Fakjů pane učiteli 2

Suck Me Shakespeer 2

Fakju pán profesor 2

Komedie

Německo, 2015, 115 min

O chlup dokonalejší kokotina, než tomu bylo před rokem. Chci trojku!(16.11.2015)

Film udělaný přesně pro generaci dnešních mladých (i já jsem se ovšem slušně pobavila), kteří jsou odkojeni "jůtůbem". Snad poprvé se mi stalo, že je druhý díl snad ještě lepší než ten první. Ani trochu nelituji toho, že jsem na to šla do kina. Jedno mi ovšem nesedělo - sirotci, kteří měli prostředky na to, aby si sehnali elektrické čluny (nebo jak se tomu nadává) a jediné na co mají myšlenky je jídlo z mekáče. Díky těmto maličkostem jsem nedokázala dát plný počet hvězdiček. Musím ovšem sama sobě trochu posypat hlavu popelem, protože jsem dříve naprosto nesnášela jakoukoliv zmínku o Němcích, ale tento film se jim naprosto vyvedl (a je snad ještě vtipnější než vše co jsem do teď viděla). Doufám, že bude ještě něco tomuto podobného, protože minimálně dvojice šprtka a bývalý kriminálník mě baví neskutečně.(17.11.2015)

Žádám Oscary pro celé mladistvé osazenstvo.(25.11.2015)

Zklamání. Jednička geniálně zvrácená, plná odzbrojujícího humoru, dvojka líná nuda okořeněná sociální tématikou pro změnu v exotickém prostředí Thajska. Škoda, čekal jsem něco více. Pár fórků se rozhodně podařilo prodat beze zbytku - Všichni učitelé jsou kreténi, on je ale v pohodě kretén, herci výborní včetně M'Bareka, který cedí jeden brutální vtípek za druhým, jeho sbírka dementů taky, ale prostě to proti jedničce ztratilo náboj a já se místy dokonce i nudil. Škoda...ale přehnaná očekávání většinou nevyjdou... 70%(20.3.2016)

Čechy tolik oblíbená komedie tu má očekávané pokračování. Je krásné, že i komedie z Evropy může vykřesat slušný balík a ještě k tomu to může být dokonce i vtipné, což druhý Fuck Off Hollywood rozhodně je! Je pravda, že jsem se asi nebavil tolik, jako u prvního dílu, nicméně režisér Bora Dagtekin i tak udržel tu dobře rozjetou laťku humoru, svižnosti a příběhu na vysoké úrovni, což jen tak někdo nesvede. Za mě rozhodně velká spokojenost. I ten dabing se dal skousnout, ale dabované nepovedené záběry fakticky bijí do uší! :-D ___ (Cinestar, Hradec Králové)(8.11.2015)