Fakjů pane učiteli 2

Suck Me Shakespeer 2

Fakju pán profesor 2

Komedie

Německo, 2015, 115 min

Hodnotím stejně, jako první díl. Dějově mi to přišlo zajímavější, ale u jedničky jsem se opravdu víc nasmála. Ale bylo to fááájn. Je to rozhodně dobrý snímek, povedená komedie, ale prostě víc jak 3* dát nemůžu. Vždyť je to v zásadě hrozná kravina! Ale zábavná a rozhodně neviděná naposledy. 3*(1.11.2015)

I když Zeki v jedničce úspěšně dokončil přeměnu v ochočeného beránka, do dvojky naštěstí opět nastupuje ve špičkové formě vrcholového anarchistického pedagogického inovátora, čili o zábavu i motivaci pro to stát se učitelem je vystaráno. Přesně tohle určitě mysleli všichni vedoucí praxe, když nám říkali, že chlapi to mají ve školství jednoduché. P.S: Sloužit může úplně všechno, pokud se to umí používat. K nelibosti puritánů i sprostota.(23.11.2015)

Super podívaná jako u jedničky!(13.3.2016)

• - Když Zeki (Elyas M'Barek) se svými žáky a místními sirotky na výletu v Thajsku navštíví McDive jedí jídla v baleních s německými nápisy, přestože se jedná o thajskou pobočku McDonald's. (hansel97)

• - Po skončení závěrečných titulků je možné sledovat nevydařené scény. (Cheeker)

• - Tento film je druhým nejúspěšnějším německým filmem. Prvním je Manituova bota (2001). (NormanBates)