poster

Fakjů pane učiteli 2

 • Německo

  Fack ju Göhte 2

 • anglický

  Suck Me Shakespeer 2

 • Slovensko

  Fakju pán profesor 2

Komedie

Německo, 2015, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  **

  Tvůrci se evidentně nepoučili a proto je film určen jen pro Něměcký trh, důvodem jsou zcela neznámí herci. Pokud jde o kvalitu filmového materiálu je docela bídná. Sledujeme zápletku, kterak náš falešný učitel Zeke příjde k diamantům, které zašije do plyšáka, ten potom zcela náhodou putuje do Thajska a naši studenti samozřejmě musí být u toho. No řeknu vám takhle nesympatickou bandu děcek aby pohledal. Teoreticky by mohlo film zachránit množství vtipných situací, jenže ty jsou někde na dně moře. Příští díl zcela určitě vynechám, protože tahle pubertální zábava mě opravdu nic neříká. 40%(26.5.2016)

 • Shakers
  ****

  Je to síce fajn a znova som sa bavil, ale Fack ju Göhte Vol. 2 je trošku slabší. Bolo to cítiť hlavne v tých vtipnejších pasážiach, ktoré niekedy alebo nie v takej miere ako prvý diel boli viac trápne ako vtipné. Každopádne pán profesor aj zo svojou triedou idiot je späť a znova sa jedna o celkom fajn srandu. Škoda len, že sexi pani učiteľka nedostala toľko priestoru ako v prvom diely. Za to im posielam do Nemecka jedno Fakju. 80% - 4*(12.4.2016)

 • H34D
  **

  Po velice osvěžující jedničce, která dokázala i jisté známky své hlouposti převrátit v přednosti (humor), přichází dvojka, která výše zmíněné absolutně nezvládá. Děj je odbytá a neorganizovaná vata, v níž se postavy volně pohybují po určitém prostoru a volně mluví, přičemž narazit na vypointovaný vtip je zde obtížnější než integrovat muslimy do ČR. Fakjů pane učiteli 2 není vyloženě tragicky nezáživný film, úroveň poskytnuté zábavy zkrátka odpovídá slabšímu průměru... 4/10(9.4.2016)

 • kingik
  odpad!

  Zklamaný německý divák Hans Štetke se nenechal odradit nevalnou úrovní prvního dílu a kino poctil svojí návštěvou i podruhé, neboť nadále věřil v sílu německého národa a chtěl vrátit hrdost německé kinematografii. Ale opět si jen stěžuje: Na ja, sehr witzig! Nemecky narod je f slzach. To neny rezšiser, das ist ein Terorist! Warum nemecky narod must platyt za takofi scheiße Spielfilm. Když byl meine Onkel na fronte, sčilel takofi tčerny žebraky do hlafi, ale any fe snu by cho nenapadlo, že jednou bude botyč chrat v nemeckym filmu. Ja zirala na to jak na zjefeny. Kein ftyp, co tochle mnelo byt?! Nemecky narod habe kein respekt. Toho tčernycho Kerl by nefipral any Ariel. Na to se nedalo dyfat. Nykdy by mne nenapadlo, že lze jit sehr chluboko, ještě chuř než poprfi. Ja nepofazšofala kino nafščeva za wichtig, ale když se chraje nemecky Spielfilm, je to pžimo narodny pofinost. Unbekannte cherci, jak z total ochotnyk difadla. Našch narod milofal Vlastu Buriana, aber hier nebyt ftyp, jen Große Scheiße. Meine chrdost klesla na nejnyžši urofen. Sedam do Volkswagen, necham se fichulit od Claudia Schiffer a pak umyslne sjedu ze skaly. Nicht mehr, bitte. A já dodávám: film na rozleptání mozku. Kurva, jak toto může být v červených číslech?! Tenhle film absolutně nesnese srovnání s žádným jiným filmem. Jsem svědkem zrodu nového žánru zvaného Deutsche Stupidum. Dvě hodiny mně připadaly jako věčnost. Jo, německá kvalita, pevnost a blbost. 0%(18.11.2015)

 • Praxis
  ***

  Zklamání. Jednička geniálně zvrácená, plná odzbrojujícího humoru, dvojka líná nuda okořeněná sociální tématikou pro změnu v exotickém prostředí Thajska. Škoda, čekal jsem něco více. Pár fórků se rozhodně podařilo prodat beze zbytku - Všichni učitelé jsou kreténi, on je ale v pohodě kretén, herci výborní včetně M'Bareka, který cedí jeden brutální vtípek za druhým, jeho sbírka dementů taky, ale prostě to proti jedničce ztratilo náboj a já se místy dokonce i nudil. Škoda...ale přehnaná očekávání většinou nevyjdou... 70%(20.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace