Komorný príbeh dvoch bývalých manželov, ktorí po rozvode rekapitulujú svoj život. (STV)

jezurka42

Povedala som, že raz sa ma bude môcť znova dotknúť poprvý raz. Povedala som, vezmi ma, odveď ma. A že za ten čias, ktorý nám zostane prežiť, budeme musieť odolávať smrti. Po letech došlo k setkání, dvou lidí již si neznámých, kteří pro ty chvilkové vášně a polozapomenuté radosti otevřeli svou náruč a přivítali v ní kopu starých ran a křivd, jenž tehdy i dnes pohltili jejich bytosti. To on tehdy poprvé použil síly a zbičoval své milé duši i srdce, a ona se jen smutně usmála a natáhla ještě k tomu všemu ruce. La musica je komorním, intimním pohledem do rozbo(u)řeného vztahu dvou lidí, kterým láska zlámala vaz a vzala veškeré iluze. A přesto si to všechno tak strašně závidí. Jeden druhému, jeden druhého. Protože to celé zasvětili té jediné touze. Sonátě o věčném bytí laskavé bohyně jménem tužba. ()

rivah

Rozhovor těch dvou bez výrazu v kavárně, přerývavý, občas neslyšný, doprovázený vtíravou hudbou. párkrát přerušený černobílým exkurzem na ulici či k moři.(50%) ()