (festivalový název)

Drama

USA, 2015, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rodriguez
  **

  A nechtěl by někdo zfilmovat můj deníček? Poskytnu ho zdarma a chci jen procento z finálního výdělku. Nikdo? V tom případě by popis byl asi stejně nudný jako deník pubertačky, kdy je vše tak nesympatické... 35%(6.3.2016)

 • kaylin
  ****

  Musím uznat, že tohle je film, který se mi hodně zamlouval. Nejenom proto, že je to o sexu, ale i o tom, jak je problematický, pokud mu propadnete. A také díky tomu, že je to tak trochu o komiksu. Jednotliví herci byli naprosto skvěle vybráni, což musím ocenit v první řadě. Bel Powley opravdu může vypadat na těch 14, i když jí je 23.(8.1.2016)

 • Marqta
  **

  Moc se mi líbil celý nápad, obecně mám ráda "deníkově" a retrospektivně (zde alespoň častečně) pojaté filmy a celá ta kompozice mi sedla. Líbila se mi i ta hlavní myšlenka/zápletka, ale to je možná tak všechno. Asi v tom hrálo velkou roli to, že mi hlavní hrdina poměrně dost lezla na nervy a stejně tak i její matka. Hodně reakcí postav na nějakou situaci (což byla tady možná i taková klíčová věc, když se jedná řekněme o vztahové drama ....:D ) mi přišla nereálná vykonstruovaná, občas lehce absurdní případně až lehce parodická. Hlavně, aby to celé tak nějak sedělo do předem připraveného konceptu "divokých sedmdesátek" a nedej bože, kdyby se vynechal nějaký ze žhavých motivů, které se vám pravděpodobně ve spojení s touhle dobou vybaví. Vidět se to dá, ale jednou mi to stačilo. Možná jsem do snímku vkládala zbytečně vysoké naděje a možná proto jsem zklamaná...Taky mě mrzí že film řešící takovéhle poměrně silné téma nemá nějaké solidní zakončení, které by všemu tomu "dramatu" dávalo nějaký smysl...(3.5.2016)

 • eLeR
  ****

  Veľmi sa chcela podobať na svoju mamu a skoro sa jej to aj podarilo. Našťastie prišiel ten správny impulz a v živote sa trošku poupratovalo ... no, tak to bolo vo filme. Kresbičky boli fajin, aj muzika, aj atmosféra a áno, aj Alex bol fajin. Project 52 Films by Women (30.1.2016)

 • Malarkey
  ***

  Tenhle deník puberťačky bych spíš přejmenoval na Deník nymfomanky nebo veřejné prostitutky. Líp by to vystihlo celej film, kterej není nic jiného, než klasickým americkým dramatem s pár kreslenými nápady zakomponovanými do filmu.(25.5.2016)

 • - Film byl poprvé publiku představen na festivalu Sundance (leden 2015), podruhé poté na Berlinale (únor 2015). (glumka)

 • - Monroe (Alexander Skarsgård) se v televizi u Minnie (Bel Powley) doma dívá na seriál H.R. Pufnstuf (1969). (hansel97)

 • - Scény ve třídě se natáčely ve škole Lincoln Middle School v Alamedě v Kalifornii, a přestože měli filmaři povoleno ve škole natáčet, nechtěli překážet, a tak se všechny scény uvnitř natočily během jedné noci. Iluze dne byla vytvořena světly namířenými za okny třídy a filtry kamery. (hansel97)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace