Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kingik
  ***

  Pupíšci moji, celé se to má takhle. Pinďour Thomas s vizáží pouličního prostituta se i se svojí růžovou partou dostal z deště pod okap. Jejdanánky! Musí pro nebezpečnou organizaci C.H.A.O.S. ušít pestrobarevné ochranné oblečky (jsou trendy a in), aby se už nikdy nikdo nenakazil moc zlou nemocí zvanou Buzerantie, která po sobě nechává moc ošklivé lidičky, které mocinky křičí a dožadují se soulože ve fázi rozkladu. Všichni musí podniknout rychlý útěk do hor, kde je bezpečno, neboť zde sídlí početná armáda Pravá ruka, co tak úžasně umí pohonit pyje imunních růžových lidiček. A zásadně nehoní levou rukou. To máte smůlu, nebude to honění s pocitem jak od cizího. Wes Koule má koule a moc príma to zrežíroval. Ti, co mají rádi homixy, budou úplně vedle. Homix je speciální žánr, v němž počet chlapců převažuje nad děvčaty. A počet chlapeckých análů převažuje nad poševními vchody. Vše je, na rozdíl od předešlého dílu, invenčnější, barevnější, výpravnější, už nehrozí, že je děj svázán jednotvárností prostředí, dvě třetiny mají spád i dynamiku. Nebude se líbit závěrečná třetina, která přepne do laciného a silně seriálového módu, který naruší budovanou strukturu také tím, že celé to pořádně a růžově nevygraduje. Pupíšci, nevěšte hlavu, že závěrečná fáze připomíná prostředím skalisté exteriéry jugoslávských indiánek. Prostě asi tvůrcům došly penízky. Už se zde trochu víc tlachá, bombastické vyvrcholení není dopřáno, a tak ten tlumený výstřik do ruky ubral filmu bodíky. Ale jo, spokojenost by mohla být. Film trvá dvě hodiny, nešlo udržet vše na patřičné úrovni po celou dobu. Kdo nechce být homo, má zde Kayu Scodelario. Kdyby se trochu opláchla a přišmrncla, byla by sexy. A není tedy divu, že ve stavu, v jakém se nachází, se na ní žádný z chlapců nevrhne. Možná by z toho zápachu a celkové nedbalosti o zevní rodidla vrhl. Takže i po tomhle druhém dílu zůstanete s jistotou homo. A už si pozvolna připravujte pyje na další díl, který se rýsuje. U nás moc zástupců homixů nenajdete. Třeba "My z konce světa" nebo "Kamarádi". A vida, Pinďour Thomas připomíná Tondu Navrátila za mlada. Tak vidíte, jak je ten svět filmových homoboys malý. 60%(9.11.2015)

 • mzss1
  **

  |32%| Dá se říci, že se jedná o úplně přímé pokračování předchozího filmu. Snad jen pár minut po skončení děje v minulém příběhu. No, Labyrint: Útěk mi přišel jako odpočinkový snímek na 1 pohodové shlédnutí a ty lepší 3 hvězdy jsem dal s čistým svědomím, ale tohle? To je teda o dost slabší. Jednak, tento druhý díl přeci nese název Labyrint: Zkoušky ohněm, ne? Labyrint! To slovo je zde v názvu asi zbytečné, spíš bych zvolil název Labyrint: Útěk 2. ;-) Docela jsem se těšil na nový Labyrint a ono to bylo jen nudné utíkání před nepřáteli. Ještě tak prvních cca 45 minut šlo, pak už se to utopilo do sterilní nudy a prázdna – alespoň tak jsem to cítil já. Jako, chválím, že se tu furt něco dělo až na závěr, kdy tempo doslova vyhořelo, ale to není vše. Nebavilo mě to. Herecké osazenstvo stejné jako v jedničce, takže bez komentáře. Hudba obyčejná – ani jsem si ji nevšiml – no však tu nebyla moc zapotřebí. Na úplném konci filmu tu máme menší vysvětlení pár aspektů, ale přišlo mi to nudné a nezajímavé. No nic, nebudu to dál kritizovat. První film mě vcelku zaujal, tento moc ne a další díl raději vynechám. S odř.ušima tu 2 hvězdu dávám, uvědomil jsem si, že jsou horší filmy, když jsem zauvažoval jen o té jedné.(12.3.2016)

 • HAL
  ****

  Kvalitní pokračování kvalitního prvního dílu - Maze Runner se tak cementuje na pozici jediné young adult adaptace, kterou stojí za to sledovat (druhé, pokud mezi ně budeme počítat i Harry Pottera). Příběh už nemá tak přímočarý tah na branku, logicky, vše je tu mnohem složitější než jen útěk z Labyrintu, a tempo tak hlavně v závěru trochu trpí, ale pořád jde o zručně odvyprávěné řemeslo, kombinující dystopické příběhy totalitních konspirací se zombie řežbou v postapokalyptickém světě. 8/10(17.2.2016)

 • MikeCool
  **

  Druhý Labyrint se malinko vine ve stínu stejnoročního béčkového blockbusteru San Andreas, ovšem Labyrint je na tom o malinko lépe, hlavně díky ucházející inteligenci hlavních postav. Samotný název filmu mě do kina lákal na další famózní jízdu v úplně novém smrtícím bludišti, plných nových nestvůr. Namísto toho tvůrci tohoto pokračování (na přání) připravili podprůměrnou a nekulminující dobrodružnou akci v otevřeném apokalyptickém světě. ___ (Cinestar, Hradec Králové)(14.9.2015)

 • Pilda17
  ****

  Pokračování překvapivě kvalitního prvního dílu se zvrtlo jestě do lepšího pokračování. Postapokalyptický svět je zvládnut perfektně, vizuálně velká paráda. Do toho nakažení působí jako zombie a dodávají hororové prvky. Vše z Labyrintu se posune do otevřeného prostředí a dozvíme se další informace, přeci jen po prvním díle zůstalo pár otázek. Náběh na pokračování je jasný, jinak to být ani nemuže, takže se těším. Podruhé mile překvapen, ale do plné palby něco málo chybí .. 8/10 = 88%(22.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace