Fakjů pane učiteli 2

Fakju pán profesor 2

Komedie

Německo, 2015, 115 min

• Zodd

Jednička mi nepřišla příliš konzistentní, ale hodně jsem se zasmál. U dvojky bohužel ne. Je plná popkulturních rádoby vtipů, které u mě absolutně nefungují. Jako by se skoro zapomnělo, o co v jedničce šlo. Pokus o nějaké sdělení tu dvouhodinovou nudu nezvrátí.(19.9.2016)

• Fr

„TAKOVÉ AKCE SE ŽÁKY ČLOVĚKA STMELÍ. AŽ SE VRÁTÍTE, BUDETE SKVĚLÁ PARTA.“ …“CO KDYŽ NĚKDO UMŘE?“…“ /// Školní vejlet (nebo tak něco) do Thajska. Pařba? Tak hlavně to není žádná řachanda. Zato celkem slušně poučujou, moralizujou, ničej drogy… V zásadě proti těm věcem nic nemám (a to nejsu učitel), jen jsem místo dobročinýho příběhu čekal spíš bláznivou (ulítlou) kravinu. Ale třeba dnešní náctiletí… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Potřebuju rychlokurz z Fausta (jo z toho co napsal Goethe) . 2.) Jsem puberťák a potřebuju zjistit, jestli mě maj doma rádi. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(10.8.2016)

"Videli sme tam kopu šikmookých, ale to nemôžme hovoriť, pretože sme bývalí nacisti." :D(16.3.2016)

• verbal

Babylón čmoudů, náš západní soused Spolkova republika Syrsko-Turecká, začíná po vzoru žabožroutů vyučovat Evropu k toleranci ke kdejakému parazitickému svinstvu, protože pomalu začíná praskat ve švech. Na rozdíl od poměrně vtipné a vcelku svěží jedničky je dvojka filmu „Sagvan a banda vypatlaných dětí německých socek alias Mrdám tě, cigánský mukle“ jen narychlo splácanou a trapnou Troškijádou za každou cenu, jen aby káplo ještě nějaké to ojro navíc. Na povrchu mentálně zaostalá kokotmédie pro stejně vyspělé publikum, uvnitř hrozivě mentorský multikulti podtext o tom, jak podnětné a kůl je mít v kožichu Zimíra, imáma za učitele a mešitu za barákem, jak velkorysé je zkurveným thajským zlodějům nastavovat druhou tvář a oplácet láskou a dobrosrdečností a jak z partičky vymatlaných asociálních dementů vychovat mávnutím kouzelné Angely kohortu „kulturních“, empatických a prudce inteligentních sluníčkářů s dveřmi na jih dokořán. Pro náctileté debily vskutku velmi nebezpečná podprahová taškařice!(15.3.2016)

Překvapivě docela stejně dobrá sranda jako minule. Líbilo se mi to uštěpačné sekání na všechny strany, youtube blbkami počínaje, přehnaně na oko cool slušňáky se zdánlivě ušlchtilými cíli konče. A i ten hlavní hrdina není tak úplně čistý. Jednoduché, oddechové, zábavné. Že budu u Německé komedie čekat na trojku, by mě nikdy nenapadlo. Doufám, že bude.(13.3.2016)

• - Po skončení závěrečných titulků je možné sledovat nevydařené scény. (Cheeker)

• - Tento film je druhým nejúspěšnějším německým filmem. Prvním je Manituova bota (2001). (NormanBates)

• - Natáčelo se v Mnichově a Berlíně v Německu, v Bangkoku a dalších  místech v Thajsku. (Cheeker)