• Renton

Jak zmizel labyrint, zmizelo i to málo zajímavého a nastala spousta bolestně dlouhých minut tuctově překombinovaného děje s hromadou klišé a stupidních "náhodných" setkání. Hezky vypadající, ale pořád jen hloupě nudná post-apo vata.(22.11.2015)

Oproti prvnímu dílu, značně odvážnější, akčnější a dospělejší a přestože se nejedná o žádnou pecku, hravě překonává jakýkoliv díl Hunger Games.(4.4.2016)

Nenáročná oddechovka, která v záplavě dnešních teen sraček vládne ve všech směrech a ještě dokáže rozvibrovat nostalgickou strunu mladí, kdy frčely filmy jako Útěk z Absolomu! Přes všechny výhrady a tunu klišé čtyřhvězdí. Vyloženě lepší, než první díl to ale nebylo.(20.11.2015)

Mnohem lepší a zábavnější než první Maze Runner.(17.11.2015)

• mzss1

|32%| Dá se říci, že se jedná o úplně přímé pokračování předchozího filmu. Snad jen pár minut po skončení děje v minulém příběhu. No, Labyrint: Útěk mi přišel jako odpočinkový snímek na 1 pohodové shlédnutí a ty lepší 3 hvězdy jsem dal s čistým svědomím, ale tohle? To je teda o dost slabší. Jednak, tento druhý díl přeci nese název Labyrint: Zkoušky ohněm, ne? Labyrint! To slovo je zde v názvu asi zbytečné, spíš bych zvolil název Labyrint: Útěk 2. ;-) Docela jsem se těšil na nový Labyrint a ono to bylo jen nudné utíkání před nepřáteli. Ještě tak prvních cca 45 minut šlo, pak už se to utopilo do sterilní nudy a prázdna – alespoň tak jsem to cítil já. Jako, chválím, že se tu furt něco dělo až na závěr, kdy tempo doslova vyhořelo, ale to není vše. Nebavilo mě to. Herecké osazenstvo stejné jako v jedničce, takže bez komentáře. Hudba obyčejná – ani jsem si ji nevšiml – no však tu nebyla moc zapotřebí. Na úplném konci filmu tu máme menší vysvětlení pár aspektů, ale přišlo mi to nudné a nezajímavé. No nic, nebudu to dál kritizovat. První film mě vcelku zaujal, tento moc ne a další díl raději vynechám. S odř.ušima tu 2 hvězdu dávám, uvědomil jsem si, že jsou horší filmy, když jsem zauvažoval jen o té jedné.(12.3.2016)