poster

Fakjů pane učiteli 2

 • Německo

  Fack ju Göhte 2

 • anglický

  Suck Me Shakespeer 2

 • Slovensko

  Fakju pán profesor 2

Komedie

Německo, 2015, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • eraserhead666
  ****

  Překvapivě docela stejně dobrá sranda jako minule. Líbilo se mi to uštěpačné sekání na všechny strany, youtube blbkami počínaje, přehnaně na oko cool slušňáky se zdánlivě ušlchtilými cíli konče. A i ten hlavní hrdina není tak úplně čistý. Jednoduché, oddechové, zábavné. Že budu u Německé komedie čekat na trojku, by mě nikdy nenapadlo. Doufám, že bude.(13.3.2016)

 • rikitiki
  *

  Výlet do Thajska se stal jediným smysluplným důvodem, proč neustále ukazovat svalnatou figuru Elyase M'Bareka polonahou, aby si divačky přišly na své. Takže obnaženého "pana učitele" tam máme požehnaně. O ničem víc už film není, děj se totálně rozpliznul a sledujeme jen nejodfláklejší klišé o soutěži "té naší hodné školy" plné sígrů s privilegovanou střední, kde se pochopitelně ukáže, že ta nebojuje čestně. Scénář je tak chatrný, že si vypomáhá i dlouhými záběry podmalovanými jen hudbou. ___ Nesympatické mi přišlo i, patrně nezáměrné, zobrazení bělošské nadřazenosti, kdy německý turista učí thajského chlapce rybařit v moři, nebo když skupinu thajských sirotků vede blonďatý árijec.(23.4.2016)

 • Rakosnicek77
  *****

  Hledat v tomhle jakékoliv umění je blbost a srovnávat ještě větší. Je to jen a pouze zábava a ta se opět skopčákům vydařila :-)(30.10.2015)

 • FTP
  *

  Sračka.. herci, kteří by možná uměli hrát, ale jejich úkolem je dělat ze sebe idioty, kteří pobaví publikum u-15. Hláška filmu: "To bylo tsunami i na Labi, nebo co ty s tim máš společného?"(31.10.2015)

 • mzss1
  ***

  |63%| Shlédnuto v kině. No, na tohle jsem se teda fakt do kina nechystal. xD Ale když jsem byl nakonec ukecán, tak jsem na to šel. První díl jsem neviděl. No, nebylo to tak zlé, jak jsem si zpočátku myslel, že bude. Je to taková německá retardovaná komedie, která především díky dobrým hláškám hlavního hrdiny (učitele) filmu si udržela mou pozornost až do konce. Nějak moc vtipných scén zde není kromě dvou povedených. Spíš je to stavený na těch hláškách, kecech, které mě opravdu bavili, takže jsem se fakt smál. Studenti byly retardi no, ale občas i pobavili. Učitel byl ale nejlepší. Co k tomu dodávat ? Neplánové kino jsem přežil, takže ty 3* dávám s čistým svědomím a ze zvědavosti se někdy asi podívám i na ten první díl.(13.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace