Fakjů pane učiteli 2

Suck Me Shakespeer 2

Fakju pán profesor 2

Komedie

Německo, 2015, 115 min

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $82,789,000▐ už to nemá také účelové frky ako prvý diel ale kde tu sa niečo trefné vynorí, je to natočené aspoň v peknom exotickom prostredí, zápletka filmu je dosť mimózna ale dobre, keď sa už nič lepšieho nedalo vymyslieť /videl v kine 2x: 55%/(4.11.2015)

Přesto, že je to ujetější a samostatných fórků je tu víc, nejsou tak kvalitní, jako v prvním díle a scénář je celkově o něco horší. Snažili se to až příliš poameričtit.(20.3.2016)

Překvapivě docela stejně dobrá sranda jako minule. Líbilo se mi to uštěpačné sekání na všechny strany, youtube blbkami počínaje, přehnaně na oko cool slušňáky se zdánlivě ušlchtilými cíli konče. A i ten hlavní hrdina není tak úplně čistý. Jednoduché, oddechové, zábavné. Že budu u Německé komedie čekat na trojku, by mě nikdy nenapadlo. Doufám, že bude.(13.3.2016)

// Production Companies : Constantin Film International, Constantin Film Produktion, Red Balloon Films // Rovnako vtipné, ako prvý diel, nie je tomu čo vytknúť. Všetkým nadšencom komediálneho žánru vrelo odporúčam.(2.11.2015)

• sonnak

Jednička mi místy přišla opravdu vtipná. Dvojka je místy extrémně otravná až nepříjemná, bez nápadu a kvalitního humoru. Jediné východisko by bylo trochu se před kinem picnout.(11.11.2015)