Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Handle
  ****

  Docela jsem se bál, kam bude druhý Labyrint směřovat, ovšem jsem opět spokojený (možná ještě o chlup více než s prvním dílem). S podprůměrnými zahraničními recenzemi naprosto nemůžu souhlasit, Wes Ball je zatraceně dobrý režisér, který umí po všech stránkách. Myslím, že až dostane na starost ambicióznější film, budeme se ještě hodně divit. Mladí herci si také nevedou vůbec špatně a předvádí celkem sympatické výkony. Po filmařské stránce je to dost kvalitní počin, v žánru teen sci-fi vysoký nadprůměr. Že to má pár logických děr, je věc druhá. Ale mě osobně to nijak nevadí, celé mě to prostě bavilo a to i přesto, že podobných film už jsem za posledních pár let viděl mraky. Žádný z nich ovšem nemá tolik vymakanou akci jako právě Labyrint. Snad závěr nezklame... :)(18.9.2015)

 • DEXTER099
  **

  Nooo,tak po prvním díle,kde jsem byl opravdu mile překvapen,mi bohužel druhý díl připomínal všechny ty dnešní teenagerovské filmy,kde parta hrdinu zvládne vidličkou přemoct to největší zvíře na světě.Ach jo...Neříkám,že první díl nebyl pro podobné obecenstvo,ale měl správnou temnou atmosféru,kdežto zde...no škoda povídat.Hurá na třetí díl,třeba se objeví i teletubbies.Za mě celkově 40% a dvě hvězdy.(26.12.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Dobrý večer, tady Zlosyn, zánik lidstva, oddělení smrtící izolace nezletilých." Postupem do druhého levelu tvůrci "s citem" pošlapali jedinečnost původního labyrintu, kterých najednou byly hromady a z každé po letech bloudění našlo cestu ven stádo zmatených mladistvých. Já tomu tedy moc nerozumím, což se dá lehce vysvětlit tím, že tento snímek nemá obvyklé zbytečnosti, jakými jsou začátek a konec. Budu si tedy muset na vyvrcholení nějaký ten rok počkat, ale troufnu si tipnout, že Zlosyn vyhraje kontumačně, hrdinové se dobrovolně zavěsí na háky a Země odletí do jiné galaxie. Nebo to bude jinak? A není mi to jedno?(8.8.2016)

 • heyda
  *****

  Jako kdybych chtěl, asi bych na tomhle filmu našel dost much (z čeho žili, kde vzali výbavu a baťohy atd.), ale to vymazlené zpracování a svižný děj, který se každou minutu vyvíjel jiným směrem mě neskutečně bavil a zážitek z filmu mám naprosto prvotřídní. Kdybych měl porovnat s jedničkou, asi bych postavil oba díly na stejnou úroveň, ale zde si dovolím přidat i tu poslední hvězdu zejména proto, abych to hodnocení trochu vylepšil a vyvážil tak mnohé negativní komentáře. Na závěrečný díl se těším jako malej Jaryn. :D(8.1.2016)

 • ORIN
  ***

  S podobně zaměřenými knižními "young adult" sériemi se v poslední době doslova roztrhl pytel. Mají jistá specifika, díl od dílu se může dost zásadně změnit žánr a to, co funguje na papíře, nemusí fungovat na plátně. Druhý filmový díl Maze Runner (z pravděpodobně plánovaných čtyř) na tom není úplně špatně například oproti Rezistenci. Úplně se změnilo prostředí, podmínky a dystopický svět se rozevřel v celé své komplexnosti. Naštěstí se tvůrci nerozhodli příliš zabředávat do zákonitostí fikčního světa a jsou bez větších výjimek přímočaří, jak jen to jde. Hrdinové stejně jako v prvním Hobitovi nedělají nic jiného než utíkají. Útěky a honičky jsou to naštěstí nápadité a člověk nemusí přemýšlet nad nějakým hlubším poselstvím, které tam stejně není.(6.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace