Příběh života jedné rodiny, který se odehrává na konci války Severu proti Jihu. Ovdovělá matka tří dětí Belle se snaží v nejistých časech po válce všemi možnými způsoby ubránit rodinné pozemky. Díky zkorumpovaným představitelům banky, která ovládá toto město, se z Belle pomalu stává psanec na útěku. Série událostí ji postaví před otázku, zda je lepší být poctivým, dobrým člověkem, kterým byla doposud, nebo zda má udělat vše pro přežití své rodiny. (Nova Cinema)

eLeR

Úplne obyčajný príbeh, ktorých je v telke na stovky. Veľmi predvídateľný dej, herecky nič prevratné a fantastická štvorka v banke to bola tiež paráda. A ten koniec? V prvom momente som začala hľadať, či to nemá pokračovanie. V druhom som pochopila, že nemá. ()

mimozakon

Dlhý nudný western, ktorý skončí neskončí. Návrat strateného syna z dôvodu vylúpenia banky v rodnom mestečku. Lúpež zlata, ktoré patri protivníkom občianskej vojny. ()

w.w.

Mne sa to páčilo, má to rýchly dej, stále sa niečo deje aj keď mám dojem akoby to bolo príliš postrihané a ten záver bol odstrihnutý úplne - to je asi jediná veľká vada na filme. 3 a pol zaokrúhlim na 4 hviezdičky. ()